Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Mój kochany tropiciel:):):)[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/266/272472c5441a42f6.jpg[/IMG][/URL]
  2. Taką Deniś dostał obróżke:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/310/721a2fddbe35cc49.jpg[/IMG][/URL] A tu Deniś coś "wyczuł" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/320/099c2c4be0ee1d04.jpg[/IMG][/URL] Chyba zobaczył (choć nic tam nie było...) Uwielbiam pozycję z podniesioną jedną łapcią:) Obszczekał.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/320/e19ea141605d010a.jpg[/IMG][/URL] Widzi to "coś"... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/310/3d4e227d480a935a.jpg[/IMG][/URL] W końcu wystraszony daje za wygraną i ucieka:) Niewidzialny stwór wygrał....;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/310/e644e9a896e6208d.jpg[/IMG][/URL]
  3. Denis ciągle tropi... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/320/7aa97f2c49c7ef22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/266/ed1c68518501d97a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/320/2bf940f978f87951.jpg[/IMG][/URL] Albo słodko się uśmiecha:)[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/266/9dfcb11e03ee7a53.jpg[/IMG][/URL]
  4. Do Deniska i do Polci?? Już zaglądam... Zaraz będą fotki z dzisiaj. Kocham Denisia!!!!!!!!
  5. no własnie też chciałam to zaproponować, tylko potrzebne mi jakieś dane
  6. Darma to wiem, jest w tym boksie co Deniś był Tylko nie wiedziałam gdzie Omarek jest
  7. Ojej ma rudko, jaka ty dzielna!:)
  8. Jejku winko na stole, pieski grzeczne, wspaniałe Święta:)
  9. Wspaniałe psie lenistwo:):):):)
  10. Czy jest tu ktoś kto zajmuje się psem??
  11. Obróżki niestety nie widział, bo jak mu załozyłam to było ciemno, a teraz nie ma juz jak;) Jest dużo lepsze od poprzedniej, nie spada i wogóle. A Deniś mówi do mnie codziennie, wystarczy jedno spojrzenie i ja już wszystko wiem:)
  12. Jakie piękne fotki! Niechce się wierzyć, że to ten sam piesek!
  13. Tak:fadein:, to prawda :B-fly: :razz:
  14. Heh cudnie tu:):):) Ja też uwielbiam fotki i fotostory!!
  15. Deniś właśnie skacze, biega i piszczy jak zwykle pod bramą. Tata twierdzi, że chce uciekac do schroniska. Że tunel kopie, dlatego nosek brudny:( Mama mówi, że tata czasem przygląda się długo Deniskowi, i że nie może się nadziwić. Tata sam się domyślił, że Deniś jest mąrdy inaczej:D
  16. Ładnie się mu główka wygoiła!:)
×
×
  • Create New...