Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ojej dziękuje dziękuje! No widze, że się spodobał! Postaram się jutro coś nakręcić, ale nie mogę za często, bo potem się wam znudzi;) Akucho miło było mnie usłyszeć, wołającą na prożno "Deniś, Deniś":) Wcześniej w ten sam dzień nakręciła taki sam filmik, w którym po zawołaniu Deniś od razu przybiegł... ale mi się skasował.
  2. Hehe troche wyreżyserowane, bo przecież ja dokładnie wiedziałam gdzie jest Denisek i co zrobi:) Fajnie sobie bryka wesoło, no nie?:) Kochany jest, powiedzcie jak nie kochac tej mordy!
  3. Jeszcze mi Deniś jakąs gwiazdą zostanie!:) Jutro będziemy kręcić:D Już wcześniej byłyby filmiki, ale nie umiałam ich dodawać, dopiero "YouTube" okazał się łatwy i przyjemny:)
  4. [quote name='Jagienka']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: ale się zdrowo uśmiałam :megagrin: :megagrin: :megagrin: black_sheep jesteś niepowtarzalna :iloveyou:[/quote] To dopiero pierwszy filmik, dosyć dawno nakręcony. Dziś spadł śnieg:) Jutro znowu będę kręcić:D
  5. [quote name='Ela_and_Krzys']super jest Denisek ale energie to chyba ma niespozyta :)[/quote] Właśnie w tym problem, że energi to on ma aż za dużo:D
  6. [quote name='kiwi']filmik super! denis ciagle tak goni? ale ma energii :) a i tak grubasek z niego :)[/quote] Cały czas próbowałam to opisać, że on ciągle tam goni. Praktycznie nie wychodzi z tamtąd... Grubas o tak!
  7. [B][COLOR=red]Uwaga!!!! Doczekaliśmy się! Jest pierwszy Deniskowy film! [URL="http://www.youtube.com/watch?v=ceq_tgmu-4Y"]TUTAJ[/URL][/COLOR][/B]
  8. Deniś naszczęście pożera prawie wszystko:) Całuski dla Rudolfina:*
  9. No no no, a ja to już zapomniana? Przypomnij sobie skąd masz tą ruda bestie;)
  10. i ja baaaaaaaaaaaaardzo!:):):):):):):):)
  11. No to powodzenia! Trzymamy za sik!
  12. To troche bez sensu już puszczać petardy...:mad: Biedny Elik, dobrze, że to raz w roku;) U nas petardują też na odpust:)
  13. Jak to, już petardy? U nas nie ma tak źle:) Denisek też się pewnie będzie bał. Nasz poprzedni pies strasznie się, bał chował się gdzie tylko mógł. Przekleństwo z tymi petardami!
  14. No to będzie gorzej z adopcją:( Jak tylko dostanę dane zabieram się za aukcje
  15. Cio tam u piesia? Oprócz tego że zazdrosny?:)
  16. Allegro wznowione: [URL="http://www.allegro.pl/item153606898__piekna_sunia_mordka_szuka_kochajacego_domku_.html"][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/URL] Ludzie dzwońcie bo zaczynacie mnie denerwować!!
  17. Słuchajcie, nie jestem za bardzo rozeznana w temacie, i nie bardzo mam czas go czytać. Proszę o takie info o piesku: WIEK ZDROWIE RASA (to wiem:)) WIELKOŚĆ CZY STERYLIZOWANY? PŁEĆ STOSUNEK DO PSÓW, KOTÓW CECHY CHARAKTERU KONTAKT (DO KOGO) Czy możliwy dowóz? I tekst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu macie link do mojej aukcji, tak orientacyjnie: http://www.allegro.pl/item153606898__piekna_sunia_mordka_szuka_kochajacego_domku_.html
  18. No to ciiiiiichutko. Ja to bym cały dzien całowała Denisia, łapki i każdy paluszek z osobna po sto razy, i przytulała, i głaskała, i brzuś bym całowała, i nosek, i oczka, i uszka bym całowała, i znowu przytulała... i tak cały dzień... ale niestety, Deniś się za bardzo peszy, gdy tylko chce go przytulić daje noge...
  19. autor: black sheep model: Deniś tytuł: słodka minka:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/266/9dfcb11e03ee7a53.jpg[/IMG][/URL]
  20. czyż on nie jest uroczy?:)
  21. Właśnie podpisałam zdjęcia, więc już wszystko jasne;)
×
×
  • Create New...