Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='mala_czarna']Mam do oddania dwa opakowania leku (opakowanie zawiera 30 sztuk kapsułek) [B][COLOR=#ff0000]Artro Protect Classic - glukozamina + witamina C.[/COLOR][/B] Jeśli ten lek nadaje się również dla psa, bardzo chętnie oddam - wysyłka za darmo :)[/QUOTE] Mam pytanie... może nie do końca w temacie, przepraszam. Mam 3 psy które muszą zażywać glukozaminę, psie preparaty są okropnie drogie, czy [U]zamiast tego mogę podawać ludzkie?[/U]?? Ja tu widzę, że ten kosztuje ok 30 zł za 100 tabletek, no to meksyk przy tych psich, a ten [url]http://www.doz.pl/apteka/p22286-Glukozamina_plus_tabl._90_szt[/url] to już w ogóle tani i glukozamina w dużej dawce. Jeśli ktoś by mi jeszcze powiedział jak to dawkować:)
  2. To super, zuch dziewczynka:) Za braciszka ciągle trzymam mocno kciuki:kciuki:
  3. [quote name='BUDRYSEK']dziękuję :) ps mam dla Cebie płaszczyk z bazarku :)[/QUOTE] Gdzie wpłacić za płaszczyk? U Ciebie w domu jest? Ja bym sobie go może kiedyś odebrała osobiście, chyba, że Ci zalega? Bo mi się nie spieszy, najwcześniej w październiku ubiorę;)
  4. Zarąbiaszcze, aż polubiłam Cię na fb;) Ja też projektuję, tyle że ogrody:)
  5. [quote name='jotpeg']ależ pieknie; przestrzeń, powietrze, góry-pagóry :multi: a jakie Denisek ma ładne szelki![/QUOTE] Wystarczy mu je pokazać to głowę wkłada:) No i jest się czym poplątać;) Dziękujemy!
  6. Filmowy bazarek, 50% dla Was, może coś się sprzeda:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251775-*-FILMOWY-*-Na-d%C5%82ugi-Krk-i-BDT-Budrysek!-Zapraszam-do-23-03-godz-20-00?p=21973507#post21973507[/url]
  7. Filmowy bazarek, 50% dla Was, może coś się sprzeda:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251775-*-FILMOWY-*-Na-d%C5%82ugi-Krk-i-BDT-Budrysek!-Zapraszam-do-23-03-godz-20-00?p=21973507#post21973507[/url]
  8. No to widok zza domu, ledwo pod górkę się wyjdzie i już:) Ale Deniskowi się nie podoba, bo całą drogę się zapiera, jakoś nie lubi pod górę. W dół już pędzi;) Ale Ty już widziałaś jak ja mam pięknie, na fb dużo widoczków z moich okolic wrzuciłam:)
  9. [quote name='elaja'][URL]https://www.facebook.com/events/623019401105362/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49[/URL][/QUOTE] Chyba jest jakieś prywatne bo się nie otwiera
  10. :multi: No to super, żeby szybko wyzdrowiał, kciuki!
  11. A prosto do lecznicy z dopiskiem dla kogo? Tak można. Choć czytałam tu [URL]https://www.facebook.com/events/748164811883866/?fref=ts[/URL] takie coś: [I]"- wpłacając darowiznę bezpośrednio Joasi (dane do wpłaty na pw, wpłata z dopiskiem "darowizna na rzecz..." rozliczona fakturami przez Joasie) Uprzedzając ewentualne pomysły donosów: zgodnie z obowiązującym prawem i ordynacją podatkową każda osoba ma prawo darować osobie trzeciej kwotę 4.990,00 zł w ciągu 5 lat bez tłumaczenia się komukolwiek przez jedną czy drugą stronę aktu darowizny, nawet przed US."[/I]
  12. Trzymam kciuki i podrzucam wątek... Może elaja mogłabyś zrobić wydarzenie na fb?
  13. Spacerkowo:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/759/69414f03a1bc340c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/761/e1a3528737fd06b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/758/de584fceb9e8c5c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/758/b791323daf726111.jpg[/IMG][/URL]
  14. Poszła wpłata 80 zł na konto Karoliny, cel jaki tylko uważasz, potem proszę potwierdzić [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251373-Rozliczony!-*Ciuszek-butek-torebka*-Na-d%C5%82ugi-Krk-i-BDT-Budrysek!-Do-09-03-g-20[/url] :)
  15. Oglądam sobie wasze fotki z przed kilku lat, dlaczego szczęście nie może trwać wiecznie:( Ale przynajmniej macie co wspominać, ja nie mogę w góry brać żadnego z moich trzech cudnych psów, żaden się nie nadaje;) Raz Werka ze mną była, ale pół roku później dostała paraliż i teraz najlepiej zero ruchu. Jednak to prawda żeby żyć chwilą, cieszyć się z każdej póki są dobre, racja, taki etap. Jeszcze raz zdrowiuchna życzymy, ja i moja mała gromadka:)
  16. Ojej, faktycznie babunia, zwłaszcza na 1 zdjęciu taka siwiutka. Ale czas leci, za szybko, przecież wcale tak długo nie mamy naszych ukochańców. Mój Denisek też dużo śpi, co raz więcej, a lato to będzie gehenna. A jakie wspomagacze na stawy podajesz? Ja tylko preparaty z glukozaminą, ale efekty są. Moriu życzę zdrowia co nie miara, niech się szybko ta wątroba naprawia:(
  17. No jasne, w przelewach zdefiniowanych:cool1:
  18. Z mojego bazarku będzie ok 75 zł, czekam jeszcze na 4 wpłaty, ale już możesz mi Budrysku powiedzieć gdzie przelać:)
  19. Aga dziękujemy za pamięć i również pozdrawiamy Twoją gromadkę:)
  20. Denisek nigdy nie grzeszył bystrym wzrokiem, więc jeszcze się tak nie martwię. Dziękuję za odwiedzimy:) I komplementy:D
  21. Losia bardzo zgrubła - waży 9 kg... Niestety w walentynki odebrałam telefon, Losi się pogorszyło:( Myślałam, że zasłabnę "teraz to koniec" pomyślałam". W te pędy, aby zdążyć jeszcze na busa (bo wybierałam się w krótką podróż) popędziłam z nią do lecznicy. Wepchnęłam się w kolejkę, udało się, dostała zastrzyki. Dzięki temu po powrocie do moim powrocie do domu w poniedziałek, Losia już stała na nóżkach:) Dostała jeszcze 3 dawki podwójnych zastrzyków i już przy przedostatniej brykała jak wcześniej:) Czyli jest nadzieja, że choroba nie powróci jeśli odpowiednio szybko dostanie leki.
  22. No mniej:( W sumie Majka jest tylko o rok młodsza o Denisa, ale teraz wychodzi, że on ma więcej lat. Ale te zdjęcia z Deniskiem, dwa ostatnie robiłam z daleka z balkonu i oni mnie nie widzieli, więc nie mieli się do kogo śmiać:) Denisek widzi raczej tylko z bliska, z daleka tylko słyszy:(
×
×
  • Create New...