Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Boksery są cudne!!! Piękne szajbusy i lizawki utrapione :evil_lol: Demon fajny, ten to wam da popalic hahahahaaaa.
  2. Ty jednak szalona kobieta jesteś. I nie do zdarcia :evil_lol:
  3. Dokladnie Gabi :evil_lol: Archiwizuję sobie fotki, teraz lecę wiewiórem nieuczesanym.
  4. Tak jest kochana!!! Własymi rencami!!! :p Nasadzilam sztuk 6. 4 zeżarła Tolka w fazie kaktusa. Dwie zostały Ona i oboczna, taki skrawek pomarańczowy po lewej... Piękne i pachnące. A motorki parzą! W szieciństwie dorobilam się mega pecherza od rury wydechowej. Jechałam tylko raz i to było przerażajace, zakrety najgorsze.
  5. no zobacz, bojowy pies, obrońca! Ja nie doradzę, cienka w wychowaniu jestem. Brązowa, co robic, zeby odwrócic jego uwagę od napotkanych psów?
  6. Wszystkie nowości wysłane. teksty mam, fotki mam. czekamy.
  7. Dzień dobry! [URL=http://img384.imageshack.us/i/4082x.jpg/][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/9164/4082x.jpg[/IMG][/URL] Motorków się boję jak ognia! Trawę macie fantastyczną, jej!!! Muchomor to kawał chłopaka już. Kto by pomyslał, no, no...
  8. A czy Max był kastrowany? Bo nie pamiętam jakoś :oops: O najwyraźniej was broni przed innymi samcami, widzi w nich zagrożenie. Moje psy też dostają pierwszy posiłek kolo godz. 15. Przyzwyczaiły się już, to dla nich żaden problem. Max pewnie was tak przez szybę wypatruje :lol:
  9. Dzisiaj był u nas taki upal, a ta starucha szalala cały dzień. Gdy wyjmuję aparat, to lata i szuka czegoś, czym moglaby się popisać. Pozuje i szczeka na mnie, gdy focę inne psy. GWIAZDA!
  10. [quote name='Bila']Akucha, nie jesteś zazdrosna?:cool3: http://img444.imageshack.us/img444/7458/4060.jpg Przywykłam Bila :roll: Ona zaraz leci do niego po ratunek, to taka zolza jest. Pynia tylko w dwóch odsłonach, bo oczko nie jest fotogeniczne. Źle na fotach wygląda
  11. Pokażę wam amatorkę celulozy. Ty Tolucha niedobra, fuuuujjjj... akucha, no przestań... buuuuuuuuuu.... zgrzeszyłam i cóż?! tylko ciebie kocham!
  12. Wiedziałam, ostrzegalam :evil_lol: Brązowa, Wacia to typowa jedynaczką. Ona musi być szczęśliwa.
  13. Wiedziałam, ostrzegalam :evil_lol: Brązowa, Wacia to typowa jedynaczką. Ona musi być szczęśliwa.
  14. Złapał króliczka :multi: :multi: :multi:. Olenko, ty wiesz, jak to dobrze rokuje?! Ale masz szczęscie, tacy faceci to towar deficytowy.
  15. Kotki sa śliczne, Brązowa się na kotach nie zna i tyle. "Dedykacja dla Brązi" - to na maila dostałam: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Brawo Olenko!!!!!!!!!! Super, życie trzeba brać garściami, ile się da i do przodu :klacz::klacz::klacz: Widać narzeczony nie wystraszył się psów, ma nasze blogoslawieństwo :evil_lol:
  17. Wacia nie lubi tłoku. To tak jak ja :lol: Z Pańciostwem wszystko smaczniejsze i lepsze. Nic nie piszcie o świnece, nawet gdy Wacia ja pokocha, bo zaraz ciocia Brązowa postara sie, żeby wacia nie była samotna :evil_lol:
  18. Wacia nie lubi tłoku. To tak jak ja :lol: Z Pańciostwem wszystko smaczniejsze i lepsze. Nic nie piszcie o świnece, nawet gdy Wacia ja pokocha, bo zaraz ciocia Brązowa postara sie, żeby wacia nie była samotna :evil_lol:
  19. Nooo, najważniejsze, ze juz po! Biedactwo, jeszcze raz to samo ja czeka. Co wet powiedział?
  20. Wybacz Słoneczko, w zamieszaniu wlasnym zapomniałam o kotuchnach. Oto słoneczne stworzenia :lol:
×
×
  • Create New...