Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Pinki, nawet nie wiem, co napisać :-(:-(:-(. nie pocieszę, bo nie potrafię. Taka młoda, piękna, kochana mój Boże... Okrutny, niesprawiedliwy los. Serdecznie współczuję, przytulam mocno. Lunko [SIZE="2"][ ' ], byłaś i zostaniesz sercach tych, którzy cię poznali i kochali na zawsze. "Bo żaden pies na świecie nie odchodzi całkiem. Gdy z człowiekiem wymienią się duszy kawałkiem, to jej przybywa..."
  2. Zulu kochana, zajrzałam tu i przypomniałam sobie, że mam maila do fixowego domku :lol: Napisałam więc szybciutkoi i... [B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]MAM[/COLOR] [/SIZE][/B], specjalnie dla Ciebie zatroskana cioteczko :loveu: Czytaj: [I]to się zgadza, wątku nie mogę znaleźć zresztą planowałam napisać do pani maila bo dawno już nie zaglądałam na forum no i zapomniałam hasła swojego :) no ale musze uspokoić, Fix zrobił się już grzeczniejszy, co prawda lubi czasem pogonić ludzi, ale to tak dla ochrony swojego podwórka :) ma jedną przywarę że ciągle ucieka za siatkę, a wtedy wśród sąsiadów postrach bo ma już taką opinię że lubi chapnąć za nogawke... no ale już chyba minął rok czasu odkąd go mamy i stwierdziliśmy z mężem ostatnio, że nie wyobrażamy sobie żeby go nie było z nami. Stał się nawet pupilkiem pana :)) jest nadal bardzo wdzięcznym pieskiem i tak ładnie się uśmiecha :] Na spacerkach biega już dawno bez smyczy i nie ucieka, a jak się go zawoła to słucha się grzecznie... zupełnie inaczej niż jak był na początku. no ale z drugiej strony to ubyło nam troche zwierząt z naszego zwierzyńca- nie ma już z nami kotka jednego... prawdopodobnie ktoś widział jak walczył z lisem :((((((((( no miał już 10 lat więc zżyci byliśmy bardzo, ale już taka kolej rzeczy :( jak tylko zrobie fiksi zdjęcie to prześle. Pozdrawiam![/I] Lalalalalaaaaa :cunao: :cunao: :cunao:
  3. To czekamy do jutra, niech maleńka wypoczywa. Bedę trzymac jutro za nią kciuki!
  4. Ech, ludzie... ludzie to po części potwory! Słodziutka jest niesamowicie. Ja gdzies ją na fotkach kiedyś widziałam, razem z dziadziuniem. Boże, aż mi sie serce scisnęło, takie piękne, maleństwa. Mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze. Jakby miała 10 lat, to nie tak źle. Sprawdź, czy nie ma zadnej wydzieliny z pochwy. Może brzuszek ją boli.
  5. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A co, chcieliście mieć tak dobrze?! Cichutko, spokojnie, życie słodkie i poukładane, tal? Czas minął![SIZE="3"] DZIECKO w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Śliczności obie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A co, chcieliście mieć tak dobrze?! Cichutko, spokojnie, życie słodkie i poukładane, tal? Czas minął![B][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"] DZIECKO [/COLOR][/SIZE][/B]w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Śliczności obie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Okhama, no żesz... musisz tak walić tym bigosiatkiem po oczach? :placz: i smaka robić?! Ja nie potrafię bigosu wyczarować :shake: To Pajduch szczęściarz jest :multi:Kurde, w Kra zamieszkał, a ja tej wsi więdnąć muszę...
  8. O! To to to! tak Paynia to GENERAŁ! :evil_lol: tak długo szukałam dla niej okreslenia. Wiesz Andzike, bulwy to dziwne psy. Pozornie nic pięknego, ale życie z nimi jest ciekawe, wesołe, fajne. To one kreuja naszą rzeczywistość, my sie do ich pomysłów i wymagań dostosowujemy, bo mało konsekwentni jesteśmy. Bulwy to WARIATY! Niegrzeczne, nieusłuchane i uparte jak osły, ale take zabawne. Moja mama twierdzi, ze to są psy-osoby :diabloti: I żeby nie było - Pynia to też bulwa, ale z dłuższym ryjkiem. Mój TZ-et zawsze powtarza: Poczekaj, poczekaj, aż się na jakąś szafkę nadzeieje - bo lata po domu jak wariatka - to będzie 100% długowłosej bulwy.:p Masz Ci, dzielny nasz czytaczu - ORDER ;) http://www.blackspecs.de/blogspecs.htm Witaj Lika :lol: bardzo sie cieszę, że maleńka u Ciebie, bardzo! Witaj na naszym mafijnym wątku. Myśle, że to rozwolnienie to wynik zmiany pozywienia i stres. To dla Balbinki ogromna zmiana, musi minąc trochę czasu, aż zrozumie, że znalazła dom. A jak duże porcje dostaje? Ona już nie pamięta, kiedy ostatnio kurczaka jadła. Moze podawaj jej go z uzupełniaczami, ryzem i marchewką. Niepokoi mnie jej brzuch, te guzy. Ile ona ma lat?
  9. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobra jesteś!
  10. No fakt. Wychodzi na to, że jestesmy jak ten węgiel kamienny...
  11. Nic nie dam wciskać, obserwuje pajeczaki i czekam. Do weta pójde, jak łysa będzie. Póki co, smaruję Panologiem. To taka maść.
  12. ja się nasprzatała, nalepiłam, nakroiłam tak, ze jedzenie średnio mi wchodzi. kawke popijam i :sg168: Tinka szaleje razem z nimi, tu ją tylko uchwyciłam, jak sie przemieszczała. Wczoraj nastukała Zu, ale bez pazurków. Kar0la, Pynia jest własnie taka rozdarta i burcząca cały czas. JGdyprosiaki tak rozrabiaja, to za nimi lata, podgryza, szczeka. Ale ja foty robiłam, to siedziała mi za plecami i się na nie darła :evil_lol: Te fory z pierwszej strony wątku to schroniskowa ściema! Brązowa, ja nie chcę być HISTORIĄ :angryy: ja młodo się czuję! Kasiu, Zu wiewióra miętoli, jak wszystkich.
  13. [quote name='Kasia25']Bałwanek jest tarmoszony i froteruje podłogi, nie wróże mu długiego żywota. Brazowa myslę, że rolki będą ok, buchacha.[/QUOTE] Aaa, to ok! Bo aż mi się wierzyć nie chciało. bałwanek w tm roku bardzo pożyteczny. Super duecik wam Kasiu rośnie! Jak chłopaki cos wymyslą.... Chachachachachaaa.
  14. [quote name='agata-air'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Pan zmienił profil, żadna bulwa mu nie została, miał Ulę i jej siostrę, obydwu się pozbył. Zostawił sobie tylko duże rasy. [B]Spała na dworze na betonie, nie miała nawet budy, siana...[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] :-( Jak one to wytrzymały?! Żeby tego dziada pokręciło, żeby mu się życie pochrzaniło i nie miał mu kto łyżki wody pdać. Tak od serca, po chrześcijańsku mu tego życzę w ten świateczny czas! Aga, a kiedy Maja ma drugą operację. Mam dla niej trochę kaski od jednego Mikołaja. Spóźniłam się na bigos. O jaaa... a tak lubię. Obroże fajne :lol:. jaka ma groszek/ Bo tą, która wybrał, to mu zabrali. Maupa pewnie w drodze do Kra...
  15. Marlena P., a załatwisz fotki z nowego domu? Chciałabym ją zobaczyć szczęśliwa. Bardzo.
  16. A jak pięknie ludzie o niej piszą! Szczęściara.
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niech dziadek na słowa uważa, bo maluch sobie za kilka miesiecy moze je sobie przpypomnieć! I co, ten bałwanek k sobie stoi i nic? Maksymilian go nie tyka? Wiesz co? On na grzecznego psa wygląda, serio.
  18. Gabi, ja bardzo się starałam, ale z nimi nie mozna światecznie. One maja w nosie choinkę i te sprawy. Wklejam, jak było, tak to sesja wyszła: Choinka tylko tak Hej, kolęda, kolęda! Pochwalili! Pozdrowienia Prosze zwrócić uwagę, na biały puch zaściełajacy podłogę, to po wizycie kolędniczek :p
  19. Wiaj Amdzike na naszym wątku! O kurczaki, ale mi zaimponowałas wytrwałością, tyle stron przelecieć, do 4.15!!! REKORD! Czytaj na zdrowie, tylko ne pomyśl o nas źle, lubimy soboe popbleblac bez sensu :evil_lol: Pozdrawiamy i prosimy o przedstawienie kocio-psiego twarzycha. Wszystko się zgadza, poza plamami dotykowymi. Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałam. Wczoraj obejrzałam łep i ma też placki wokół uszu i na czerepie. Bedzie łysa jak nic. Zobacz:
  20. Wzajemnie Isabel!!!! Serdecznosci, pogody ducha i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę Tobie i czterołapom!
  21. No tak, prawdy nie powiedza takie szuje. Ale wiesz, nie ma tego złego... Będzie miała cudny dom, najlepszy - chociaż jeszcze o tym nie wiem. Jest absolutnie piekna. 10 kilo, toż to kruszynka.
  22. To jednak ona! o jezu, jak dobrze, że u was :multi::multi::multi: Tak mna szarpnęło, gdy tą aukcję zobaczyłam, tak piekna sunia! Pewnie szczreniaka po niej sobie zostawili, co? Nienawidzę takich ludzi, jak można nie kochac takiej mordki?! Wygląda na maleńka bulwę, myślę, że kolejki już stoją :razz: Na allegriwych fotkach miła wielki sutek, czy to było coś chorobowego?
  23. Też się cieszę. Ale żal, że takiego pieknego psiaka nikt u nas nie pokochał. Pisze do mnie pewna niezdecydowna kobieta w jego sprawie. Niech sie jeszcze dłuzej zastanawia.... Ludzie są dziwni. Po swiętach, może po Sylwestrze, a może po feriach... I w dupie mają, że pies marznie, cierpi, czeka. Ale on kochaja psy i szukaja psa, ech.
×
×
  • Create New...