-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='Bila'][COLOR=Magenta]Palę, Akucha, palę:roll::hmmmm::siara:[/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#ff00ff"]To jeszcze sobie sylwestrowo lyłknij :evil_lol: i będzie git! Tabletki nic nie pomogą. Ja zawsze sobie robię okład z wódki i obwiazuję gardło, nasmarowawszy je wczesniej wazeliną. Jakoś szynko mi przechodzi może tak na psychike bardziej działa...[/COLOR]
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O rany, Zosiu . Trzymam za Twoje zwierzaki najmocniej jak potrafię!!! Ja bym chyba jednak zgłosiła na policję, jesli sasiedzi tacy mili, to powinni zrozumiec, że zwierzeta z sąsiedztwa umierają ze strachu. Moje psy się nie boja, u nas jeszcze cichutko. Może masz w domu pomieszczenie, gdzie mniej słychac te petardy? Bo najgorzej o 12 bedzie... -
Nooo, dzisiaj było gorzej niż w nocy. Biedniutka ta Tola. w sumie, to ona najbardziej delikatna z moich psów. Mimo że głupol. Nie ma, ona bizuterii nie lubi chyba, Sopoko. Widzisz Bila, to twardzielka, żandarm i taki przydupasek szefuni :eviltong: Zaraz nas astem postraszy...
-
No faktycznie, z mrożoeym nie bede próbować. U Toli zaczyna sie nagle. dzisiaj w trakcie sesji, po zrobieniu Koo. Zobaczcie, ona tak gwłtownie puchnie, to gazy. i zaczyna się. Tu widac, ze juz boli, roni taki koci grzbiet:
-
Zu wczoraj też ukradła wysuszoną przylepkę, i mamy. Ale wcinała!!!! Żadnych przykrych następst nie było. Toli na bank zaszkodził ten "syropek", niech go szlag Gabi, a co ty taki cykor?! My mamy demokratyczną szefową, Bilunia, nic nie bój!
-
A Pynia wcinała z panem drożdżówkę w altance, popijali kawką i obgadywali nas pewnie...
-
DOKŁADNIE!!! Sliczna jest. A co wet powiedział na jej oczko? To od ząbków? Wybacz dociekliwość, ale mam juz fobę na punkcie oczu. A to jej oczko ładnie nie wygląda. Tola miała kolejny atak. Wet dał 2 zastrzyki, jeden do domu - jakby coś. UWAGA: Akacja PINK :terazpol:
-
Zlituj się nad półślepym Ickiem. Icek za TM...
akucha replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ładny piesek, znajdzie dom. -
RAMBO - molos, czyli pies bez wad! Po 3 latach w schronie MA DOM!
akucha replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
To stary wątek, pewnie wyleciał w dogo-kosmos.Dawno nie pojawiał się już na dogo. -
RAMBO - molos, czyli pies bez wad! Po 3 latach w schronie MA DOM!
akucha replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Ma swoje miejsce w sypialni :lol:Cudnie! Ja go chyba kojarzę. Czy on nie miał watku na dogo razem z sunią, z którą stróżował? -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
O rany nie mam pojęcia, skąd u niej ten lęk?! Wiesz, ona te domy zmieniała, zaden fajny nie był. Już od pseudo - gdzie sie urodziła, az do ostatniego, była to wiocha. Zabudowania i podwórza gospodarskie. Może ona boi sie metalu? Pręty, łopaty, łańcuchy... moze o to chodzi. Zreszta, tylko ona wie, co widziała :-( Kaju, mozliwe, ze Saszka boi się wystrzałów. Będzie dodatkowo zestresowana, bo ją zostawiacie pod opieka niani. Pamietaj o tym i przedź tę osobe, zeby nie wychodziła z nią w czasie wystrzałów. Niech wyprowadza ja na szelkach i smyczy dodatkowo. Ona może byc w szoku jeszcze sługo po wystrzałach petrd. Psy zachowują się wtedy irracjonalnie. Dyszą, załatwiają się pod siebie, mogą warczeć, piszczeć, skakać po meblach, chować się w najrózniejsze miejsca, uciekać gdzieś przed siebie! To może być dla Saszy trudna noc. A może mieć to wszystko w nosie, tak jak moje prosiaki. Ale trzeba uwazać, bo nie wiemy, jak reaguje. -
Uwaga!!! Od dzisiaj zaczynmy mafijną akcję PINK! Mafia pisze swoje posty na różowo. Maupo, Brązowa chce mieć napis BRĄZOWA na różowo :lol: - za zasługi dla dogo. Możliwe to?
-
I nie dostaniesz! :obrazic: Świadomie... świdome życie jest nudne! Weź swiadomy, płany DT i tymczas z porywu serca. Jest róznica?