Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Gizmo sam jest pewnie dzieciuch, który myśli, że mu wszystko wolno :lol: Ptaszka szkoda, wiadomo, ale bulwy często tak mają. Jedna z moich bulw też polująca jest cholera i dzieci nie lubi. Czytałam, że w przeszłości te psy używane były do polowań na gryzonie. Czasami pewnie ta skłonnośc sie ujawnia. E tam... znajdzie się dom dla Gizmo, on taki fajny.
  2. Cudna jest!!!! :loveu: Kocham takie kluchy. Filtrujcie cioteczki, dom musi być najlepszy, jak dla każdego skrzywdzonego już raz przez człowieka psa. Trzymam kciuki!
  3. Wiolu, co miałam zrobic, zrobiłam. Podnosze Pinezke,która wcale nie jest brzydka!
  4. Iwlajn nie napisała, ale ONA MIESZKA TERAZ TAM, GDZIE MY!!!!!!!! :multi: Taki numer z niej!!! :loveu: I tak to Pynia ściągnęła do siebie osobistą schroniskową wolontariuszkę. Ciekawe, jakie będzie to spotkanie "po latach" dwóch?
  5. No widzę, że wujaszek ma nowego podopiecznego, ale i kobitka odważna się znalazła :lol: On nawet siwizny na pysku nie ma. Nie stary to pies.
  6. Ona jest taki smutas, ale podoba się ludziom.
  7. Aaaaaaaaa, Iwlajn - PISZ!!!!!!!!!!!!! Ale wiadomość!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:
  8. O jaaaa!!! Ja się ich tak boję, ale on piekny będzie. Jak Was znam, to szybko zrobicie z niego cudo :razz: Która odważna do pielęgnacji? Nie wyglada na niedołężnego staruszka. Ile ma lat, jaki jest do ludzi? Ludziska o to pytają. Ten misiek znajdzie dom, tak coś czuję.
  9. Ściągnij sobie darmowy program PhotoFiltre . Łatwy, przyjemny program do obrabiania zdjęć. Ma opcją ustawiania rozmiaru fotek. Tu masz link: [url=http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1013&PhotoFiltre+6.3.1]Program PhotoFiltre 6.3.2 - dobreprogramy[/url] Tu spolszczenie do programu: [url]http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1014&PhotoFiltre+6.x+Spolszczenie[/url]
  10. Mniodzio dziewczyna!!!! A to całe ADHD i głupawka, to tylko kamuflaż. Widac, że to myslące stworzenie jest, a jaki ma szlachetny profil :razz: A Majuta :loveu:, a Perz :loveu: :loveu: :loveu:, a Żwirko-Muchomorki i kudłata ,ruda bulwa :loveu: Gronia to łyżkami bym jadła!!! Teraz widzę, że bulw trzeba mieć stado, to dopiero radocha.
  11. Widzę dupeczkę całuśną, znalazłam:lol: Kasiu, musisz większe fotki dawać. Przynajmniej dopóki Fifi nie urośnie :evil_lol:
  12. No i kicha. Biedny Czartek, biedna Brązowa, która przeżywala to wszystko "na żywca".
  13. Takie fajne maludy, szkoda, że w schronie wylądowały. A drugi robalek to nie dziewucha?
  14. Czyli stan zapalny się utrzymywał. No trudno, pewnie poczuła dużą ulgę, to najważniejsze. Twardzielka, ho ho. Tak jak moja Tola. Tez dostaje większe dawki. Taka uparta, że ataki padaczkowe przy narkozach ma.
  15. Hmmm... miseczka malutka, ale Belka więcej nie je. Ja im gotuję mieso, mieszanki warzywne i ryż. Na rosole danie mają. Belka lubi na rzadko. Więcej się nachłepce niż naje. Tola dojada po niej. Jak dawałam surowe, to tak "czadziły, że odpuściłam. Może z ryzu zrezygnować? A miewają dni, że odmawiają jedzenia? Bo moje, tak.
  16. Danusiu :loveu: A jak cię zje? Ta ostatnia fotka jest cudna!
  17. Czyli co, z domu w trójmieście nic nie wyszło?
  18. Powinna mu dać kilka dni na aklimatyzację. Rany, to pierwszy dzień w domu po tylu latach. Niech rozmawia z nim, uspokaja, wycisza, wyjdzie na spacer... On ma prawo tak się zachowywać.
  19. A ile razy dziennie jeść dostają? Jaka to porcja? Moje raz, koło godz. 15. I rano pół bułeczki z masłem. KONIEC Dlaczego takie balony? Wiejskie powietrze, czy co?!
  20. Tak właśnie pomyślałam!!! Maupa to musi być twardzielka, a psy dobrze wychowane :evil_lol: Zresztą, na fotach widać. Jest taka fotka, gdzie Żwirko-Muchomorki zapatrzyły się na coś. Moje byłyby już z 200 metrów ode mnie i obrabiały obiekt zainteresowania :oops: I chodza sobie luzem po Warszawie, nastawione pokojowo do całego swiata. Dla mnie to szok!
  21. [B]Pitkot [/B] :laugh2_2: DOBRE!!!!!!!!!! Teraz to sobie może poskakać i powarczeć cholerka... :cool3: Dlaczego nie mogła mieć ostatnich zębiszczy?
  22. Dzięki Bila za Perza :lol: Mam do niego słabość. Resztę też adoruję - z oczywistych względów, uwielbiam to stadko. Hehehehe, ja ze swoją wagą nie mam problemów, trzymam linię ze zgryzoty, gdy patrzę, jak moja Bela zaczyna się pomału toczyć, a nie chodzić :evil_lol: No ale ona tak mi patrzy w oczy, tak łapą wali, a jak pyskuje...
  23. Wszystkie piekne i wszystkie czekają. Mnie dziwi, że ten pinczerkowaty skrzacik został. Ja bym go pierwszego wzięła. Hopajta szczylki, pokazujcie się!
  24. I taki śliczny "golas" w schronie siedzi. Ci z nim będzie zimą? :placz:
×
×
  • Create New...