Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Słoneczko, w ubiegłym roku zaraz po świętach wystawialiśmy wigilijny kartonik. Czego tam nie było :shake: Astusie ze 3, owczareczka i jeszcze coś. Same szczeniaczki spod gieldowych krzaków, znalezione nocą. Pamiętam, że tymczasowała je Olenka. Mała na allegro. Nie podawałam póki co żadnego kontaktu. Dałam jej wyróżnione allegro, zobaczymy jaki odzew i kto po małą będzie się dobijał. Idiotów spławię od razu. Jeśli będzie spokojnie, to w kazdej chwili dodam kontakt. Brązowa, dlaczego kisisz zdjęcia Rolfa? Dawaj!
  2. Ani ty, ani Deedee nie odbieracie ode mnie wiadomości. Ide spać! Ulotkę zrobiłam, wysłałam ci na maila.
  3. I o tych panach mam też na allegro napisaC? Rabnąć prawdą między oczy?
  4. Widac, że ona olbrzymia. Zastanawiam się, czy woda wciąz tryska i nieustannie zamarza :evil_lol: Brązowa mówiła coś, jak długo trwa rekonwalescencja po kastracji? Nie mogę doczekac się widoku Aramisa na własnym podwórku. Lwiątko nadmorskie...
  5. On wygolony był jesienią do operacji. Miał guza na biodrze. Od wygolenia słabo zarasta, nie przybiera na wadze. Wczesniej tez był drobny, bardzo zaniedbany do schroniska trafił, błąkał się. W schronisku jest z pół roku, ma ok 9 lat. Jakie wyniki? Muszę poszukać co mi Brązowa napisała. Wiem, ze krew i pod kątem schorzeń układu pokarmowego, bo on chudzinka i o to się martwili.
  6. Alleż ta fontanna niesamowita!!! To u was taki dzisiaj mróz był? Mareksy, nie licz na to, że on zrezygnowany. ŚCIEMNIAJĄ!! :evil_lol: Moja Pynia sopocianka też tylko siedziała na grubej doopce i budziła litość. Nieruchawa, spacerek w rytmie drypciu-drypciu. Ot, taka nobliwa 9 letnia dama nadmorska. i co? To wariatka! Szczekucha, awanturnica... a jak słodko w ślepia spogląda. Po kilku dniach wylezie z niego radość życia. O rany, on nigdy jeszcze domu nie miał... ech, będzie dobrze :lol:
  7. Przykro mi piesku, to nie tak miało być :-( Masz rację Brązowa... Ja coś tak czułam, bo nie odpisywali na maila. I kto go teraz weźmie? On nie zostanie sam w domu, przecież każde wyjście kojarzyć mu się bedzie z porzuceniem. Ludzie jednak serc nie mają. Gdy ludzie kupują psy za duże pieniądze od hodowców, to nie szkoda im potem zainwestować w klatkę, szkolenie. Poszukują rozwiązania. Ale on cóż, zwykły schroniskowy burek za 30 zeta... Trzeba założyć mu oddzielny wątek i przynajmniej próbować.
  8. Poznajecie ciotki? :loveu: Rolf uwielbia śnieg, nie chce ze spaceru wracać do domu. A do saren już się przyzwyczaił i już ich nie gania. Cudowny jest! I nieustająco szczęśliwy :multi:
  9. :evil_lol: wariatki!!!!!!! Cieszę się, że sobie tak razem drepcą, to najpiekniejszy widok!
  10. Brawo Celinko! :loveu: Rzeczywiście podobna do Dżekusia, życzę biedulce wspaniałego domku!
  11. Wiem od brązowej, że miał ostatnio robione wyniki i okazało się, że są dobre, nie wskazują na żadne nieprawidłowości zdrowotne. Tego psa dopadła rozpacz porzucenia. Nie chce żyć. Odwiedzała go w schronisku kobieta z synem, wyprowadzali na spacer, ale tylko tyle mogli mu zaoferować. Nie wiem, czy jeszcze prezychodzą. Wystawiałam go długo, nikt nie pytał o niemłodego już Smutasa. Jak o dziesiątki innych zresztą.
  12. Akucha ma astygmatyzm i na dodatek okularów nie nosi, żadem tam sikól. Ale siatke widzi wyrażnie, moge nawet w niej oczka policzyć :eviltong: Brązowa, Artlofexu wiadrami się nie pije :razz:, w mililitrach miarkujesz mądralo. A co, Aramis to słoń czy pies? Pytam! Ale jak jest dobry zastępczy specyfik to ja zgodna jestem :roll:
  13. Przecież siatkę widac jak byk! Sie czepiły. Buda fajna, brakuije ławeczki, zeby sobie pogadać z misiakiem :lol: mareksy, ja na stawy proponuję arthroflex, doskonale sprawdził się na moich psach, trochę drozszy prepatat, ale polecany przez wetów i wielu dogomaniaków. Dostępny w formie syropu, który dodaje się do jedzenia, nie ma żadnego problemu z podawaniem. Miśkowi wystarczy dawka profilaktyczn, wszystko opisane na opakowaniu. Arthroflex 250ml Brazowa, to kiedy będzie wielkie ciach? Aramisowa chałupka już stoi.
  14. Powodzenia cudna psino!!! Jedyna w POLSCE ONka merle. Popatrz sercem!!! (525646451) - Aukcje internetowe Allegro
  15. Przydupaska jedna... Słoneczko, jesteś moją bratnią duszą! Już nie czuję się idiotką, a anawet jeśli nią jestem, to takie towarzystwo bardzo mi odpowiada :multi: Ślicznie, zadała szyku!
  16. Dostałam goracą porcyjkę fotek, zatytułowaną: DUPECZKI :evil_lol: To lecimy prosze pań: Śnieżna sznaucerka nadmorska. Słoneczko, gdzie ta jej otyłość? Żywy prezencik :loveu: Mikołaj coś ich lubi... Na Nowy Rok - barani skok! Felunio. Ciągle śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Na wątku geriatryczny pojawiła się fotka Łatki i siedziącej obok niej Fbi - teraz Figi :lol: Pewnie ją cioteczki pamiętacie, owczarkowata śliczna sopocianka, jej fotografie były na wątku schroniskowych skrzatów i na pyniowym watku chyba... Mała została adoptowana i zwrócona do schroniska. I znowu adoptowana. Okazało się, że nowy dom przegląda dogo i właścielka Figi trafiła na wątek geriatryczny. Tak wzruszył ją widok pupilki na zdjęciu z Łatka, że napisała do mnie maila i przysłała mi aktualne fotki :multi: Figa jest w cudowny, kochającym domu. Ma przyjaciółkę... E, co będę pisać, przeczytajcie same: [I]po długiej przerwie, weszłam na forum i odkryłam wątek geriatryczny, [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-geriatryczny-troche-trojmiasto-127484/[/url] i patrzę, a tam na zdj wraz z Łatką siedzi moja niunia. Aż mnie za serce ścisnęło jak ją zobaczyłam, taką biedną i po prostu musiałam napisać. Kiedyś Fibi - obecnie Figa - jest już u nas pół roku, chociaż mi się wydaje, że jest z nami znacznie dłużej. Podobno poprzedni właściciele oddali ją właśnie tak po ok. 6 m-cach. W zasadzie to dziękuję im za to, bo teraz Figa jest u mnie i nie wyobrażam sobie, żeby mogłoby jej tu teraz nie być, chociaż trochę nam tu broi, zwłaszcza w duecie z kicią :P Frania (kotka) trafiła do mnie 2 m-ce po Fidze i bardzo się cieszę, że się dogadały. przesyłam w załączeniu zdj i pozdrawiam. Ewa[/I] Oglądajcie! :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/70fd01e70104781e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/50eacf211bf4c7a4.jpg[/IMG][/URL] Piękne to zdjęcie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/16442cc5aa9e27a0.jpg[/IMG][/URL] Hi hi hi hi hi , podobno kto ma pilota, ten rzadzi! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/311/75fa44e049e84540.jpg[/IMG][/URL] Pani Ewo, zapraszamy na dogo, założyłam ten wątek, bo chcemy więcej zdjęć i opowiadań o tym cudnym dueciku. Zapowiadaj się ciekawie. CZEKAMY!!!!
  18. To znieczulica, trzeba serca nie mieć :angryy:
  19. Buhahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... A GDZIE GALOTY SPRZEDAJ?
  20. Noooo :lol: mIkołaje kochają celinkowe jamiczątka :multi: Broszka to wyjątkowo ładny bibelocik. Celinko, musisz w smoka jakieś łakocie upchnąć, to zobaczysz, jak będą się o niego biły :evil_lol:
  21. Słoneczko, moja Tina pogryzla mi własnie kabel telefoniczny. One sa cieniutkie, przezroczyste, to nic widac nie było. Telefon nie działał i już. Przyjechali fachowcy i pokazali mi, co kocisko potrafi. Są takie kubraczki, które zapina się na rzepy i można obwód w pasie regulować. Nie sądzę, żeby Dianka była pełniejsza od moich prosiaków. Diana ma pewnie wrażliwe opuszki, to domaowa psinka była i łapki marzną szybko.
  22. Brązowa, widziałaś i nie kupiłaś? Eeeee... kupiłaś, bo po co do takich sklepów się chodziło, co? :razz:
  23. Micho nadmorski, to był pies!!! Ech... Zosiu, aż się oczy zamgliły. Poznałam go, widziałam, jak czekał na człowieka. Dobrota. Mareksy, nic się nie bój, Aramis ma niezłe zęby lol: Jeszcze mógłby intruza w dupiszcze nieźle szczypnąć!
  24. [quote name='Kar0la']Hihi booooskie. Diamonds are a girl's best friend :evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://images41.fotosik.pl/45/7c0ad58f8ec87bce.jpg Kar0laaaa buhahahahahahaha.... Ale z drugiej strony.. blondynka przecież i ma i tu i tam :evil_lol: Pynia jest szajbuska, to Brązowa nas w błąd wprowadziła, na litość nas brała z tą grubą, ociężałą dupką. Ta staruszka ma taki power, że nie dogonisz. I świra w oczach.
  25. KOSS, schowaj go do szafy jakiejś :placz: jezu, znowu noweeee.............
×
×
  • Create New...