Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='PiSdZ']Ja już napisałem wszystko wyżej. Nie zgadzasz się z tym Aniela - to już twoja sprawa. A co do zabierania przez nas psów z innych schronisk... pomyśl tylko - dajemy ci też tym zajęcie na kolejne miesiące... Będziesz mogła nadal słać na naszą organizację kolejne donosy, paszkwile i to już nie tylko w kilku województwach ale i w całym kraju. Powinnaś pomyśleć już o zatrudnieniu kogoś na etat. Jak przybedzie Tobie tyle pracy - sama możesz sobie już ze skargami nie poradzić...[/QUOTE] Taa... najlepszą obroną jest atak. Anielo, jesteś wielka! No zobacz, teraz za alibi robisz :evil_lol: Nie przejmuj się tą ironią, to tylko słowa, słowa, słówka. Nie wszyscy je tak gładko przełykają. Jakby co, to ja chętnie pomogę w pisaninie. "Skarga", "donnosy" obojętnie, byle z pożytkiem dla tych udręczonych psów. Wiele osób na dogo nie wypowiada się w tym watku, bo nie są bezpośrednio w tę akcję zaangazowani, ale czytają go i szeroko otwierają oczy.
  2. Tekst o niej się zaktualizuje, ale fotki nowe niezbędne wprost :roll: O nie... to małe wystraszone takie poniewierane przez podłych ludzi :placz: Brązowa, Damy ją na miejsce Zajączka ok?
  3. Najgorsze jest to, że Brązowa kracząc, zawsze coś wykracze :cool3: Tfu, tfu, tfu... nie chcę, żeby one wracały! Szczęscia Zajaczku i biała rozrabiaro!
  4. A tak, przypominam sobie tera... Ech, to były nerwy. Mam zapytania o owczarteczkę, pjawił się tez gap. Odpisałam na maile zgodnie z sugestią Brazowej :razz: jesli okaze się, że to rozsądne osoby podaję telefon do patrolu Trójmiejskiego.
  5. Wiem, to odpowiem. Pomaga sopociakom Tundra. Ona reprezentuje legalną organizację, odpowiednik naszego TOZu chyba. Kilku sopociaków znalazło dzięki niej wspaniałe, bezpieczne domu. Kalekie, niewidome i staruszki. Ja jestem za, szkoda każdego miesiąca maluszki.
  6. Rajza jest wysterylizowana, debil jej nie będzie chciał, bo po co? A spróbowac trzeba, ona domowa jest, mieszkała z rodziną. Może znajdzie się dobry człowiek. Dajmy jej tę szansę. W tekście wszystko o niej się napisze przeciez.
  7. A tu co tak cicho??? Film trzeba wrzucić na stronę np. [url=http://www.wrzuta.pl]Wrzuta.pl - załaduj wideo, mp3 i zdjęcia do 150 MB[/url]. Podobnie jak zdjęcia. Zobaczcie, co ja dziś znalazłam. To niemożliwe, zeby Wacię i tego szczylka nie łączyło jakies pokrewieństwo. On nawet czuprynkę ma: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-kudlaty-szczeniak-na-drodze-szybkiego-ruchu-129445/[/url] Może w trójmiescie jest jakiś rozmnażacz takich piesków?
  8. A tu co tak cicho??? Film trzeba wrzucić na stronę np. Wrzuta.pl - załaduj wideo, mp3 i zdjęcia do 150 MB. Podobnie jak zdjęcia. Zobaczcie, co ja dziś znalazłam. To niemożliwe, zeby Wacię i tego szczylka nie łączyło jakies pokrewieństwo. On nawet czuprynkę ma: http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-kudlaty-szczeniak-na-drodze-szybkiego-ruchu-129445/ Może w trójmiescie jest jakiś rozmnażacz takich piesków?
  9. Widać, że pani doktor miala niezłe przeżywanie z Debuchną, takich pacjentów się pamięta. Czy ona dzielnie zniesie wyciąganie szwów? Będzie "przeciąg" w gabinecie? Jak myslisz Maupo? Tak, Grochu mysliciel jest, ja to wytrażnie widzę. Nie wiem tylko, dlaczego oni tak cisną Maję, że aż jej języczek wychodzi?! :cool3:
  10. Myślę, że jedna byłaby :oops: Przeciez one jeszcze wyjadają ulubione jabłuszka, to jakie smaczne muszą być same?! W ogrodzie mam ostoję winniczków, nie zjadają ich, ale te ślimaki to untruzi domowi. Terrarium z nimi musiałabym chyba pod sufitem podwiesić. Może Hop mnie nie przekreśli całkowicie. Zawsze może mi winniczka na bezpłatny DT/DS podrzucić.
  11. Czy ktoś z ogłoszeń dzwonił do Pani Janiny?
  12. To dzisiaj beda pewnie nowe wieści :lol: Brazowa, chcemy foteczkę Aramisa bezjajecznego!
  13. :evil_lol: Mięchom mięcho, mięcho! Ale fajne. Wielkie te ślimaki. Maupo, cy one budzą zainteresowanie psosiaczków? Czuję, że u mnie byłoby w domu wesoło. Ale się w ciągu tych kilku dni u was wydarzyło! Z Debi już wszystko dobrze? Rozpływam się nad Groniem ostatnio, on nawet gdy śpi, to ma myślące czoło :evil_lol:
  14. Aż się gęba sama do tych fotek śmieje!!! :multi: Miała mała duuużo szczęścia, cudnie trafiła. Czy mi się wydaje, czy ona wystrzyżona jest tak elegancko?
  15. On ma mało fotek. Ja o takie naziemne prosze. W górę kurduplu biedny!
  16. Brązowa, czekam na tekst o Rajzie. Obiecałaś!!! I może damy szansę Lepperowi, co?
  17. To my z holenderską cierpliwością czekamy na fotki :lol: I cieszymy się nieustająco :multi:
  18. Któraś poszła, bo dostałam maila od obrazonej pani, ktora była w schronisku i szczeniaka już nie było. Stawiam, że bialaska poszła. Ona jst boska!!!! Kupiła mnie tą nonszalancją, z jaka sama prowadzi się na smyczy :lol: Ojjjjj... to rozrabiara bedzie, kocham takie świrki. Brązowa, zrób foty Parkingowej, co?
  19. Obfotografować i wypytać, jak ona teraz do ludzi.
  20. To czekam na fotki, trzeba zmienić w ogłoszeniach. W górę Kubusiu uroczy!
  21. O! to znaczy, że on bulwoidalny jest! Komu oryginalnego psa?
×
×
  • Create New...