-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
akucha replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='PiSdZ']Ja już napisałem wszystko wyżej. Nie zgadzasz się z tym Aniela - to już twoja sprawa. A co do zabierania przez nas psów z innych schronisk... pomyśl tylko - dajemy ci też tym zajęcie na kolejne miesiące... Będziesz mogła nadal słać na naszą organizację kolejne donosy, paszkwile i to już nie tylko w kilku województwach ale i w całym kraju. Powinnaś pomyśleć już o zatrudnieniu kogoś na etat. Jak przybedzie Tobie tyle pracy - sama możesz sobie już ze skargami nie poradzić...[/QUOTE] Taa... najlepszą obroną jest atak. Anielo, jesteś wielka! No zobacz, teraz za alibi robisz :evil_lol: Nie przejmuj się tą ironią, to tylko słowa, słowa, słówka. Nie wszyscy je tak gładko przełykają. Jakby co, to ja chętnie pomogę w pisaninie. "Skarga", "donnosy" obojętnie, byle z pożytkiem dla tych udręczonych psów. Wiele osób na dogo nie wypowiada się w tym watku, bo nie są bezpośrednio w tę akcję zaangazowani, ale czytają go i szeroko otwierają oczy. -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki czarnuszek???? -
A tak, przypominam sobie tera... Ech, to były nerwy. Mam zapytania o owczarteczkę, pjawił się tez gap. Odpisałam na maile zgodnie z sugestią Brazowej :razz: jesli okaze się, że to rozsądne osoby podaję telefon do patrolu Trójmiejskiego.
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Wiem, to odpowiem. Pomaga sopociakom Tundra. Ona reprezentuje legalną organizację, odpowiednik naszego TOZu chyba. Kilku sopociaków znalazło dzięki niej wspaniałe, bezpieczne domu. Kalekie, niewidome i staruszki. Ja jestem za, szkoda każdego miesiąca maluszki. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A tu co tak cicho??? Film trzeba wrzucić na stronę np. [url=http://www.wrzuta.pl]Wrzuta.pl - załaduj wideo, mp3 i zdjęcia do 150 MB[/url]. Podobnie jak zdjęcia. Zobaczcie, co ja dziś znalazłam. To niemożliwe, zeby Wacię i tego szczylka nie łączyło jakies pokrewieństwo. On nawet czuprynkę ma: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-kudlaty-szczeniak-na-drodze-szybkiego-ruchu-129445/[/url] Może w trójmiescie jest jakiś rozmnażacz takich piesków? -
A tu co tak cicho??? Film trzeba wrzucić na stronę np. Wrzuta.pl - załaduj wideo, mp3 i zdjęcia do 150 MB. Podobnie jak zdjęcia. Zobaczcie, co ja dziś znalazłam. To niemożliwe, zeby Wacię i tego szczylka nie łączyło jakies pokrewieństwo. On nawet czuprynkę ma: http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-kudlaty-szczeniak-na-drodze-szybkiego-ruchu-129445/ Może w trójmiescie jest jakiś rozmnażacz takich piesków?
-
Widać, że pani doktor miala niezłe przeżywanie z Debuchną, takich pacjentów się pamięta. Czy ona dzielnie zniesie wyciąganie szwów? Będzie "przeciąg" w gabinecie? Jak myslisz Maupo? Tak, Grochu mysliciel jest, ja to wytrażnie widzę. Nie wiem tylko, dlaczego oni tak cisną Maję, że aż jej języczek wychodzi?! :cool3:
-
Myślę, że jedna byłaby :oops: Przeciez one jeszcze wyjadają ulubione jabłuszka, to jakie smaczne muszą być same?! W ogrodzie mam ostoję winniczków, nie zjadają ich, ale te ślimaki to untruzi domowi. Terrarium z nimi musiałabym chyba pod sufitem podwiesić. Może Hop mnie nie przekreśli całkowicie. Zawsze może mi winniczka na bezpłatny DT/DS podrzucić.
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś z ogłoszeń dzwonił do Pani Janiny? -
:evil_lol: Mięchom mięcho, mięcho! Ale fajne. Wielkie te ślimaki. Maupo, cy one budzą zainteresowanie psosiaczków? Czuję, że u mnie byłoby w domu wesoło. Ale się w ciągu tych kilku dni u was wydarzyło! Z Debi już wszystko dobrze? Rozpływam się nad Groniem ostatnio, on nawet gdy śpi, to ma myślące czoło :evil_lol:
-
Sopocka Figa i koteczka Frania. Szczęśliwe w cudownym domu!!!
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Aż się gęba sama do tych fotek śmieje!!! :multi: Miała mała duuużo szczęścia, cudnie trafiła. Czy mi się wydaje, czy ona wystrzyżona jest tak elegancko? -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On ma mało fotek. Ja o takie naziemne prosze. W górę kurduplu biedny! -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To my z holenderską cierpliwością czekamy na fotki :lol: I cieszymy się nieustająco :multi: -
Któraś poszła, bo dostałam maila od obrazonej pani, ktora była w schronisku i szczeniaka już nie było. Stawiam, że bialaska poszła. Ona jst boska!!!! Kupiła mnie tą nonszalancją, z jaka sama prowadzi się na smyczy :lol: Ojjjjj... to rozrabiara bedzie, kocham takie świrki. Brązowa, zrób foty Parkingowej, co?
-
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To czekam na fotki, trzeba zmienić w ogłoszeniach. W górę Kubusiu uroczy! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O! to znaczy, że on bulwoidalny jest! Komu oryginalnego psa?