Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Może jednak skrzywdź? jesli to ma dom przynieść - warto!
  2. Podobanie, pewnie... do szpilek jej nie pasował? W górę brzydalu, jeszcze ktoś cię pokocha!
  3. [quote name='mgie']'Lisek'....faktycznie wygląda jak lis:lol: . same cuda macie w tym Gdańsku ...jak nie lamę Elmo ,to buldożkowatego Baltazara...a teraz takie cudo:cool3:[/QUOTE] A najpiękniejsze w Sopocie :eviltong: W górę Lisku, w górę!
  4. Mi też się on podoba, bardzo. Zastanawiam się, jak będzie mial na imię?! Powinno być niezwykłe jakieś. Jak znam życie..... pip... pip... pip...
  5. Tak późno w nocy operują? Mnie też dziwi, że nikt nie dzwoni i kolejki nie widać. Żal...
  6. [quote name='brazowa1']kaerjot,Larry pojechal ponad miesiac temu,juz nawet fotki pieska przysylali nowi wlasciciele:)[/QUOTE] To ja na nie czekam :roll:
  7. Nie martwcie się cioteczki, Waciulka też się pierwszy raz nie spodobała. I Węgielek znajdzie swoich Markofixów, coś tak czuję.
  8. Ile lat mu dają? cudny jest, indywidualista, niezwykły.
  9. Nikt po oneczkę nie dzwonił? Wczoraj wystawiłam i już 3 gapów ma. Może przestraszyli się patronatu adopcji? :evil_lol:
  10. Myślę podobnie jak Szuwar. Mam teorię, że może ludzi odstrasza fakt, że futerko pielęgnacji wymaga. Sama nie wiem, dziwna sprawa z nim.
  11. No co, Gołębiewo też ładny piesek. Nie widać po nim starości, smutek widać. A te łapki :-(, kochane smutasy.
  12. :evil_lol: Już nie! Wita nawet kundle. Ta mina dedykowana jest kocicy, która właśnie skradała się do kuchni. Poluje na nią, musi chociaz nosem trącić tę bambaryłę, która wyżera jej z michy.
  13. Aaaaa... od Majuty :evil_lol:, ale pasuje jak ulał. Ładna Debi wyrosła, bardzo ładna i nawet tak rozumnie wygląda :razz: Bo wiesz, ja na hasło: Debi, to mam przed oczami tą podróż busikiem :evil_lol: Nie zapomne tego... do dziś śmieję się w głos na samo wspomnienie.
  14. Jest [B]R E W E L A C Y J N A[/B]!!! Kocha dom, szlaeje po powrocie ze spacerów, obskakuje wszystkich, wita, podgryza, pokazuje ząbki, smiesznie marszczy pyszczek. Kocha wszystkich. zachowuje się jak szczeniak. Ma swoje wymagania żywieniowe :evil_lol:, lubi "z rączki", byle czego nie zje, a apetyt dopisuje. Ależ mnie dzisiaj obtańcowała, wylizała, podryzała, zaczepiała do zabawy. Świetny piesek :loveu: Moja pani, moja, tylko moja... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/440/54d7b9b7bc0d7bd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/c634d5b6f1d564db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/4a65e0a69434af77.jpg[/IMG][/URL] Kuchnia jest nasza. Pilnuję. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/54321c021f9180b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/439/83bd219b6c8c2597.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Maupa4'] No ale ... nie było zdejmowania szwów ... Debiśka ma szwy rozpuszczalne ... :evil_lol: [/QUOTE] Aaaa, cwaniuchy!!! Debiśka odważna jest, nie widać, żeby bała się weta. Moje robią odwrót już po wyściu z auta, na rękach muszę wnosić wielokilowe galarety. Fajny kubrak ma.
  16. Noworoczno-sylwestrowa Wacia śliczna jest :lol::loveu: W swetrku wygląda pieknie, twarzowy, to waciny kolor. Mogę ogladać jej zdjęcia bez końca.
  17. Noworoczno-sylwestrowa Wacia śliczna jest :lol::loveu: W swetrku wygląda pieknie, twarzowy, to waciny kolor. Mogę ogladać jej zdjęcia bez końca.
  18. Czyli co, psy z interwencji trafiały do Krężla? Możliwe to?
  19. To wyślę do szefa i ruszamy.
  20. O boże jakie brzydactwo kochane :placz: Kiedy one kwarantannę kończą? Trzeba znowu zbiorówke kurdupelstwu zrobić.
  21. Wystawiłam za Zajączka. biedna malutka.
  22. Ma takie wymowne HAU nasz Aramissso? :evil_lol:
  23. Brązowa :-( :-( :-(, jak przejmująco napisałaś. Wylałaś z siebie chyba całą gorycz...
×
×
  • Create New...