-
Posts
5581 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by siekowa
-
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
siekowa replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Oj Pusiu sama tu zostałam. :( -
Komandos ma nowe koleżanki bo Sarunia dostała cieczki, więc jest przeniesiona w inne miejsce. On do nich z miłością a one go trochę próbują ustawiać łobuzice. :lol: [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/892/75/63/892756379[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=6][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=#333333][FONT=Times New Roman][COLOR=#333333][SIZE=5][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9180/82651611.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]Zapomniałam się pochwalić, że ostatnio byłam z Komandoskiem na spacerze.:loveu: Było wszystko super do czasu aż po powrocie trzeba mu było zdjąć pętelki, oj to było straszne i dla nas i dla niego, sporo czasu się męczyliśmy. Mam już pomysł na szybkie zdejmowanie pętelek, wypróbuje go następnym razem.
-
FIGO z chorym sercem, już za TM...
siekowa replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak najbardziej mogą iść do innych domów, więc lepiej je ogłaszać osobno. Oni nie są ze sobą tak bardzo zżyci by musieli iść do adopcji razem no i sami dobrze wiemy jak rzadko zdarzają się podwójne adopcje. -
Szkoda :( jakiej suni szukają? Zajrzyj na wątek azylowych seniorów, tam jest kilka małych suczek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137235-35-starszych-psA-w-z-Psiego-AnioA-a-bez-szans-na-dom-POMA-A-CIE-OGA-ASZAAE-W-wa[/URL] Nie udało mi się jeszcze napisać tekstu do ogłoszeń, kurcze nie miałam kiedy nawet. Przymierzam się też do zrobienia Biszkopcikowi nowych zdjęć. Chłopak wychodzi teraz na spacery w ślicznych niebieskich szeleczkach. :) Mru dzięki za banerek. :loveu:
-
Mały, niewidomy staruszek odzyskuje radość życia w DT. MA DOM!!! :)
siekowa replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Ja to nadal jeszcze nie dowierzam, że mu się tak poszczęściło i to tak szybko. :multi::multi::multi: Już się nie mogę doczekać kiedy go odwiedzimy. Dobrze, że sobie jednak nie odpuściłam tego gumtree. [QUOTE]W każdym razie już teraz należą się wielkie dzięki dla Ciebie Czerdo za Twoje serce i hojność a Alince, za dobrą i fachową opiekę nad Fredo.[/QUOTE]Bardzo, bardzo Wam dziękujemy, jesteście wspaniałe. :loveu::loveu: Czerdo nie wiem jak mogę pomóc :( chyba tylko ogłoszeniowo. Szukacie mu też domu tymczasowego? -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
siekowa replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziękujemy za pomoc, świetne banerki. :loveu: Teksty mamy tylko te http://www.allegro.pl/item892763259_fago_malutki_delikatny_kruchy_piesek_do_adopcji.html http://www.allegro.pl/item892762405_springer_spaniel_dwa_male_pieski_szukaja_domow.html Mariola zmień ich wiek w pierwszym poście bo przecież wiemy, że Figo ma 12 a Fago 15 lat. -
Brak słów :( On jest teraz w Poznaniu? Podajcie jakiś kontakt do ogłoszeń Porozsyłam wątek seniorkowym ciotkom. Wstawiłam go na profil starszych psów, jeśli możecie to polecajcie jego zdjęcie (już kilka psów dzięki temu znalazło dom) http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/347 Ana666 dzięki za podesłanie wątku.
-
12letnia Figa po śmierci właścicielki- wreszcie w domu :)
siekowa replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Jesteście wspaniałe, dzięki za pomoc dla Figuni. :loveu: Podobno Figa już dziś ma mieć sterylkę. -
Misio to kochane stworzenie, wspaniały jest. :loveu: Miałam go dodać już wcześniej na NK ale ciągle brakowało czasu [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/346[/URL] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1223.jpg[/IMG] Nawet tych jego zdjęć jeszcze nie wstawiłam ale i tak chyba nie mam ani jednego dobrego. :( [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1224.jpg[/IMG]
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
siekowa replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]zdjęcia Hena[/SIZE] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1217.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1218.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1219.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1220.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1222.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1221.jpg[/IMG] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
siekowa replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]zdjęcia Hena [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1211.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1212.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1213.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1214.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1215.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1216.JPG[/IMG] [/SIZE] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
siekowa replied to mru's topic in Już w nowym domu
Niestety moje zdjęcia strasznie kiepsko wyszły. :( [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1206.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1207.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1208.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1209.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1210.JPG[/IMG] -
Babcia Pusia odeszla na druga strone TM:(
siekowa replied to ewach's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak ciężko w to uwierzyć. :( Żegnaj Pusiu [*] -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
siekowa replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz: Mru niedobra jesteś bo zawsze mi gdzieś takie cudowne dziadzie w potrzebie znajdziesz. Na psiegrane już go dałaś, więc ja go zaraz dodam do profilu starszych psów na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/344 -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
siekowa replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Lika 2 [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1181.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1183.jpg[/IMG] Ania napisz coś więcej o adopcji Liki na jej wątku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/141682-LIKA-mA-odziutka-MINI-sunia-szuka-domu-bez-dzieci-Warszawa?p=13974890[/url] -
Lika 2 [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1181.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1183.jpg[/IMG] Ania pewnie nie ma zaznaczonego tego wątku, więc trzeba go jej podesłać. Cytat z grona: [QUOTE]Z Liką z początku było multum problemów ale powoli obie z Panią się odnajdują w nowej sytuacji. Fakt faktem że Lika lepszej opiekunki sobie wyśnić nie mogła. [/QUOTE] Figo33 dzięki za allegro. :loveu:
-
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
siekowa replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( Żegnaj Gibonku [*] -
Perełce spodobał się Saturnik a on się jej bał na początku. :lol: Dobrze się dogadują, przesiedziały razem pół dnia a wieczorem Perła poszła do kontenera. Myślałam, że w tym boksie są dwie spore budy ale ta jedna jest jednak troszkę za mała, więc nie chciałam by jedno z nich się musiało w niej ściskać. Można by było zamienić Wana z Saturnem ale i tak chyba najlepiej będzie jeśli Perła zostanie w kontenerze. Zobaczymy jak się tam będzie czuła. Wcześniej była na spacerze z Kubusiem, coraz fajniejsza się robi dziewczyna. :loveu: