Jump to content
Dogomania

siekowa

Members
  • Posts

    5581
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by siekowa

  1. Miśki już od dawna nie są razem w boksie. Ciągle szukają domów i oczywiście nikt się nimi nie interesuje. :(
  2. Oj Pusiu sama tu zostałam. :(
  3. Komandos ma nowe koleżanki bo Sarunia dostała cieczki, więc jest przeniesiona w inne miejsce. On do nich z miłością a one go trochę próbują ustawiać łobuzice. :lol: [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/892/75/63/892756379[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=6][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=#333333][FONT=Times New Roman][COLOR=#333333][SIZE=5][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9180/82651611.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]Zapomniałam się pochwalić, że ostatnio byłam z Komandoskiem na spacerze.:loveu: Było wszystko super do czasu aż po powrocie trzeba mu było zdjąć pętelki, oj to było straszne i dla nas i dla niego, sporo czasu się męczyliśmy. Mam już pomysł na szybkie zdejmowanie pętelek, wypróbuje go następnym razem.
  4. Jak najbardziej mogą iść do innych domów, więc lepiej je ogłaszać osobno. Oni nie są ze sobą tak bardzo zżyci by musieli iść do adopcji razem no i sami dobrze wiemy jak rzadko zdarzają się podwójne adopcje.
  5. Szkoda :( jakiej suni szukają? Zajrzyj na wątek azylowych seniorów, tam jest kilka małych suczek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137235-35-starszych-psA-w-z-Psiego-AnioA-a-bez-szans-na-dom-POMA-A-CIE-OGA-ASZAAE-W-wa[/URL] Nie udało mi się jeszcze napisać tekstu do ogłoszeń, kurcze nie miałam kiedy nawet. Przymierzam się też do zrobienia Biszkopcikowi nowych zdjęć. Chłopak wychodzi teraz na spacery w ślicznych niebieskich szeleczkach. :) Mru dzięki za banerek. :loveu:
  6. Ja to nadal jeszcze nie dowierzam, że mu się tak poszczęściło i to tak szybko. :multi::multi::multi: Już się nie mogę doczekać kiedy go odwiedzimy. Dobrze, że sobie jednak nie odpuściłam tego gumtree. [QUOTE]W każdym razie już teraz należą się wielkie dzięki dla Ciebie Czerdo za Twoje serce i hojność a Alince, za dobrą i fachową opiekę nad Fredo.[/QUOTE]Bardzo, bardzo Wam dziękujemy, jesteście wspaniałe. :loveu::loveu: Czerdo nie wiem jak mogę pomóc :( chyba tylko ogłoszeniowo. Szukacie mu też domu tymczasowego?
  7. Bardzo dziękujemy za pomoc, świetne banerki. :loveu: Teksty mamy tylko te http://www.allegro.pl/item892763259_fago_malutki_delikatny_kruchy_piesek_do_adopcji.html http://www.allegro.pl/item892762405_springer_spaniel_dwa_male_pieski_szukaja_domow.html Mariola zmień ich wiek w pierwszym poście bo przecież wiemy, że Figo ma 12 a Fago 15 lat.
  8. Brak słów :( On jest teraz w Poznaniu? Podajcie jakiś kontakt do ogłoszeń Porozsyłam wątek seniorkowym ciotkom. Wstawiłam go na profil starszych psów, jeśli możecie to polecajcie jego zdjęcie (już kilka psów dzięki temu znalazło dom) http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/347 Ana666 dzięki za podesłanie wątku.
  9. Jesteście wspaniałe, dzięki za pomoc dla Figuni. :loveu: Podobno Figa już dziś ma mieć sterylkę.
  10. Oki bumelkowa ale to już wieczorem raczej. [SIZE=1]Widzisz Ty wstałaś a ja właśnie idę spać i nie wiem jak mi się uda wstać o 10. :lol:[/SIZE]
  11. Misio to kochane stworzenie, wspaniały jest. :loveu: Miałam go dodać już wcześniej na NK ale ciągle brakowało czasu [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/346[/URL] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1223.jpg[/IMG] Nawet tych jego zdjęć jeszcze nie wstawiłam ale i tak chyba nie mam ani jednego dobrego. :( [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1224.jpg[/IMG]
  12. [SIZE=1]zdjęcia Hena[/SIZE] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1217.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1218.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1219.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1220.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1222.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1221.jpg[/IMG]
  13. [SIZE=1]zdjęcia Hena [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1211.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1212.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1213.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1214.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1215.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1216.JPG[/IMG] [/SIZE]
  14. Niestety moje zdjęcia strasznie kiepsko wyszły. :( [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1206.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1207.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1208.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1209.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1210.JPG[/IMG]
  15. Tak ciężko w to uwierzyć. :( Żegnaj Pusiu [*]
  16. Max na NK http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/345
  17. :placz: Mru niedobra jesteś bo zawsze mi gdzieś takie cudowne dziadzie w potrzebie znajdziesz. Na psiegrane już go dałaś, więc ja go zaraz dodam do profilu starszych psów na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/344
  18. [SIZE=1]już ostatnie[/SIZE] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1201.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1202.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1203.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1204.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1205.jpg[/IMG]
  19. [SIZE=1]zdjęcia Kubusia[/SIZE] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1196.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1197.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1198.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1199.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1200.jpg[/IMG]
  20. [SIZE=1]zdjęcia Kubusia[/SIZE] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1191.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1192.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1193.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1194.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1195.jpg[/IMG]
  21. Zdjęcia Kubusia: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1186.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1187.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1188.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1189.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1190.jpg[/IMG]
  22. Lika 2 [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1181.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1183.jpg[/IMG] Ania napisz coś więcej o adopcji Liki na jej wątku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/141682-LIKA-mA-odziutka-MINI-sunia-szuka-domu-bez-dzieci-Warszawa?p=13974890[/url]
  23. Lika 2 [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1181.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1183.jpg[/IMG] Ania pewnie nie ma zaznaczonego tego wątku, więc trzeba go jej podesłać. Cytat z grona: [QUOTE]Z Liką z początku było multum problemów ale powoli obie z Panią się odnajdują w nowej sytuacji. Fakt faktem że Lika lepszej opiekunki sobie wyśnić nie mogła. [/QUOTE] Figo33 dzięki za allegro. :loveu:
  24. Perełce spodobał się Saturnik a on się jej bał na początku. :lol: Dobrze się dogadują, przesiedziały razem pół dnia a wieczorem Perła poszła do kontenera. Myślałam, że w tym boksie są dwie spore budy ale ta jedna jest jednak troszkę za mała, więc nie chciałam by jedno z nich się musiało w niej ściskać. Można by było zamienić Wana z Saturnem ale i tak chyba najlepiej będzie jeśli Perła zostanie w kontenerze. Zobaczymy jak się tam będzie czuła. Wcześniej była na spacerze z Kubusiem, coraz fajniejsza się robi dziewczyna. :loveu:
×
×
  • Create New...