Jump to content
Dogomania

siekowa

Members
  • Posts

    5581
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by siekowa

  1. Niestety mam tak zawalonego kompa, że ledwo chodzi no i ciągle brakuje mi czasu. :( Ale doczekałyście się Argusia:
  2. To sorki, więc zaraz się zabieram za zgrywanie zdjęć.
  3. AgusiaP wielkie dzięki! :loveu: U suń nic nowego, nadal czekają i nie wiadomo ile mają czasu. :(
  4. [url]http://www.wykop.pl/link/331176/ja-*******e-bo-inaczej-ujac-tego-nie-potrafie/?utm_source=link_331176&utm_medium=newsletter_2010-03-25&utm_campaign=Newsletter_Wykop[/url]
  5. Jaki tam z Biszkopta dziadek, jemu nawet zostały jakieś szczenięce zachowania! :evil_lol: Nawet nie wiecie jak potrafi biegać po azylu i szaleć hihi no i te jego radosne podskoki. :loveu: Toleruje koty a towarzystwo suczek uwielbia ale dobrze by było go o jajka skrócić. Byłam zła na Biszkopta, że tak się kiepsko ostatnio prezentował no ale złość szybko minęła bo jak ja się mogę na moją cudowną foczkę gniewać? :) Nie wiem czy miał wtedy jakiś gorszy dzień czy może sam sobie chce dom wybrać.
  6. Jak widać Dusia do hoteliku nie pojedzie ale może ktoś by chciał pomóc innym suczkom, które muszą pilnie znaleźć tymczasy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182437-WywiozAE-je-lub-zabijAE-PILNIE-POTRZEBNE-PIENIAE-DZE-NA-DT-dla-dwA-ch-suniek[/URL] Dudzia: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1947.JPG[/IMG] Lala: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1948.JPG[/IMG]
  7. Niedługo zrobię aktualizacje na pierwszej stronie. Szkoda, że na wątku nadal cisza. :(
  8. To ja sobie odkopie wątek zapomnianego Frania. :(
  9. Ciapek ma jechać po świętach do domu, więc warto by było podmienić jego allegro na innego psa.
  10. Obawiam się, że przed świętami nie uda się zebrać deklaracj nawet na jedną z suniek. :( Gdyby udało się zabrać do hoteliku jedną to najlepiej Dudzie. Zapomniałam dodać, że suki można zabrać z budami.
  11. Proszę seniorkowe ciotki o pojawienie się na wątku Tuptusia, który ma zostać uśpiony 8 kwietnia! http://www.dogomania.pl/threads/182377-TUPTUA-8-04-EUTANAZJA-PILNIE-DS-Tylne-A-apki-PARALIA-sierA-AE-SKUDA-ACONA ------
  12. [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1962.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1961.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1965.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1963.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1966.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1967.JPG[/IMG] .............
  13. Siekowa ma sporo zdjęć azylowych psów, które już dawno powinna wstawić :( [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1954.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1957.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1955.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1956.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1958.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1959.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1960.JPG[/IMG]
  14. Rany co za bidny starowinek. :( Dodałam go do profilu starszych psów, więc mam nadzieję, że więcej osób zainteresuje się losem tej psiny [url]http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/378[/url] Marne szanse by w tak krótkim czasie znaleźć mu dom stały ale chyba ktoś będzie mógł go wyadoptować na siebie jeśli znajdziemy dla niego tymczas? Blacky możesz napisać coś więcej o Tuptusiu? Wiadomo jaki on jest do innych zwierząt? Dostaje jakieś leki na te łapki?
  15. Dzięki. Zabrać je to nie problem tylko trzeba mieć jeszcze gdzie.
  16. Dudzia i Lala pilnie potrzebują domów tymczasowych lub pieniędzy na hotelik POMOCY! :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/182437-WywiozAE-je-lub-zabijAE-PILNIE-POTRZEBNE-PIENIAE-DZE-NA-DT-dla-dwA-ch-suniek[/url] Lala i Dudzia to sunie, które nigdy nie były kochane przez swoją panią. Potrzebowała ich tylko do pilnowania posesji. Żyły przywiązane na krótkich łańcuchach, bez kawałka schronienia, rzadko dostawały coś do zjedzenia. Na pomoc przyszła sąsiadka, która codziennie je karmiła, dała im normalne budy i dłuższe łańcuchy. Gdyby nie ona to sunie już dawno podzieliłyby los wcześniejszego psa, którego ta kobieta bez serca zagłodziła na śmierć. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/anger.gif[/IMG] W lipcu właścicielka suń wyprowadziła się i pozostawiła je na zamkniętej posesji, było jej obojętne co się z nimi stanie. Sąsiadce nadal udaje się jakoś nimi opiekować ale zadzwoniła do azylu prosząc o pomoc ponieważ ostatnio opuszczoną posesją zaczął interesować się brat właścicielki, więc na pewno już niedługo będzie chciał się pozbyć psów. Niestety Psi Anioł nie ma miejsca żeby je zabrać ani pieniędzy na hotel dla nich. Lala to matka Dudzi, jest bardo kontaktową sunią. Dudzia jest mniej ufna do obcych ludzi, na nas prawie cały czas szczekała. Podobno sunie nie przepadają za swoim towarzystwem, Dudzia jest uwiązana przy wejściu a Lala z tyłu domu, właścicielka nigdy nie chciała się zgodzić by dać je bliżej siebie. Sunie są średniej wielkości, mogą mieć około 5-6 lat. Są w Józefowie koło Otwocka. Nie można ich teraz ogłaszać bo jeśli oni to gdzieś zobaczą to skrzywdzą te sunie. Jedyne co możemy teraz zrobić to zebrać deklaracje i jak najszybciej zabrać sunie do jakiegoś hoteliku. Błagam pomóżcie je uratować! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dudzia: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1947.JPG[/IMG] Lala: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1948.JPG[/IMG]
  17. Lala i Dudzia pilnie potrzebują pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182437-WywiozAE-je-lub-zabijAE-PILNIE-POTRZEBNE-PIENIAE-DZE-NA-DT-dla-dwA-ch-suniek?p=14352139#post14352139[/url] Dudzia: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1947.JPG[/IMG] Lala: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1948.JPG[/IMG]
  18. Lala i Dudzia to sunie, które nigdy nie były kochane przez swoją panią. Potrzebowała ich tylko do pilnowania posesji. Żyły przywiązane na krótkich łańcuchach, bez kawałka schronienia, rzadko dostawały coś do zjedzenia. Na pomoc przyszła sąsiadka, która codziennie je karmiła, dała im normalne budy i dłuższe łańcuchy. Gdyby nie ona to sunie już dawno podzieliłyby los wcześniejszego psa, którego ta kobieta bez serca zagłodziła na śmierć. :angryy: W lipcu właścicielka suń wyprowadziła się i pozostawiła je na zamkniętej posesji, było jej obojętne co się z nimi stanie. Sąsiadce nadal udaje się jakoś nimi opiekować ale zadzwoniła do azylu prosząc o pomoc ponieważ ostatnio opuszczoną posesją zaczął interesować się brat właścicielki, więc na pewno już niedługo będzie chciał się pozbyć psów. Niestety Psi Anioł nie ma miejsca żeby je zabrać ani pieniędzy na hotel dla nich. Lala to matka Dudzi, jest bardo kontaktową sunią. Dudzia jest mniej ufna do obcych ludzi, na nas prawie cały czas szczekała. Podobno sunie nie przepadają za swoim towarzystwem, Dudzia jest uwiązana przy wejściu a Lala z tyłu domu, właścicielka nigdy nie chciała się zgodzić by dać je bliżej siebie. Sunie są średniej wielkości, mogą mieć około 5-6 lat. Są w Józefowie koło Otwocka. Nie można ich teraz ogłaszać bo jeśli oni to gdzieś zobaczą to skrzywdzą te sunie. Jedyne co możemy teraz zrobić to zebrać deklaracje i jak najszybciej zabrać sunie do jakiegoś hoteliku. Błagam pomóżcie je uratować! :( Konto do wpłat: [QUOTE]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9 Rachunek bankowy: [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] z dopiskiem: Dla Lali i Dudzi + nick z dogo [/QUOTE][QUOTE]DEKLARACJE: AgusiaP - 50zł miesięcznie :loveu: Kmurdz 30zł x 2 miesięcznie:loveu: beataczl - 10zł miesięcznie:loveu: li1 - 20zł miesięcznie:loveu: Razem deklaracje miesięczne [B]140zł[/B]:shake::shake::shake: Enigma79 - 30zł jednorazowo:loveu: Gonia13 ? -jednorazowo za jakiś czas:loveu: mysza1 ? - jednorazowo:loveu: Iza!!! ? -jednorazowo:loveu: clint_cu - może coś więcej pod koniec miesiąca:loveu: mysza 1 - jednorazowo 100 zł :loveu: bela51 - bazarek:loveu: mortikia - pomoc w sesji zdjęciowej:loveu: mtf - dołozy się do sterylki:loveu:[/QUOTE]Dudzia: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1947.JPG[/IMG] Lala: [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1948.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1949.JPG[/IMG]
  19. Wiadomo, że najlepszy byłby domowy tymczas ale i tak hotelikowy kojec gdzie codziennie ktoś by z nią pracował to lepsze rozwiązanie niż schroniskowy boks. W azylu Dusia wychodzi na spacer przynajmniej raz w tygodniu, wolontariusze starają się także oswajać ją w boksie ale ona i tak musi opuścić schron żeby bardziej mogła przekonać się do człowieka bo tu więcej się już raczej nie zdziała. Nie pomaga też to, że siedzi w boksie z Brutusem, który jest jeszcze bardziej strachliwy niż ona. :( Najlepiej zna ją bumel i pewnie jeszcze dziś opisze jak aktualnie Dusia się zachowuje. Tutaj jest wątek Brutusa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/125086-BRUTUS-piAE-kny-lAE-kliwy-psiak-z-Psiego-AnioA-a-Szukamy-DT-Warszawa/[/url] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5788/tn10709087.jpg[/IMG]
  20. Ostatnio dowiedziałam się, że Bono jest już w swoim domku. :)
  21. Brak słów :( :( :( Dodałam Biga do profilu starszych psów: http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/376
  22. Pamiętam o chłopakach ale ciągle brakuje czasu. :( Planuje porobić im nowe zdjęcia i wreszcie zabrać się porządnie za ogłoszenia. Spróbuje znaleźć kogoś kto będzie mógł wydrukować/skserować plakaty.
×
×
  • Create New...