Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Dodałam Diego na moim profilu na naszej-klasie, nie sądze żeby ktoś z moich znajomych go adoptował bo większosć ma swoje zwierzęta, ale moze ktoś coś wpłaci na niego:cool3:
  2. Dodałam Ramonke do swojego profilu na naszej klasie, nie wiem czy coś to pomoże, ale czasami zaglądają znajomi,znajomych itd, więc moze ktoś ją wypatrzy.Ona bardzo przypomina mi moją poprzednią bokserke, nie tylko z wyglądu, ale z zachowania,też była agresywna,nie tylko do innych zwierząt ale też do mężczyzn,dla nas mimotego była najukochańszym psem na świecie i nie wyobrażam sobie oddania jej nawet z powodu agresji:angryy:
  3. Przepiękny, wygląda na zadbanego,może jest to czyjś pies i tylko spacerki sobie urządza?
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sweter-bluzki-kosmetyki-kaganiec-figurki-na-boksera-z-polowa-twarzy-ramonke-128263/#post11527879[/URL] Bazarek na hotel ramonki i jeszcze jednego Boksia.
  5. zaczełam robić bazarek na Diega [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sweter-bluzki-kosmetyki-kaganiec-figurki-na-boksera-z-polowa-twarzy-ramonke-128263/[/URL] niestety reszte rzeczy wkleje dopiero wieczorem.
  6. Po Sylwestrze mogłabym zrobić jakiś bazarek na hotel Ramonki i na jeszcze jednego boksia znajdującego sie w klinice w Lublinie(nie moge na dogo znaleźć jego wątku)tylko z kim mam się kontaktować w sprawie bazarku? A sunia jest śliczna, mam nadzieje ,że jak najszybciej znajdzie dom.
  7. Wyciełam nr. tel. do właścicieli.Super że znalazła się właścicielka, no i duże podziękowania dla Ciebie i Twojej mamy, za zajęciem się sunią, nie sądze żeby mając lat 15 przetrwała sama na ulicy.
  8. Na osiedlu sa ogłoszenia o jej zaginięciu!moja siostra na przystanku znalazła ogłoszenie,tutaj jest nr. kontaktowy do właścicieli : xxx;). Suńka nazywa się Punia czy jakoś, nie słyszałam za dobrze przez tel.i na ogłoszeniu było napisane że z racji jej wieku sunia napewno jest bardzo przestraszona.
  9. Ja mieszkam na tym osiedlu na którym znalazła ją Twoja mama,ale suni nie znam:-(porozwieszaj moze ogłoszenia w okolicy wąwozu,tam dużo ludzi z psami chodzi, chociaż gdyby właściciel chciał ją odzyskać to na pewno sam by to zrobil:angryy:
  10. czy mogłabyś napisać coś więcej na temat sytuacji w schronisku? przez pewien czas jeżdziłam wyprowadzać psy i było wszystko w porządku, ludzie mili, pracownicy sami mówili który pies dawno na dworze nie był itd. później przez pewien czas nie mogłam jeżdzić do schornu,no i teraz w wakcje chciałam zacząć tylko nie wiem czy ktoś mnie jeszcze tam wpości?
  11. [quote name='Rybka.']Super, jeżeli możesz to chętnie weźmiemy. Tylko sprawdź, czy kropelki mają datę ważności. Chciaż i tak nie mamy jak leczyć Wonderka do czasu kiedy znajdzie DT :([/quote] Oczywiście nie są przeterminowane, mają date do 11.2009, więc moga jeszcze poczekać.
  12. Ja mam prawie nie używaną buteleczke kropli Difadol,mój pies dostawał je 2 dni ale mu nie służyły. Jeśli chcecie to mogłabym je komuś podrzucić gdzieś w lublinie, nie trzeba bedzie kupować wtedy.
  13. Mój chłopak jest z Kaliny,powiem mu żeby się rozgladał,dzisiaj wieczorem pójdziemy na spacer z jego psem gdzieś bliżej ponikwody.Saba psa zauważy z odległości kilometra;)Pozatym tam na górze pomiedzy spółdzielczości pracy ,a bazylianówką(moge coś pokręcić)tam gdzie jest weterynarz (to chyba ulica walecznych serc czy jakoś tak)zaczynają się działki,jest tam bardzo cicho i bardzo mało ludzi więc sądze ze przestraszony pies tam własnie moze sie ukrywać.No i u tego Pana weterynarza można zostawić ogłoszenie,jest bardzo sympatyczny więc sądze ze nie będzie robił problemów.
  14. Tak jak napisała Pani Maria, Kazik którego my nazywamy Ralf jest już u nas.Jest cudowny,po wyjściu Pani Marii siedział chwile pod drzwiami i jeszcze widać ze jest troszke zagubiony.Niestety miał biegunke ,naszczęscie już mu przeszło ,sądze ze to z nerwów.W domu cały czas śpi albo próbuje ukraść jakieś jedzonko z kuchni za to na dworze dostaje istnego szału wyglada to tak jakby to on mnie wyprowadzał na spacer:oops: bardzo dużym jego plusem jest to ze reaguje na polecenia typu stój.Pozatym zapoznał sie z koleżanką bokserką z bloku obok ,widać ze miał ochote z nia pobiegać i ogólnie bardzo przyjacielsko był do niej nastawiony.Najbardziej martwi mnie to ze jest agresywny w stosunku do jamnika moich najbliższych sąsiadów,mam nadzieje ze po pewnym czasie przyzwyczają sie do siebie.
  15. ja już doczekać sie nie moge:)ciesz się ze wszystko poszło w pożadku ale psiaki zobacze jutro w nocy
  16. czy wiecie może czy Kazio wyje jak zostanie sam w domu??acha i czy on jest agresywny w stosunku do innych psów??bo ktoś w poprzednich postach napisał ze lepiej zeby w domu nie bylo innych psów,u mnie tylko szczurek jest.moją najukochanszą bokserke po długich miesiącach choroby musiałyśmy uśpić i mama nie zgadzała się na nowego psa ale ciocia która przyjażni się z jednym z lekarzy ze Stefczyka (mój pies się Stefa nazywała:loveu: )opowiedziała jej o Kaziu i sie zgodziła na psa:loveu: .Mariee mama sie z Tobą telefonicznie skontaktuje i chciałaby obejrzeż Kazia w niedziele.ja wolałabym w poniedziałek bo dopiero wtedy w domu bede.jejku mam nadzieje ze wszystko się uda:p
  17. 08.09 kończy sie aukcja na allegro ja dzisiaj wyjedzam i nie bede miała dostepu do neta wiec będe wdzieczna jak ktoś go wystawi,można oczywiscie skopiować opis z obecnej aukcji [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124886346"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124886346[/COLOR][/B][/URL] mam nadzieje ze jak wroce to Bratanek bedzie juz w domu:)
  18. ja 23 lub 24 jade do Bielawy ,to jest 70km. od Wrocławia.Mogłabym wziąc sunie ze sobą tylko nie wiem jeszcze czy będe jechać samochodem czy pociągiem.Musiałby też ktoś we Wrocławiu przetrzymać sunie bo z tego co wyczytałam to pani może ją za miesiąc wziasc.
  19. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121734488"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121734488[/URL] Bratanek na allegro dzisiaj wznowiłam bo poprzednia sie skończyła wczoraj, dostaje powiadomienia o zakończeniu aukcji wiec allegro możecie mieć z głowy bo on cały czas na nim jest.przepraszam ze sie nie odzywam ale mam ograniczony dostep do neta i wchodze tylko na chwile nie czytajac wszystkich watków,dlatego jeśli cos piszecie do mnie to bede wdzieczna za priva zebym weszła tutaj.Za jakas godzinke pozamieniam zdięcia, bo jakies nowe doszły może wybierzecie które wkleić??bo allegro ma ograniczenia do 7 zdięc chyba:( Ludzie to jednak dziwni, sa takie cudo a tak długo w schronie:placz:
  20. napisałam do Pani zapytałam sie skąd jest,ale własnie spojrzałam na jej adrs meilowy i w końcówce jest online.de czy to nie jest adrs niemiecki przypadkiem??
  21. Dostalam kolejną wiadomosć z allegro, to jest cytat z wiadomosci :"Jak moge pomoc, jestem tak daleko, moze jest jakas mozliwosc nawet czesciowego transportu, koszty bym pokryla..." oprocz tego było jeszcze jedno zdanie na temat białej bokserki.Moim skromnym zdaniem to może oznaczać wszystko:roll: albo ze pani chce dofinansować boksia,albo ze chce go do siebie na tymczas.Jakas potłuczona ta kobitka ,nie napisała skąd jest więc daleko to równie dobrze może być Afryka;) nawet się nie przedstawiła.odpisałam jej na meila, może cos się wyjasni.
  22. Pani do tej pory sie nie odezwała:-( .nie zrozumiałysmy sie troche,bo jasne rozumiem ze ktoś może nie mieć kasy na leczenie psa czy na adopcje,ale ta pani jedyne pytanie jakie zadała to własnie ile kosztuje adopcja,ani słowa o tym jak pies się teraz czuje(ogłoszenie na allegro jest już ponad miesiac)czy chociażby ze jej jest go szkoda.nie licze za bardzo na tą osobe:-(
  23. piesek jest na allegro.dzisiaj napisała do mnie jakas pani,jej pierwsze pytanie było ile kosztuje adopcja:roll: .jeśli dobrze pamietam to w schroniskowym cenniku za psa rasowego było od 25-50zł??jeśli sie myle to napiszcie.nie wiem tylko czy jest to odpowiednia osoba,skoro Maniek jest chory to itak bedzie musiała wydać kase na jego leczenie.czekam jeszcze co mi odpisze.ale w ogłoszeniu sa podane numery do wolontariuszek wiec jesliby jej zalezało to chyba by odrazu zadzwoniła.
  24. Bratanek oczywiscie cały czas jest na allegro
  25. [quote]Czy pies jest na allegro? Bo Aganiok chce go wstawić ;-)[/quote] tak jest, nie było mnie kilka dni ,dlatego nie odpisałam wczesniej
×
×
  • Create New...