plastelina
Members-
Posts
2263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by plastelina
-
bokserkowa rodzina już w ds, dzieki FBwP
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Kometa mówiła ze dzwoniła do fundacji SOS, ja je założyłam wątek na forum bokserkowym I mama boksiowa po przytyciu:loveu: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7834/dscn7434.jpg[/IMG] Zdjęcia maluchów: [IMG]http://images50.fotosik.pl/162/2892e3f90950aee9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/159/3cd2eb43c8b82f6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/9f8cdea6ad446baemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/0eff1337fbd65549med.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8740/banerekts0.png[/IMG] -
ZDJĘCIA: post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post12616610"]#3[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630360-post15.html"]#15[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630375-post16.html"]#16,[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630387-post18.html"]#18[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12646613-post22.html"]#22[/URL] i dalej, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12678205-post36.html"]#36[/URL] BANNEREK DO POBRANIA: post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12628850-post10.html"]#10 [/URL] Bokserka jest już bezpieczna pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie. Gdyby ktoś chciał wspomóc jej leczenie. Opis suni przez Natke z forum bokserów w potrzebie: "Mamy fajną rudzioszkę i dwóch nynusiów Dziewczyna i chłopaki są już pod naszą opieką, ulokowane bezpiecznie w klinice. Zgraja kleszczy w uszach i na grzbiecie, waga 26 kg, poschroniskowa biegunka z krwią, temperatura w normie. Spokojna, kiedy zabrałyśmy jej maluszki nawet się nie buntowała. Tylko ten wzrok........ Bardzo wymęczona Dostała na dzień dobry jedzonko dla rekonwalescentów, zmiotła migusiem. Ma dziwną sierściuchę na grzbiecie i łopatkach, biszkoptową i dłuższą. Sprawia wrażenie jakby nie wyliniała do końca, ale są to prawdopodobnie zmiany na tle hormonalnym, co w jej stanie jest oczywiste. Jutro pierwsze badania, wyniki wieczorem. Po negocjacjach z ciocią Salvo, matką chrzestną naszych śledzików, zmieniamy imię na BIBA A teraz chłopaki: ŚLIMAK i MAŚLAK Nynusie mają maksymalnie 14 dni, dopiero otwierają oczka. Imię: BIBA Wiek: ok. 2 lat Miejsce pobytu: klinika w Warszawie Kontakt do adopcji: 793 040 057, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Biba po wyciągnięciu ze schronu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/ba0db5ad668c0931med.jpg[/IMG] [COLOR=Red]Gdyby ktoś mógł wspomóc leczenie Biby to pieniążki można wpłacać na konto:[/COLOR] z dopiskiem BIBA Boksery w Potrzebie 04-036 Warszawa ul. Al. Stanów Zjednoczonych 32/280 WBK 87 1090 1870 0000 0001 0841 2247 W schronisku pod Lublinem znajduje się śliczna, nietypowa bokserka i jej szczeniak.Sunia jest jak bokser tylko ma taką śmieszną plamkę z długą sierścią na szyi. Sunika jest w schronisku od 4 dni, więc niby jeszcze na kwarantannie ale nie będzie raczej problemów z wyciągnięciem jej. W schronisku panuje nosówka, ona jeszcze na chorą nie wygląda,ale podejrzewam że to kwestia czasu kiedy się zarazi. Jest osłabiona po licznych ciążach, w nie najlepszym stanie psychicznym, bardzo osowiała. Wyszła z budy na chwile z nadzieją w oczach po czym znowu sie do niej schowała i tylko obserwowała. Sunia w schronie nie będzie wysterylizowana a rodzić jak widać może dalej, chociaż szczeniaki już pewnie nie tak zdrowe i ładne bo przeciez z jakiegoś powodu ktoś ją wywalił:/ [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4850/schro2100.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7215/schro2091.jpg[/IMG] Maluchy pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6117/dscn7400.jpg[/IMG]
-
Kajfasz owczarek niemiecki zamieszkał w nowym domku!
plastelina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
ja w piątek będę w schronie to się dowiem o Kajfasza, a skąd masz info że psa już nie ma? tydzień temu jeszcze był i kierownik nic nie mówił o szykującym się domu dla niego a byle komu napewno go nie wydadzą no i miał wtedy ten "osprzęt" cały. pies napewno będzie musiał mieć jakąś rehabilitację i nie będzie w pełni sprawny, tzn będzie chodził wolniej i nie będzie dużo biegał to słowa pracownika. -
czyli samcu shar pei-u? bo mi nie udało się odnaleźć wątku? czy sunia będzie wysterylizowana przed adopcją? można jej zacząć robić ogłoszenia?
-
Jakiś czas temu na dogo był wątek zaginionego sharpeia, ale nie wiem czy psa czy suczki. postaram się go później odnaleźć. jak będą jakieś zdjęcia to poproszę speca Marlene:loveu: o ogłoszenia i banerek.
-
Kajfasz owczarek niemiecki zamieszkał w nowym domku!
plastelina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Walerka na wątku pisała że on ma to mieć zdjęte za 2 miesiące czy jakoś tak, a nam pracownicy powiedzieli że za tydzień. Jeśli te 2miesiące to prawda to i tak do tego czasu pies chyba byłby w schronie?przynajmniej ja tak zrozumiałam że pies będzie do czasu zdjęcia tego czegoś z łapy w schronisku. Acha i trzeba pamiętać o tym że pies nie załatwia się w boksie,to tak na wszelki wypadek jakby ktoś do kojca na stałe chciał go wziąć. Paulina jakbyś powiedziała że filmik kręcisz to bym się tak w kadr może nie wepchnęła :oops::oops: -
Kajfasz owczarek niemiecki zamieszkał w nowym domku!
plastelina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
ja tylko dodam, że łapa będzie wyleczona w schronisku i schronisko za to zapłaci:multi:o ile dobrze pamiętam to w przyszłym tygodniu ma mieć powyciągane te wszystkie druty. a pies jest cudowny, ja mam lekką traumę po owczarku pewnym a Kajfasza ani trochę się nie bałam, taki wielki psiak do miziania;) -
nie chce zapeszać,ale dzisiaj dowiedziałam się że mała najprawdopodobniej będzie miała nowy domek:loveu:
-
Do góry malutka:multi:
-
Hopsamy do góry, mała ma allegro, ale byłabym wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu gdzie indziej
-
podnoszę malucha:loveu:może ktoś ją wypatrzy
-
Dziękuję:loveu: Sunia szuka domu, tam gdzie jest nie może zostać na stałe.
-
[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6536/p5131599.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5620/cama1.jpg[/IMG]
-
Sunia została znaleziona w lesie i cudem uratowana. [FONT=Arial]"Szukam dobrego domu dla znalezionej suczki, która obecnie jest czasowo w dobrym miejscu, ale szuka swojego domu docelowego.[/FONT] [FONT=Arial]Suczka jest niewielka, waży obecnie ok.5 kg i pani wet. stwierdziła,że będzie miała ok.10 kg.[/FONT] [FONT=Arial]obecnie ma 4-5 mc.[/FONT] [FONT=Arial]Była w opłakanym stanie, obecnie jest lepiej, poprawiła się, nie ma kleszczy,które zostały usunięte ( na szczęście nie było zakażenia babeszjozą).jutro będzie zaszczepiona.[/FONT] [FONT=Arial]Jest bardzo przestraszona,o ile nie boi się piesków, to bardzo boi się ludzi (wydaje się,że bardziej panów). [/FONT] [FONT=Arial]Na każdy gest wyciągniętej ręki ,kuli się i wchodzi w kąty. Ma juz zaufanie do Dorotki która teraz się nią opiekuje,ale ze względu na sytuacje nie może jej zatrzymać na stałe.[/FONT] [FONT=Arial]Dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla niej dobrego domu i to u takich ludzi,którzy pomogą jej zapomnieć o krzywdach..." [U][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5030/p5131605.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2742/p5131604.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9773/p5131602.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/607664ab3e12cf34.html[/IMG][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3:
-
Dalet BOKSER przywiązany sznurkiem w lesie W-wa
plastelina replied to paros's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3: -
Żółta bokserka juz nie szuka domu JEST SZCZĘŚLIWA, BO MA DOM!
plastelina replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze:loveu: mam nadzieje że nareszcie Boksia znalazła swoje miejsce na zawsze:multi: -
Żółta bokserka juz nie szuka domu JEST SZCZĘŚLIWA, BO MA DOM!
plastelina replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
byłoby super:) będe trzymać kciuki:) -
Żółta bokserka juz nie szuka domu JEST SZCZĘŚLIWA, BO MA DOM!
plastelina replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Plakaciki porozwieszane u kilku weterynarzy, na różnych tablicach z ogłoszeniami itd. pomyślałam jeszcze że można by zrobić wersje "skróconą" tego plakatu np. na przystanki autobusowe , gdzie główną informacją byłoby że bokserka szuka domu. Plakat który dostałam jest śliczny i bardzo profesjonalny ale dobry do różnych poczekalni gdzie ktoś ma czas na czytanie całości:oops: powiększyłam napis ze Ramonka szuka domu żeby bardziej rzucało się to w oczy. -
Żółta bokserka juz nie szuka domu JEST SZCZĘŚLIWA, BO MA DOM!
plastelina replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
A może poprosić kogoś o zrobienie plakatów?mogłabym porozwieszać w lublinie, w sklepach zoologicznych czy u weterynarzy. -
Żółta bokserka juz nie szuka domu JEST SZCZĘŚLIWA, BO MA DOM!
plastelina replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
z bazarku zebrało sie 155zł(głównie dzięki Jagodzie1:multi:) do podziału z bokserkiem Diego,czyli dla Ramonki jest 77,50 przelew będe mogła zrobić dopiero w poniedziałek.