Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Kometa mówiła ze dzwoniła do fundacji SOS, ja je założyłam wątek na forum bokserkowym I mama boksiowa po przytyciu:loveu: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7834/dscn7434.jpg[/IMG] Zdjęcia maluchów: [IMG]http://images50.fotosik.pl/162/2892e3f90950aee9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/159/3cd2eb43c8b82f6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/9f8cdea6ad446baemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/0eff1337fbd65549med.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8740/banerekts0.png[/IMG]
  2. ZDJĘCIA: post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post12616610"]#3[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630360-post15.html"]#15[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630375-post16.html"]#16,[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12630387-post18.html"]#18[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12646613-post22.html"]#22[/URL] i dalej, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12678205-post36.html"]#36[/URL] BANNEREK DO POBRANIA: post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/12628850-post10.html"]#10 [/URL] Bokserka jest już bezpieczna pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie. Gdyby ktoś chciał wspomóc jej leczenie. Opis suni przez Natke z forum bokserów w potrzebie: "Mamy fajną rudzioszkę i dwóch nynusiów Dziewczyna i chłopaki są już pod naszą opieką, ulokowane bezpiecznie w klinice. Zgraja kleszczy w uszach i na grzbiecie, waga 26 kg, poschroniskowa biegunka z krwią, temperatura w normie. Spokojna, kiedy zabrałyśmy jej maluszki nawet się nie buntowała. Tylko ten wzrok........ Bardzo wymęczona Dostała na dzień dobry jedzonko dla rekonwalescentów, zmiotła migusiem. Ma dziwną sierściuchę na grzbiecie i łopatkach, biszkoptową i dłuższą. Sprawia wrażenie jakby nie wyliniała do końca, ale są to prawdopodobnie zmiany na tle hormonalnym, co w jej stanie jest oczywiste. Jutro pierwsze badania, wyniki wieczorem. Po negocjacjach z ciocią Salvo, matką chrzestną naszych śledzików, zmieniamy imię na BIBA A teraz chłopaki: ŚLIMAK i MAŚLAK Nynusie mają maksymalnie 14 dni, dopiero otwierają oczka. Imię: BIBA Wiek: ok. 2 lat Miejsce pobytu: klinika w Warszawie Kontakt do adopcji: 793 040 057, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Biba po wyciągnięciu ze schronu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/ba0db5ad668c0931med.jpg[/IMG] [COLOR=Red]Gdyby ktoś mógł wspomóc leczenie Biby to pieniążki można wpłacać na konto:[/COLOR] z dopiskiem BIBA Boksery w Potrzebie 04-036 Warszawa ul. Al. Stanów Zjednoczonych 32/280 WBK 87 1090 1870 0000 0001 0841 2247 W schronisku pod Lublinem znajduje się śliczna, nietypowa bokserka i jej szczeniak.Sunia jest jak bokser tylko ma taką śmieszną plamkę z długą sierścią na szyi. Sunika jest w schronisku od 4 dni, więc niby jeszcze na kwarantannie ale nie będzie raczej problemów z wyciągnięciem jej. W schronisku panuje nosówka, ona jeszcze na chorą nie wygląda,ale podejrzewam że to kwestia czasu kiedy się zarazi. Jest osłabiona po licznych ciążach, w nie najlepszym stanie psychicznym, bardzo osowiała. Wyszła z budy na chwile z nadzieją w oczach po czym znowu sie do niej schowała i tylko obserwowała. Sunia w schronie nie będzie wysterylizowana a rodzić jak widać może dalej, chociaż szczeniaki już pewnie nie tak zdrowe i ładne bo przeciez z jakiegoś powodu ktoś ją wywalił:/ [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4850/schro2100.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7215/schro2091.jpg[/IMG] Maluchy pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6117/dscn7400.jpg[/IMG]
  3. ja w piątek będę w schronie to się dowiem o Kajfasza, a skąd masz info że psa już nie ma? tydzień temu jeszcze był i kierownik nic nie mówił o szykującym się domu dla niego a byle komu napewno go nie wydadzą no i miał wtedy ten "osprzęt" cały. pies napewno będzie musiał mieć jakąś rehabilitację i nie będzie w pełni sprawny, tzn będzie chodził wolniej i nie będzie dużo biegał to słowa pracownika.
  4. czyli samcu shar pei-u? bo mi nie udało się odnaleźć wątku? czy sunia będzie wysterylizowana przed adopcją? można jej zacząć robić ogłoszenia?
  5. Jakiś czas temu na dogo był wątek zaginionego sharpeia, ale nie wiem czy psa czy suczki. postaram się go później odnaleźć. jak będą jakieś zdjęcia to poproszę speca Marlene:loveu: o ogłoszenia i banerek.
  6. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090623/ZAMOSC/6430840 Nie pomyślałam wcześniej
  7. Dzisiaj w dzienniku wschodnim jest artykuł o suni. może któraś z Was napisałaby w komentarza o tych nowych doniesieniach o suni? tam dużo głupiutkich komentarzy jest ale sa też ludzie którzy naprawde interesują się losem psiaków.
  8. Walerka na wątku pisała że on ma to mieć zdjęte za 2 miesiące czy jakoś tak, a nam pracownicy powiedzieli że za tydzień. Jeśli te 2miesiące to prawda to i tak do tego czasu pies chyba byłby w schronie?przynajmniej ja tak zrozumiałam że pies będzie do czasu zdjęcia tego czegoś z łapy w schronisku. Acha i trzeba pamiętać o tym że pies nie załatwia się w boksie,to tak na wszelki wypadek jakby ktoś do kojca na stałe chciał go wziąć. Paulina jakbyś powiedziała że filmik kręcisz to bym się tak w kadr może nie wepchnęła :oops::oops:
  9. ja tylko dodam, że łapa będzie wyleczona w schronisku i schronisko za to zapłaci:multi:o ile dobrze pamiętam to w przyszłym tygodniu ma mieć powyciągane te wszystkie druty. a pies jest cudowny, ja mam lekką traumę po owczarku pewnym a Kajfasza ani trochę się nie bałam, taki wielki psiak do miziania;)
  10. nie chce zapeszać,ale dzisiaj dowiedziałam się że mała najprawdopodobniej będzie miała nowy domek:loveu:
  11. Do góry malutka:multi:
  12. Hopsamy do góry, mała ma allegro, ale byłabym wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu gdzie indziej
  13. podnoszę malucha:loveu:może ktoś ją wypatrzy
  14. Dziękuję:loveu: Sunia szuka domu, tam gdzie jest nie może zostać na stałe.
  15. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6536/p5131599.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5620/cama1.jpg[/IMG]
  16. Sunia została znaleziona w lesie i cudem uratowana. [FONT=Arial]"Szukam dobrego domu dla znalezionej suczki, która obecnie jest czasowo w dobrym miejscu, ale szuka swojego domu docelowego.[/FONT] [FONT=Arial]Suczka jest niewielka, waży obecnie ok.5 kg i pani wet. stwierdziła,że będzie miała ok.10 kg.[/FONT] [FONT=Arial]obecnie ma 4-5 mc.[/FONT] [FONT=Arial]Była w opłakanym stanie, obecnie jest lepiej, poprawiła się, nie ma kleszczy,które zostały usunięte ( na szczęście nie było zakażenia babeszjozą).jutro będzie zaszczepiona.[/FONT] [FONT=Arial]Jest bardzo przestraszona,o ile nie boi się piesków, to bardzo boi się ludzi (wydaje się,że bardziej panów). [/FONT] [FONT=Arial]Na każdy gest wyciągniętej ręki ,kuli się i wchodzi w kąty. Ma juz zaufanie do Dorotki która teraz się nią opiekuje,ale ze względu na sytuacje nie może jej zatrzymać na stałe.[/FONT] [FONT=Arial]Dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla niej dobrego domu i to u takich ludzi,którzy pomogą jej zapomnieć o krzywdach..." [U][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5030/p5131605.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2742/p5131604.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9773/p5131602.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/607664ab3e12cf34.html[/IMG][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3:
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3:
  19. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroza-smycz-teczki-zeszyty-segregator-ze-zwierzetami-na-sos-bokserom-do-14-04-a-134600/[/url] bazarek na fundację "sos bokserom":cool3:
  20. Bardzo się ciesze:loveu: mam nadzieje że nareszcie Boksia znalazła swoje miejsce na zawsze:multi:
  21. byłoby super:) będe trzymać kciuki:)
  22. Plakaciki porozwieszane u kilku weterynarzy, na różnych tablicach z ogłoszeniami itd. pomyślałam jeszcze że można by zrobić wersje "skróconą" tego plakatu np. na przystanki autobusowe , gdzie główną informacją byłoby że bokserka szuka domu. Plakat który dostałam jest śliczny i bardzo profesjonalny ale dobry do różnych poczekalni gdzie ktoś ma czas na czytanie całości:oops: powiększyłam napis ze Ramonka szuka domu żeby bardziej rzucało się to w oczy.
  23. A może poprosić kogoś o zrobienie plakatów?mogłabym porozwieszać w lublinie, w sklepach zoologicznych czy u weterynarzy.
  24. z bazarku zebrało sie 155zł(głównie dzięki Jagodzie1:multi:) do podziału z bokserkiem Diego,czyli dla Ramonki jest 77,50 przelew będe mogła zrobić dopiero w poniedziałek.
  25. z bazarku zebrało sie 155zł(głównie dzięki Jagodzie1:multi:) do podziału z bokserką Ramonką,czyli dla Diego jest 77,50 przelew będe mogła zrobić dopiero w poniedziałek. Pani Marysiu mogłaby Pani odezwać się do mnie na gadu?bo mi znowu lista znikneła:oops:
×
×
  • Create New...