Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Ostatnie zdjęcie najcudowniejsze:)Lady już się pytałam,ale czy potrzebujesz czegoś dla niej?jedzenia, czy cóś innego?
  2. masakra z tym schronem. może zrobimy "wizytę" tej Pani chętnej dać tymczas, jeśli nawet nie boksia to może jakaś inna bida się załapie. dziewczyny sunia z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173444-Piesek-szuka-domu-LUBLIN-Pilnie-potrzebny-DT-DS[/url] jest już w schronisku w Lublinie, gdybyście znały jakąś starszą panią czy inny domek spokojny to ona byłaby idealna. miejscie ją proszę na uwadze, chociaż wiem że jest wiele bid w potrzebie. ona jest taka mała i nie sądze zeby poradziła sobie w schronie
  3. cudowna jest:loveu: porozsyłałam ją gdzie się dało.Lady potrzebujesz czegoś dla niej oprócz domu oczywiście ?
  4. bardzo czekam na zdjęcia:) Leni skąd masz takie wiadomości że miała mieć sterylkę aborcyjną? W momencie kiedy okazało się że Lukrecja jest w ciąży było już za późno, urodziła, Pani zostawiła jednego szczeniaka i to u siebie w domu,resztę uśpiła, Lukrecje wysterylizowała. Jak dla mnie zachowała się naprawdę w porządku bo wiele osób w takiej sytuacji poprostu oddałoby nam psa z powrotem, a przynajmniej bardzo by się wkurzyło, a Pani nadal kontaktuje się od czasu do czasu z Pauliną. Uważacie że w tej sytuacji jest coś nie tak? oprócz tego że wyadoptowałyśmy sunie w ciąży Pani która ma małe dziecko i była w trakcie przeprowadzki i nijak nawet nie pomyślała że sunia może być w ciąży.
  5. Lukrecja się znalazła razem z synkiem:multi: Nie wiem o co chodzi z tymi zdjęciami, czemu ich nie miała, ale Pani ma wysłać zdjęcia obu psów do Pauliny na mejla, sama to za deklarowała. no i domek jest naprawde świetny!! a z kolejnych miłych wiadomości(mam nadzieję że dziewczyny nie będziecie złe że ja o tym piszę) Evl:loveu: z Lady :loveu:zabrały bokserkowatą suczkę ze schronu i mała grzeje dupkę u Pauliny, ale poszukiwany jest domek i chyba też tymczas.
  6. Jejku dziewczyny ale Wy ogarnięte ze wszystkim jesteście, ja tak nie potrafię :roll: super pomysł z tym oddzielnym wątkiem, Evl dzięki za prowadzenie go. no i jeszcze jedna kwestia - e-mailu do ogłoszeń, bo w oddzielnych wątkach poszczególnych psów, czy w ogłoszeniach poza dogo nie podajemy lokalizacji schroniska , za to podajemy mejla z nazwą:lol: więc może zrobimy jeszcze jednego takiego bardziej ogólnego?schronisko costam na przykład? wiem że wszystkich psów nie "ukryjemy" ale martwią mnie trochę sytuacja z suczką wilczaka i jamniczką gdzie ktoś powołuje się na nas a my o tym nie wiemy:roll: aaa no i jakbyście jechały do schronu niedługo to ja też chętnie pojadę
  7. Mi się wydaje że Ewelina planowała tak zrobić z tym wątkiem tylko jej się trochę wepchałyśmy ze zdjęciami. ogólnie pomysł bardzo fajny, więc albo nowy wątek albo musimy się dogadywać która wkleja którego psa do swojego postu na 1 stronie.
  8. myślę że numer tel. do Teresz wystarczy a z tym e-mailem to coś pomyślimy z dziewczynami jeszcze. ja o suni nic nie powiem bo nawet jej nie widziałam:(
  9. Teresz Lady pisała o tym ze może wziąć rzeczy i zrobić bazarek bo już w Lublinie jest.
  10. Dziewczyny ale jeśli Gryzeldzia wpłaciła na "nowodworską skarpetę" to może podzielić to jednak na pół o pół dla Nany pól dla Milusi? chyba że pieniądze były wpłacane konkretnie na Nanę?
  11. Danka jeśli możesz to zmień temat tak by nie było nazwy miejsca. Już dwa razy były takie sytuacje że pies był ogłaszany tylko na dogo plus raz na allegro z linkiem do wątku chyba i psiaki znikenły ze schroniska. osoby adoptujące mówiły że są "z ogłoszenia" od nas,ale z nami nikt się nie kontaktował. Jeden pies wrócił do schronu w ciąży. wiem że na głównym wątku jest podana nazwa miejscowości,ale myślę że jak ktoś szuka konkretnego psa to wpisuje np. jamnik. chociaż może się mylę i takie zabiegi nic nie dadzą:roll: chociaż z drugiej strony adres e-maila mówi dużo więc może jednak nie ma sensu nic zmieniać.
  12. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że prawie wszystkie szczeniory ostatnio chorowały, więc możliwe, że będzie potrzebne większe zaplecze finansowe i dla tych. U nas leczenie jednego szczeniaka to ok. 600 zł, więc koszty niemałe. Po drugie - jak z opłaceniem tymczasu?[/QUOTE] o ile dobrze przeczytałam to za tymczas jamniczki u Malagos płacone będzie z jamniczej skarpety. a wiecie może jaki my mamy długi? do spłaty pozostała nam Malagoś 105(?) zł i za Nane, tylko nie wiem ile. no i zbieramy na hotel Oliwki. coś jeszcze?
  13. aktualne bazarki: portret Twojego pupila [URL="http://www.dogomania.pl/../176614-Chcesz-mieAE-portret-pupila-WstAE-p-zobacz-kup-Do-08-01-ZAPRASZAM-SERDECZNIE"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...ZAM-SERDECZNIE[/URL] banerki na zamówienie! [URL="http://www.dogomania.pl/../176602-Banerki-na-zamA-wienie-Zbieramy-na-utrzymanie-Oliwki-uratowanej-od-pseudo-Do-15-01"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...seudo-Do-15-01[/URL] ciuszki: [URL="http://www.dogomania.pl/../176625-Bazarek-ciuszkowy-i-nie-tylko-dla-kilku-psiakA-w"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...kilku-psiakA-w[/URL] kolczyki kredki , ciuchy [url]http://www.dogomania.pl/threads/176654-kolczyki-rA-A-ne-rzeczy-do-malowania-ciapki-ciuchy-na-NowodwA-r-do-14-01[/url] jeśli jest jeszcze jakiś to napiszcie, bo mogła coś pominąć
  14. No właśnie E-S Ty pisałaś chyba kilka stron temu że mogłabyś podrzucić psiaka do Lublina lub Zamościa ? Czyli jamniczka idzie na Dt do Malagos, tak? czy jakiś inny piesek? Dziewczyny zrozumcie nasze ograniczenia,większosc z nas nie pracuje, częśc dziewczyn mieszka w wynajmowanych mieszkaniach, jasne możemy radośnie upychać psy na Dt gdzie się tylko da, tylko w sytuacji jak nie będziemy płacić to chyba taka pomoc nam się szybciutko skończy prawda? Bazarek na psy z nowodworu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176654-kolczyki-rA-A-ne-rzeczy-do-malowania-na-NowodwA-r-do-14-01?p=13794638#post13794638[/url] Rodzice Maciusia też zriliła bazarek, później wkleję jego link, bardzo dziękujemy:)
  15. Golfiku jak tam podróż? mam nadzieję że obyło się bez komplikacji wszystko.
  16. o kurcze, ja niestety nie mam jak pomóc, a może jeśli nikt sie nie znajdzie to kierownika poprosić żeby dał pracownikowi jak będzie wracał do Lublina?golfie koło której byś tu była?
  17. Wg. mnie wyciągać psy można dalej jeżeli ma się deklarację od innych a teraz wszystko było robione na hura i ja sobie nie przypominam jakiejkolwiek wzmianki na ten temat że wyciągane psy pójdą do tymczasów płatnych. co oczywiście nie zmienia faktu że też czuję się odpowiedzialna za ich spłacanie. większość rzeczy które mogłabym wystawić na bazarek, już wystawiłam a resztę przesłałam Lady, wiem ze cośtam się sprzedało, nie wiele chyba ale zawsze coś. postaram się jeszcze coś wyszperać ale nie wiem co z tego wyjdzie:roll: czyli teraz mamy do spłacenia 455 zł,tak?155 na Milusię i 300 Nany tak?
  18. jest jeszcze jakaś sunia gdzieś na tymczasie, która też potrzebuje na leczenie czy coś,ale nie wiem która:oops: Lady gdzieś o tym pisała. chyba u Malagos? Rodzice Maciusia więc jeśli mozesz to ogłaszaj Limbę która jest na dt u Mantis tutaj jest jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174746-Limba-sznaucera-mam-w-rodzinie-DT-Dorzucisz-grosik-na-sterylkAE[/URL] dziękujemy za pomoc:loveu: mamanabank ogłoszenia dane do ogłoszeń są podane na pierwszej stronie.dzięki za pomoc:loveu: do sznaucerka który juz został wyciągnięty dorzuciłam się 20 zł bo więcej niestety nie mogę. kurcze już nie wiem skąd jeszcze kasę można brać na te psy:placz:
  19. dziewczyny, ja myślę że jak już będzie pewne że pies ma jechać to ktoś się znajdzie ,może z Lublina ktoś będzie jechał do wawy. ewentualnie ja mogłabym coś pokombinować,ale to nie na 100% i napewno za zwrotem kosztów:oops:
  20. [quote name='andegawenka']Może spóźniam się z wiadomością, boksiołek jest w nowym wspaniałym domciu w Lublinie. Boryska rodzina ma zamiar zaadoptować jeszcze jedną biedę z Nowodworu:multi:[/QUOTE] Jejku to super:multi::multi::multi::multi: bardzo bardzo się cieszę. faktycznie mogłaś troszkę wcześniej napisać o tym ze planują go zabrać to nie kombinowałabym jak koń pod górę gdzie go zabrać. mozesz coś napisać o rodzinie? skąd dowiedzieli się o boksiu i w ogóle wszystko?:>no i o samym bokserze,jak on się zachowuje jak się nazywa i w ogóle? bardzo Ci dziękuję za informacje o nim:loveu: Kierownik przeważnie mówi gdzie pies został złapany.
  21. ja mogę dać 20 zł miesięcznie plus ewentualnie jakieś bazarki(ale to nie na pewno) mogę zrobić mu allegro, tylko chciałabym coś więcej o nim wiedzieć, bo nie wiem czy to cały czas ten sam sznaucer co tam był czy już nowy jakiś. no i na kogo ewentualnie ogłoszenia? my mamy wspólny numer do ogłoszeń ale ostatnio nie jeździmy do schroniska.
  22. [url]http://img31.imageshack.us/img31/6706/obraz263r.jpg[/url] ja mówię o tym bokserze. w schronie jest jeszcze CC pręgowany i o tym mówią dziewczyny.
  23. no właśnie ja w nim boksera nie dostrzegałam, ale porozsyłam go może faktycznie po fundacjach boksiowych? tylko ja nic na jego temat właściwie powiedzieć nie mogę. zaraz przeszperam jego wątek pozatym pręgowany bokser poszedł do adopcji w środę, a od piątku miałam 3telefony w sprawie domu i 1 ofertę domu tymczasowego, masakra poprostu bo przez 3 tygodnie była zupełna cisza w jego sprawie:placz:
  24. Malagos tak miała go zabrać fundacja, ogólnie małe zamieszanie było i wolałabym nie pisać na forum o tym.
  25. Dziewczyny niestety adopcja Oliwki przez Olę nie dojdzie do skutku. Nie wiem dokładnie o co chodzi bo to Paulina z Olą rozmawiała, ale Ola i jej mąż musieli wrócić do starego mieszkania w którym właścicieli nie zgadza się na psa. nie wiadomo kiedy znajdą inne mieszkanie dlatego nie będziemy zaklepywać Oliwki. Mi jest przykro nie tylko ze względu na Oliwkę że dalej w hotelu będzie musiała być, ale również ze względu na Olę. Ona przeprowadziła się specjalnie ze względu na to żeby móc mieć psa, naprawdę zaangażowała się w to wszystko. 300zł które Ola przesłała zostają na dalsze hotelowanie Oliwki, pozatym Ola kupiła jej już całą wyprawkę za 200zł:|
×
×
  • Create New...