Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Dziewczyny pilnie szukamy kilkudniowego tymczasu w Poznaniu dla szczeniaka ze schroniska w Nowodworze , który był na tymczasie u Ninki, kazała go zabrac do niedzieli. w tak krótki czasie nie zorganizujemy żadnego transportu. prosze roześlijcie to info gdzie tylko możecie.
  2. Jakiś czas temu dziewczyny wyciągnęły szczeniaki ze schroniska w Nowodworze na tymczas. Sunia znalazła domek w Poznaniu, dom wydawał się idealny jednak Pani po kilku dniach zadzwoniła żeby szczeniaka zabrać. Z racji tego ze my jesteśmy z Lublina, znalazłyśmy tymczas w Poznaniu u Ninki. Dziewczyny kilkukrotnie pytały sie jej czy szczeniak może u niej być, czy kombinować transport do Zamościa, gdzie mała miała Dt, ale Ninka mówiła że nie ma takiej potrzeby. Dzisiaj dziewczyny dostały smsa że do niedzieli mają zabrać Nanę!! nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótki czasie [COLOR=Blue][SIZE=3]dlatego pilnie szukamy kogoś kto mógłby przetrzymać Nanę chociaż kilka dni do czasu aż czegoś nie zorganizujem[/SIZE]y . [COLOR=Black][SIZE=1] [SIZE=2]sunia już tyle przeszła, schroniska, przyzwyczajenie się do domu tymczasowego, nieudana adopcja, kolejny tymczas a teraz to dlatego boimy się żeby nie trafiła ponownie do schroniska. zwrócimy pieniądze za karmę przez te kilka dni. Proszę również o informację na temat w miarę tanich hoteli czy płatnych domów tymczasowych w Poznaniu. Chodzi o sunię z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174623-Cykor-i-Nana-szukajAE-domA-w-Nana-wraca-z-adopcji-Szukamy-DT-w-Poznaniu[/URL] Sunia jest ozdrowieńcem po parwo więc może przebywać w domu w którym był lub jest chory pies. aktualizacja: sunia jest już u grzybkowej, za co bardzo jej dziękujemy:loveu: jednak jest to rozwiązanie bardzo tymczasowe dlatego poszukujemy tymczasu na dłużej lub domku stałego [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
  3. tak tak, przepraszam,że nie pisałam, wszystko już ustalone sunia jedzie do Seymour na tymczas tudzież domek stały;) zbieramy pieniążki na transport, karmę i wyprawkę. zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179562-Ciuchy-biA-uteria-i-rA-A-ne-takie-na-NowodwA-r-do-14-02[/url] sunia została już odrobaczona , ma mieć też szczepienia zrobione.
  4. Dzięki Lady, jeśli mam być szczera to zupełnie nie liczyłam na to i miałam pożyczać pieniądze, tak tylko napisałam dla formalności a tu proszę:) Założyć Nanie wątek w Wielkopolsce? może chociaż kilkudniowy tymczas się znajdzie do czasu aż nic stałego nie będzie. a ona może wrócić do tymczasu w Zamościu?kwestią jest transport czy brak miejsca?
  5. Dziewczyny na początku przyszłego tygodnia chciałabym zawiść sunię amstaffkę do Częstochowy, jeśli wszystko ułoży się tak jak planuje to transport będzie kosztował około 120 zł plus karma, szelki i smycz. (chyba że ktoś ma może jakieś zbędne) czy mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc finansową od kogoś? napiszę jeszcze na wątku transportowym, może ktoś będzie chciał się podłączyć pod tą trasę wiec wyszłoby taniej. Strona jak dla mnie rewelacyjna taka przejrzysta i estetyczna.
  6. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/179562-Ciuchy-biA-uteria-i-rA-A-ne-takie-na-NowodwA-r-do-14-02?p=14068387#post14068387[/url] No i szukamy transportu do Częstochowy dla amstafki :)))
  7. To relacja Matrioszki z dzisiejszego pobytu w schronisku, nie wiedziała że kroi się dom tymczasowy:loveu:stąd ta wzmianka że nic nie mamy. " Aha, zupełnie zapomniałam ... Jak przyjechałam , astka-boksia była w pakamerze pracowników.Troszkę na mnie szczeknęła, ale ewidentnie ze strachu, bo jak wyciągnęłam rękę, to ona prawie leżała.Później luzem biegała po schronisku.Próbowała do mnie podchodzić, ale kiedy do niej wyciągałam rękę, ona robiła się płaska , jak listek.Jest niewiarygodnie przestraszona.Musiała być bita.Tak zalęknionego psa, zwłaszcza, że non stop przebywa w towarzystwie ludzi , dawno nie spotkałam. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] I najważniejsze ; kierownik zmartwił się, że nic dla nie mamy ....Powiedział, że dłużej jej w domku trzymać nie może (nie wiem czemu) i mała pójdzie do boksu ogólnego. Nie wyobrażam sobie tego.Po prostu sunia zginie.[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/shake.gif[/IMG] Dziewczyny, które wiedzie ... piszcie do ludzi od astów.Kto może niech ogłoszenia robi.Może jakiś miłośnik dałby jej darmowy DT... Nie wiem, co wymyślić.Suka dżastiny dostała cieczkę...może i ta dostanie,a wtedy katastrofa w boksie ogólnym.Katastrofa.[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG]"
  8. To relacja Matrioszki z dzisiejszego pobytu w schronisku, nie wiedziała że kroi się dom tymczasowy:loveu:stąd ta wzmianka że nic nie mamy. " Aha, zupełnie zapomniałam ... Jak przyjechałam , astka-boksia była w pakamerze pracowników.Troszkę na mnie szczeknęła, ale ewidentnie ze strachu, bo jak wyciągnęłam rękę, to ona prawie leżała.Później luzem biegała po schronisku.Próbowała do mnie podchodzić, ale kiedy do niej wyciągałam rękę, ona robiła się płaska , jak listek.Jest niewiarygodnie przestraszona.Musiała być bita.Tak zalęknionego psa, zwłaszcza, że non stop przebywa w towarzystwie ludzi , dawno nie spotkałam. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] I najważniejsze ; kierownik zmartwił się, że nic dla nie mamy ....Powiedział, że dłużej jej w domku trzymać nie może (nie wiem czemu) i mała pójdzie do boksu ogólnego. Nie wyobrażam sobie tego.Po prostu sunia zginie.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG] Dziewczyny, które wiedzie ... piszcie do ludzi od astów.Kto może niech ogłoszenia robi.Może jakiś miłośnik dałby jej darmowy DT... Nie wiem, co wymyślić.Suka dżastiny dostała cieczkę...może i ta dostanie,a wtedy katastrofa w boksie ogólnym.Katastrofa.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/heul.gif[/IMG]"
  9. Dziewczyny dzięki Wam kolejny psiak został uratowany!! :loveu: Matrioszko jest tymczas dla suni w Częstochowie:roll: może w niedzielę uda mi się pojechać z Teresz do schronu i wziąć małą na spacer, zobaczyć czy mi się to w ogóle uda i jak reaguje na psy bo to najważniejsze. usiłowałam się dodzwnić do Grzegorza który najwięcej wie o psach w schronie ,ale jakoś nie mogę. jeśli z psami wszystko będzie oki, to chętna osoba w przyszłym tygodniu będzie miała wizytę przed adopcyjną. zaznaczę jeszcze że tymczas może się przemienić w domek stały:razz: tylko są już w nim 2 suki i pies, dlatego sunia nie może zjadać innych psów. Pani z tego co pisała ma bardzooo duże doświadczenie z "trudnymi" psami.
  10. Dziewczyny dzięki Wam kolejny psiak został uratowany!! :loveu: Matrioszko jest tymczas dla suni w Częstochowie:roll: może w niedzielę uda mi się pojechać z Teresz do schronu i wziąć małą na spacer, zobaczyć czy mi się to w ogóle uda i jak reaguje na psy bo to najważniejsze. usiłowałam się dodzwnić do Grzegorza który najwięcej wie o psach w schronie ,ale jakoś nie mogę. jeśli z psami wszystko będzie oki, to chętna osoba w przyszłym tygodniu będzie miała wizytę przed adopcyjną. zaznaczę jeszcze że tymczas może się przemienić w domek stały:razz: tylko są już w nim 2 suki i pies, dlatego sunia nie może zjadać innych psów. Pani z tego co pisała ma bardzooo duże doświadczenie z "trudnymi" psami.
  11. [quote name='Seymour666']Co tam u suni? Dajcie znac, jak cos będzie wiadomo, bo nie daj Boże, jeszcze sie sąsiedzi przyzwyczają, że są 3, a nie 4 psy. Już i tak latem poszła plotka, że my te psy ZJADAMY! Tak że szybko, szybko, bo tu głodny dog Tasman i bokserka Abi ślinią się na klawiaturę. Mała Schilla sie nie ślini, bo nie siega![/QUOTE] Przepraszam,że się nie odzywam,cały dzień próbowałam się dodzwonić do osoby która miała numer, a później do pracownika ale do niego nie mogę. dlatego niczego się nie dowiedziałam. postaram się w niedzielę pojechać do schroniska i sprawdzić jak ona się zachowuje na spacerze i bez obecności pracownika. jutro jeszcze będę próbowała dzwonić, a na pewno odezwę się w niedzielę jeśli uda mi się pojechać. Wg. mnie byłabyś domem idealnym dla niej, boję się tylko tej reakcji na psy, ale liczę na to że wszystko będzie dobrze. problem też będzie z transportem, ale mam nadzieję że uda się coś wykombinować, jakis łączony czy cóś. ja jestem trochę w szoku ,że tak szybko znalazł się tymczas dla niej. dziękuję:loveu:
  12. oki to ja zadzwonię jutro i się wszystkiego dowiem, ona nie mieszka z psami w pomieszczeniu z psami, pod boksy jak jest wypuszczona nie podchodzi nawet. super by było gdyby trafiła do Ciebie:)
  13. Rodzice Maciusia wiem ze Ewa miała jakieś paczki do przewiezienia, nie wiem czy już to załatwiła (nick E-S) Dziewczyny znacie jakiegoś zaufanego dogomaniaka z Częstochowy? na wątku "astki" zgłosiła się osoba chętna dać jej tymczas, wydaje się cudowny, ale chciałabym upewnić się że wszystko jest oki bo po wyciągnięciu astki nie będę miała nijak co z nią zrobić jeśli coś okaże się nie tak.
  14. jak dla mnie to tymczas idealny:):loveu:dowiem się od pracownika jak sunia zachowuje się w stosunku do innych psów. Seymur666 u nas w okolicy raczej inny tymczas się nie znajdzie, dlatego bardzo proszę żebyś dobrze przemyślała decyzje, jeśli astka nie będzie mogła u Ciebie zostać to niestety wróci do schroniska, co byłoby dla niej kolejnym szokiem.nie mam możliwości umieszczenia jej w hotelu. powiedz jeszcze jak sytuacja finansowo by wyglądała?karmę oczywiście bym zamówiła. wziełabym na siebie robienie jej ogłoszeń itd. no i jeszcze jedna sprawa:oops::oops::oops::oops:czy zgodziłabyś się na wizytę u Ciebie w domu przez kogoś zaufanego, przed dostaniem astki?bardzo Cie przepraszam za takie podejście, wiem,że chcesz dobrze i bardzo bym się cieszyła gdyby astce udało się do Ciebie trafić, ale niestety zdarzają się na dogo osoby mało odpowiedzialne, biorące psy na tymczas i później nie wiadomo co się z nimi dzieje itd. dlatego dmucham na zimne, wolałabym oszczędzić Rumbie kolejnego zawodu.
  15. przejrzałam wątek i nie ma moich wpisów sprzed kilku dni:|cudny jest ten spaniel, szczególnie w bluzeczkach:) ,dobrze że tak się złożyło z tym wyjazdem Twojego męża:)
  16. przejrzałam wątek i nie ma moich wpisów sprzed kilku dni:|cudny jest ten spaniel, szczególnie w bluzeczkach:) ,dobrze że tak się złożyło z tym wyjazdem Twojego męża:)
  17. [quote name='Seymour666']Zwolnił sie u mnie jeden tymczas - Hektor przeprowadził się do moich rodziców, zostały dwie suczki i Tasman, ale to daleko- Częstochowa. Mój TZ jest w tej chwili w szpitalu,ale jakoś przy pomocy syna bym sobie poradziła. Tylko kwestia transportu i ewntualnie jakiejś dodatkowej karmy. Jeśli nie trafi sie coś bliżej...[/QUOTE] Seymour666 byłoby super, tylko po pierwsze ile lat ma Twój syn?wg. mnie do czasu aż nie poznamy dobrze suni nie powinna iść do małych dzieci, na początku jak przyszła do schroniska to kłapała zębami, wydaje mi się że ze strachu, teraz nie wykazuje żadnej agresji,ale trzeba brać pod uwagę tą sytuację. co do psów to do schroniskowego czarnego przy budzie, nie wykazywała agresji , wręcz się za nim chowała przed ludźmi, ale nie wiem jak zachowa się w stosunku do innych suk. mogę dopytać pracownika o to, ale w schronisku moze się zachowywać inaczej,czy masz ewentualnie możliwość odizolowania psów od siebie? oprócz tego co teraz napisałam, to sunia naprawdę jest super, śpi z pracownikiem, jak weszłam do pomieszczenia to nie szczekała na mnie,ale zachowuje też dystans dopiero po dłuższym namawianiu postanowiła podejść. jeść ode mnie nie chciała.
  18. dziewczyny ja tego czarno-białego też ostatnio nie widziałam. skopiuję Lady z wątku bokserów: [COLOR=red][SIZE=3][B]Przypominam, że jeśli nie znajdą się pieniądze na hotel i transport,to ja nie wiem, gdzie ten szczeniak się podzieje. [/B][COLOR=Black]m[/COLOR][/SIZE][/COLOR]oże ktoś mógłby się dorzucić do szczeniaka?transport to 120zł plus za hotel i szczepienia[COLOR=red][SIZE=3][/SIZE][/COLOR]
  19. super by było, gdyby maluch trafił od razu do domu:) a mama "malucha" waży koło 13-15kilo:o
  20. upsss zapomniałam o niepisaniu nazwy. Paulina zrobiła banerek, zabijcie mnie ale go nie umiem go wstawić. Ona tak samo się boi wszystkiego.
  21. Dziewczyny jeśli pan jest w porządku, to ja wysłałabym go do schroniska wtedy jak będzie Grzegorz, on najwięcej mu powie o każdym psie i coś doradzi. Teresz ma numer telefonu do niego, ale z tego co mówił to w tym tygodniu nie będzie go w schronisku. Założyłam mix astce wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179091-Mix-astki-z-depresjAE-pilnie-potrzebne-dt?p=14016121#post14016121[/url] Bokserka Samba ma tymczas do 15 lutego, może w takim wypadku Dt który miał wziąć drugą boksie weźmie Sambę? Soema byłaby taka możliwość?
  22. W schronisku , przebywa śliczna sunia mix amstafki lub lub nieudana bokserka. Sunia tydzień temu została zabrana, kiedy jej "właściciel" trafił do aresztu, psy służyły mu głównie do rozmnażania. razem z nią do schroniska trafił jej szczeniak i bokserka, które zostały już zabrane ale nadal bardzo potrzebują pomocy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178694-Bokserka-mix-ast-i-szczeniak-potrzeba-funduszy-na-szczeniaka-Prosimy-o-wsparcie[/URL] Sunia-roboczo Rumba-jest w depresji, przez pierwsze 5 dni w schronisku nic nie jadła, na początku była też trochę agresywna i nie chciała wychodzić z budy. w tym momencie sunia powoli zaczyna jeść, mieszka z pracownikami, jeden z nich bardzo się stara żeby było jej jak najlepiej, chodzi na spacery, przytula itd.,ale nie jest cały czas w schronisku, a sunia tylko przy nim zachowuje się troszkę bardziej pewnie. Rumba jest przerażona sytuacją, chodzi przy ziemi, ma strach w oczach i dalej bardzo kiepsko je. na pewno nie może na stałe zamieszkać u pracowników, a pobytu w boksie może nie przeżyć. Pilnie potrzebny jest dt. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W65-7ioFI/AAAAAAAAAvs/oRvS621NUZ4/s720/dsc_6820.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7ABfuCPI/AAAAAAAAAv4/kUGRbZU6Ec0/s720/dsc_6822.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7KxIV1PI/AAAAAAAAAwE/YoszuhXMzJw/s720/dsc_6824.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W8EnqsiEI/AAAAAAAAAw8/IPLNsaNovxI/s720/dsc_6837.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7W-_SnDI/AAAAAAAAAwM/H42lvGwOB8c/s720/dsc_6826.jpg[/IMG] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W6ltnWrGI/AAAAAAAAAvY/5y4bLbmdEAw/s720/dsc_6815.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6815.jpg[/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W6pMpI1LI/AAAAAAAAAvc/XMkxgTY9vdI/s720/dsc_6816.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6816.jpg[/URL] [URL="http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W6s94EqUI/AAAAAAAAAvg/5UTspvKgJx0/s720/dsc_6817.jpg"]http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6817.jpg[/URL] [URL="http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W6wm_FC1I/AAAAAAAAAvk/2h7Lep_43RY/s720/dsc_6818.jpg"]http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6818.jpg[/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W60HdYN-I/AAAAAAAAAvo/_8bQec1fn2o/s720/dsc_6819.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6819.jpg[/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W688yZwjI/AAAAAAAAAv0/CLVSlFujybA/s720/dsc_6821.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6821.jpg[/URL] [URL="http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7HnQz9oI/AAAAAAAAAwA/r-HgpatySy4/s720/dsc_6823.jpg"]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6823.jpg[/URL] [URL="http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7SKelqQI/AAAAAAAAAwI/eKvuU8yKP4U/s720/dsc_6825.jpg"]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6825.jpg[/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7egx2CRI/AAAAAAAAAwU/8Q8TO5k3mOY/s720/dsc_6828.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6828.jpg[/URL] [URL="http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W7ibn6dOI/AAAAAAAAAwY/EA050qUvkEE/s720/dsc_6829.jpg"]http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6829.jpg[/URL] [URL="http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W74sz6vgI/AAAAAAAAAww/EpVq49xx9a8/s720/dsc_6834.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6834.jpg[/URL] [URL="http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2W8gPxnpzI/AAAAAAAAAxY/Dls3aREVGtw/s720/dsc_6844.jpg"]http://lh5.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S2...0/dsc_6844.jpg[/URL]
  23. tak Teresz też jedzie, później mamy się jakoś zdzwonić to dowiem się czy rano czy później. Ja ogólnie będę jechała z miasteczka akademickiego, możemy się umówić np. pod Olimpem, na dworcu, lub gdzieś gdzie Wam będzie pasowało
×
×
  • Create New...