Fotki mam nadzieje dostac w poniedziałek dopiero.
Dowiedziłam się że jest bardzo miły, jak każdy szczeniach chce się bawić i nie goni kota tylko przygląda z dużym zainteresowaniem.
[CENTER][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]CHCIAŁABYM KUPIC SUCZKĘ OWCZARKA NIEMIECKIEGO, KTÓTRA MA NAJWIĘCEJ ROK. KRÓTKOWŁOSĄ Z OKOLIC BYTOMIA. CZEKAM NA ODPOWIEDZI !!
[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
Bytom woj. śląskie
email: [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][SIZE=3][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]
Napisz może sie spodoba???