Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Tatiana a co on je?? Jak ma problemy wątrobowe (a amoniak może o tym swiadczyć, moze też oznaczac problemy z nadnerczami..) to powinien jeść karmę l/d (liver diet).
  2. Widziałam szceniorka wczoraj. Jest super, bawiwi sie pieknie z młoda owczarką Lara. Nie odganiał jej od Marty...nie zauważyłam też cech dominacyjnych. Jest super :)
  3. Byłam u Marty, wygłaskałam chłopaka. To cudowny, wspaniałay pies. Otwarty i przyjacielski.
  4. Prosimy o umieszczenie na forum belgów...
  5. Trzymamy kciuki niezmiennie. to pieny pies. W końcu znajdzie dom...
  6. Tanitko a masz jego badania ? ile on miał tego amoniaku?
  7. Maciek wykreśl tek kawałek o klapaniu zembami bo to wyglada na agresję ,... on kłapie ale nie non stop i nie jest to uciążliwe... wrazie co bedziemy opowiadać. Dziś podczas porannego sprzątania kojca Bonis wymknał się na spacerek, wiec zaryzykowałam i nie brałam go od razu na smycz. Pieknie sie pilnował, podbiegała zawołany, był naprawdę grzeczny - jestem pod wrażeniem.... Nie pisałam póki co bo to nic pewnego. Jest pewna osoba z którą rozmawiam nt Boniego. Jest starsza pani i niestety nie dokońca zdrowa :( Miała owczarka który odszedł (są podejrzenia że ktos mu pomógł)... Pani szuka nowego miejsca do mieszkania, i zastanawia się. Jestem pod wrzażeniem tego jak kochała tamtego psa i jak pisze o Bonim, jeśli tylko sie zdecyduje to zawioże Bonisia do niej. Uważam że moglibyśmy się zobowiazać do zabrania go z powrotem gdyby zdowie nie pozwoliło się jej dłużej opiekować się psiakiem. I tak przynajmniej na jakis czas (moze całkiem długi) miałby dom...
  8. buubuuu :( idę myśleć
  9. Nie mogę zobowiazać się do regularnych wpłat ale choć grosika wyślę... nr konta prosże
  10. Ile czasu mamy żeby cos znaleźć?
  11. No to trzymam kciuki by obserwatorzy podjęli właściwą decyzję...;)
  12. Rozmawiałam z Peterem, wpnęły pieniądze ale nie ma jeszcze rozliczenia ile na kogo.. Wczoraj Boni dostał przesyłke z Kreonem (150 kapsułek). Ania i Kajber - bardzo dziekuję :) Poza tym bez zmian. Aha urosła mi ostroga piętowa - miał ktoś coś takiego???
  13. Jak dla mnie to był normalnych rozmiarów. Napewnoa z 30 kilo waży a jest chudy..
  14. I jeszcze jeden piękny pies we Wrocławiu... taki młody, musi siedziec za kratam :(
  15. I jeszcze kilka [IMG]http://images23.fotosik.pl/274/7b2e00bcf59159c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/10/81ef557500d7d450med.jpg[/IMG]
  16. Wreszcze chwila czasu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/10/b4969f84e1616ebdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5724/dscn0825ja7.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/275/fe9fd68728b5e02amed.jpg[/IMG]
  17. Ten syrop powoduje obniżenie amoniaku we krwi, a poza tym dostaje : encorton, metronidazol, leki wątrobowe: hepalil i essentile i nootropil na usprawnienie pracy mózgu i brała antybiotyk przez 2 tyg synulox chyba
  18. podnoszę szczeniaczka
  19. A jest gdzieś zdjecie tego maluszka z wawy? chciałam wysłac komuś zdjęcie
  20. Jak chłopaczek dzisiaj ? Miał jakieś badania? Raga miała takie obiawy jak on - wynikałay z zatrucia organizmu amoniakiem. Dostaje od 3 tyg syrop LACTULOSUM" to łagodny lek stosowany jest w leczeniu przewlekłego zaparcia oraz zaburzeń wywołanych niewydolnością wątroby. Dawka: Zaparcia - dawkę ustala się tak, aby uzyskać jeden luźny stolec w ciągu dnia; zwykle dorosłym podaje się 20 g dz., dzieciom poniżej 1 roku życia 3,5 g dziennie, 1 -5 roku życia 7,5 g dziennie, 5 -10 roku życia 15 g dziennie Encefalopatia wątrobowa - stosuje się większe dawki, ustalane tak, aby uzyskać 2 luźne stolce w ciągu dnia. Lek wpływa na obnizenie amoniaku we krwi. Raga miała 247 teraz ma 46
  21. Przecież taka odległośc to ne przeszkoda :(
  22. Oby to nie była niewydolność trzustki :(
×
×
  • Create New...