Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Komuś przeszkadza że Akord sam pomieszkuje na mojej działce. W otrzymanym anonimie straszy mnie sądem za znecanie sie nad zwierzętami...:crazyeye:
  2. [quote name='idusiek']po naszej Misi ktora ma juz domek;) A co z tymi Twoimi znajomymi beka?:oops:[/quote] Pracuje nad nimi....
  3. Po jakiej matce jest Mamba i Samba? Dużej czy małej?
  4. A ja pamietam jaka była szczęśliwa u Gajowej mogąc biegać za piłeczką lub patykiem. Szcekała jak znalazła, wesoło oznajmiała całemu swiatu że znów jej się udało. Pewnie sie meczyła ale tak czy inaczej uwielbiałaa to i nie przepuściła ojkazji żeby taki patyczek pod nogi rzucic czowiekowi z nadzieja na zabawe.
  5. [quote name='Isadora7']Pukpuk co tam u czupurki Suzi? Beka zadała sensowne pytanie, Erazm dowiedz się. Może nie tolerować. Ja po kontraście miałam szok anafilaktyczny. Słyszałam o p[odobnym przypadku - paraliż po zdjeciach z kontrastem
  6. Jeśli chodzi neurologa to polecam dr. Olkowskiego. Przyjmuje na SGGW a prywatnie w Milanówku. Erazm a malutka miała miała ten rtg z kontrastem czy bez?
  7. Ale kurczaczek maleńki, a do którego neurologa z nia idziesz?
  8. [quote name='brazowa1']Ciapek-fretka w wersji udoskonalonej.Cudo,troszke denerwujace ze swoja kopulacja.na razie takie fotki,dzis dam lepsze. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/115/919f4c10c06bfc3fmed.jpg[/IMG][/URL] Kocham takie kudłatki :):)
  9. Ponawiam pytanie. co z tymi szczeniorami? Macie te tymczasy?
  10. Daj znac jak sie uda, bo mi się martwica wda od zaciskania kciuków..
  11. Czyli jest szansa na dom???
  12. [quote name='stonka1125']a tak z dobrych wiadomości,to mamy sponsorów na parę sterylek/kastracji(okazało się ,że mamy fajnych znajomych)teraz to sobię marzę,żeby wszystkie psy ze schroniska wychodziły ciachnięte(może za bardzo się rozbujałam w tych marzeniach ,ale myslę że powolutku....)[/quote] Masz super znajomych :)
  13. Czekamy na banerek Jak Zibi dzisiaj się czuje?
  14. [quote name='agata_lodz']Tata jest średniej wielkości - do kolana, a mama do półłydki.[/quote] Dziękuje. Pokaże koleżance,
  15. Jak duży jest tata bo ze zdjęcia trudno się zorientować?
  16. [quote name='Dorothy']nadzwyczaj piekna jest. Moze juz ma nowy dom?[/quote] Wcale bym sie nie zdziwiła, bo jest piekna :)
  17. [quote name='stonka1125']śliczny ,maleńki ,nakolankowy piesek,nie da rady w schronisku:shake:[/quote] nie da. dlatego DS lub DT pilnie potrzebny....
  18. Zrób mu więcej zdjeć i w jakim jest wieku podrzucimy go cioteczce od tetierów Ricie 60
  19. [quote name='luka1']Z Warszawy mamy transport - tylko adresik, kiedy i juz resztę załatwia Ziutka ( :evil_lol: silna jest)[/quote] A ja mam kuchnie gazową tylko nie wiem czy ma dysze na ziemny czy z butli... Jak by się przydała to jest do dyspozycji
  20. Dziewczyny zerknijcie tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenki-dlugowlosy-zibi-ma-wielkie-marzenie-wlasny-dom-136766/#post12217611[/URL] Czy to jest piesek w typie maltańczyka albo shitzu?
  21. Ale piękny chłopaczek, Szukamy mu domku, żeby maleństwa już nikt nigdy nie porzucił.
  22. Piękne białe pieski wyglądaja jak zabawki... I niestety tak są traktowane, a to teriery z krwi i kosci....:diabloti:
×
×
  • Create New...