Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Piękny, ale ciężko o dom bez dzieci. Trzymam kciuku za chłopa
  2. Miałam okazję poznać Kubusia. To sliczny, kontaktowy piesek. Tylko kurcze trzeba go oduczyć skakania na człowieka, bo ciutke waży ..
  3. [Mam pomysł, może jakiś dogomaniak pomoze ze zdjęciami??
  4. Pani Jolu ja szukałam kogos z tamtych okolic, ale nie udało mi sie nic ustalić, niestety
  5. Do mnie doszło jedno, ale Tanie na nim ledwo co widać (leży pod stołem)
  6. Co za ciule z tych ludzi. Przecież widać to cieppienie w oczach..... Biedak...
  7. [quote name='majqa']Bekuś, chodzi o to, że gdyby, podkreślam gdyby, psiak trafił jakimś zrządzeniem losu na rehab. do kliniki we Wrocku (np. tej, gdzie rehabilitowany był Itek), pewno Naa miałaby szansę poasystować, a to dobra nauka i kolejne doświadczenie. Takich możliwości lokalizacyjnych zazdroszczę Naa. W Łodzi, nie ma/ nie słyszałam o takim punkcie rehabilitacyjnym dla zwierząt, punkcie z prawdziwego zdarzenia. Pomoc psiakowi to oczywista oczywistość, priorytet.[/quote] Ojej znów się doszukuje drugiego dna ;) Straszny skrzacik z Moli, potrzeba naprawdę dobrego specjalisty żeby nie pogorszyć jej stanu.
  8. [quote name='majqa'][B]Naa[/B], przy tym psiaku miałabyś cudną praktykę i takiej sposobności Ci życzę. :lol: Sama z przyjemnością bym poasystowała. :roll:[/quote] Troche nie rozumiem tego wpisu. Chyba nie chodzi o mabycie doświadczenie tylko pomoc psiakowi :shake: Majqa popieram w całej rozciagłości to co napisałaś..
  9. zmoże sie dowiedzieć czegoś wiecej o tym maluchu? [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3519]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url] Kiedys go zobaczyłma na stronie schroniska i nie moge przestać myśleć o tym psim dziecku :(
  10. W imieniu rodziców nikt do mnie nie dzwonił. Na maile odpisałam, rozmawiałam z dąbrową górniczą, ale mam mieszane uczucia. Uprzedzam ze Neske wydam tylko w naj, naj warunki. Inne nie wchodzą w grę :eviltong:. A we wtorek wyjeżam wiec do 16 sierpnia odbiram tylko telefony a ew. adopcja w drugiej połowie sierpnia.
  11. Kasia jeśli to już trzeci tydzień to niedługo bedzie po cieczce. Wytrzymaj jeszcze trochę. Ja mam ostanio trochę prywatnych zawirowań życiowych, ale 16 wrcam po urlopie i bedę ją promowac na prawo i lewo. jeśli bedzie trzeba bedę szukać tymczasu, tylko błagam nie wydawaj jej pochopnie.
  12. [quote name='kika22']Biedny Tim:-( Jakos nie ma szczescia:shake: A to taki fajny i sliczny psiak:roll:[/quote] Jest piękny :) Mam nadzieję że znajdzie dom wkrótce. Wyjeżdżam teraz na 2 tygodnie ale jak wrócę a on jeszcze nie bedzie w nowym domu to bedę kombinować jak mozna mu pomóc
  13. Basia jak taki idealny to moze go zostawisz? :eviltong:
  14. [quote name='andzia69']Biedny Tim:-( tyle razy zmieniał miejsce...czy kiedys trafi na normalny dom???[/quote] A czemu? Coś z nim nie tak? jaki jest do innych zwierząt?
  15. Wczoraj wysłałam info o niej. Może tym razem..
  16. [quote name='NadziejaA']Doszłam do wniosklu ze najlepiej dla mnie i dla Very bedzie jeżeli znajdziemy tymczas. quote] Intensywnie szukamy dla niej miejsca. Czy ona może zostać u Cienie do połowy sierpnnia? Ja wtedy wrócę z wczasów i zabiorę. Wcześniej nie wiem czy damy radę. W sprawie Very działam z Przyjaciel_Koni.
  17. [quote name='NadziejaA'] No i wiadomo ze zębole wystawia tez przy wyrywaniu kleszczy, i przy czyszczeniu uszów.Mało brakowało a i Vet byłby bez ręki przy próbie wyczyszczenia ucha i podania antybiotyku przy zapaleniu ucha. [/quote] Zapalenie ucha jest pioruńsko bolesne i moja suka tez pokazywała zebole przy czyszczeniu
  18. Czytałam kiedyś o piesku który miała amputowana łapke bo miał za ciasno opatrunek i wdala sie martwica :( Dobrze że Murka tk szybko zareagowała.
  19. Nie wiem, Neska jest u mnie....
  20. [quote name='NadziejaA']BEKA nie skomentuję stwierdzenia ze Vera już mi nie odpowiada... echhh Próbowałam sie do niej dodzwonić kilka dni temu jeszcze zanim forum się dowiedziało. Ale bezskutecznie.[/quote] Ja dzwoniłam do niej dziś i się dodzwoniłam, ale Malgosia jest teraa miejscu gdzie ma utrudniony zasięg. Ale jak spróbujesz kilka razy z pewnością sie uda.
×
×
  • Create New...