Neska teraz nazywa sie Doxa :).
Ma dużo psik koleżanek i kolegów. Ze swoja pańcią była juz w schronisku.....:crazyeye:
Ja też jak zobaczyłam w mailu te informacje to zdębiłam.
A Doxa po prostu zalicza szlaki górskie i nocuje w schroniskach :eviltong:
Pewnie po wyprawie w góry (podglądała kozice czy co??) Doxa zaczełaprzejawiać talen w skokach...z miejca na stół.
I rzeby nie było na mnie - u mnie tak nie robiła :evil_lol:.
Mam fotki różne i obiecuje wklieć wkrótce.