Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. To zdjecie łamie serce :( [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4253/img8094f.jpg[/IMG]
  2. o matko , w ciązy biedactwo :(. jak aona jest ??? łagodna czy raczej charakterna?
  3. Jayo mam dom dla onka w Baniosze. Jedziesz ze mną na przedadopcyjna? muszę panu jakies foty pokazac. i wysyłam Idola do pana w ostrowie wklposkim ...
  4. Neris, niestety ten mój dom z kotem po jednej nieudanej próbie zdecydował o zakupie szczeniaka..:(
  5. Bedzie miec ds pod warszawą :) Klaudus panswo poczekają na sunie
  6. Czy Idol bedzie ciachnięty??? jest piękny :)
  7. kocur jak najbardziej do adopcji, jest super przytulaśny , tylko ma coś z uchem. Jkaby oderwane....
  8. Rita mój datek przekaż proszę na Stefanka, chyba że masz innego psiaka w większej potrzebie.
  9. Nie wybiera się ktos z waszych stron w okolice warszaway?
  10. [quote name='koosiek'] Jednego nie rozumiem, przecież to przytulisko nie działa od trzech miesięcy, działało i wcześniej, nim pojawiła się tam Mru. I są na dogo osoby, które o tym wiedziały - same o tym pisały na początku wątku... Czy nikogo nie poruszył los tych psów? Czy nikogo nie obchodziło, co się z nimi dzieje? Dla mnie to nie do pojęcia :roll:[/QUOTE] NIe wiem czy to wypowiedz odnosi się do mnie, ale tak wiem jak jest wydawana czesc psów. I co ?? mam je zabrac? pertraktowac?? Wiesz można by spróbowa namówc dr. zeby psów nie wywoził, wtedy trafią do jednego xz naszych wspaniałatych schronisk np Korabiewic i slad również po nich zaginie..... Ja mam obecnie 9 psów z czego 4 to moje własne i nie mam ani kasy ani miejca na kolejne. Mru a czy myślisz że Kame by wydali??? Nie znam ludzi którzy prowadzą szkółkę ale to znajomi mojej znajomej i zawsze mówiła o nichg z szacunkiem o ile to może byc jakims pocieszeniem
  11. Pedro, jego mama i onka Kama jada w środę do nowego lokum. Bedą razem mieszka i pilnowac szkółki roslin w Zabiencu. Wiem że asta i kaukaz tez wydane (ale nie wiek gdzeie) Mru dzięki za kotki buyłam je obejrzec :)
  12. biedaczek :( zapisuje nowy wątek
  13. [quote name='Tola'][B]Młoda,[/B] bardzo energiczna i wesola sunia, przeniesiona z kwarantanny [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4531/p1050476z.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5931/p1050475.jpg[/IMG] [/QUOTE] kiedy bedzie do adopcji??
  14. To się cieszę :) a jeszcze podsyłam Ci pana na onka chłopaka, moze POrtos??
  15. Nie ma Fosi :(:( a czy może wiadomo czy ktos ją adoptował ????
  16. o matko :(. zapisuję sobie
  17. przez telefon wydawał się miły. Ma już suczkę ze schroniska na śląsku..
  18. ale zmiana :) cudnie wyglada
  19. tyle psów :(, tyle szceniąt które mają na dzień dobry gorszy star w życie :(
  20. Rzadko się zdarza żeby psiak był tak uległy w stosunku do dzieci. Super piesek :) A Kacper to dogomaniak całą "gębą"
  21. co za burak...mam nadzieje że to nie ten pan z sochaczewa co mu przesłąłam zdjęcia...
×
×
  • Create New...