[quote name='koosiek']
Jednego nie rozumiem, przecież to przytulisko nie działa od trzech miesięcy, działało i wcześniej, nim pojawiła się tam Mru. I są na dogo osoby, które o tym wiedziały - same o tym pisały na początku wątku... Czy nikogo nie poruszył los tych psów? Czy nikogo nie obchodziło, co się z nimi dzieje? Dla mnie to nie do pojęcia :roll:[/QUOTE]
NIe wiem czy to wypowiedz odnosi się do mnie, ale tak wiem jak jest wydawana czesc psów. I co ??
mam je zabrac? pertraktowac??
Wiesz można by spróbowa namówc dr. zeby psów nie wywoził, wtedy trafią do jednego xz naszych wspaniałatych schronisk np Korabiewic i slad również po nich zaginie.....
Ja mam obecnie 9 psów z czego 4 to moje własne i nie mam ani kasy ani miejca na kolejne.
Mru a czy myślisz że Kame by wydali???
Nie znam ludzi którzy prowadzą szkółkę ale to znajomi mojej znajomej i zawsze mówiła o nichg z szacunkiem o ile to może byc jakims pocieszeniem