-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Słodki pycholek :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jola pięknie i wzruszająco. Misiu z takim ogłoszeniem musi sie udac . Mysza ja mysle że nie ma co czekac, -
Obawiam sie żek pojdziemy do fryzjera to trudno bedzie w nim rozpoznac bearded'a . To co ma na sobie nadaje się wyłącznie do zgolenia.
-
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka'][B]niestety, tym razem musimy miec pewność, że jak go wyciągniemy, nie zostaniemy z nim same. [/B] QUOTE] Na dzień dobry daje kojec i moj czas, jak pojedzie Agis to przeniose go na działkę. Warunki może nie super ale bedzie bezpieczny. Jeśli nawet od początku nie bedzie leczony to w schronisku też nie jest. Jego sytuacja się nie zmieni. Czego potrzeba? Worka karmy co miesiąc, myślicie że to się uda?? Jeśli z czasem znajdzie się dla niego inne lepsze miejsce można go ode mnie zabrac. -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Milus tylko z imienia jest milusiński. On podobnie jak Cykor jest bojaźliwy, a jak sie boi to i zeby pokazac potrafi :(. Dom bez małych dzieci i najlepiej z innym psem bo jak zostaje sam to wyje :( -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
beka replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Takie dt są na wagę złota. Może jak ta sunia znajdzie domek stały to xelka da dt następnej...tak sobie marzę ;) -
Fimik mi wrócił Majki, za duży . Spróbuje go na youtuba wrzucic..
-
No to do widzenia się z Panią
-
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kto może pojechac i go zabrac? dziś? jutro?? dopóki nie znajdzie sie lepsze rozwiązanie może posiedziec w kojcu tam gdzie miałam onki z Nowegodworu. mam nadzie ze Golf pomoze ze spacerami :). Potrzebna bedzie pomoc w wizytach u weta bo czas mam ograniczony... Ale to oznacza Idusiek, ze nie wezmę Myszki :(:( a tak mi jej szkoda.... -
Co prawda nazywa się już Bob, Bobik ale naprawdę przypomina mopa :(. Futerko tak sfilcowane ze nie ma co marzyc o rozczesaniu. We wtorek jedziemy do fryzjera, bedziemy strzyc, golic i kąpac. Bobik jest psem bezproblemowym. No dobrze, prawie. Jego radośc do człowieka objawia się skakaniem i lizaniem. A jak łapki nie są zbyt czyste, to wiadomo .. Ale biorąc pod uwagę że niestety jest w kojcu, trudno się dziwic jego radosci. W kojcu czysciutki, nie brudzi w ogóle. Wszystko załtwia na spacerze. Brzuszek ok, choc powoli pozbywamy się niechcianych gosci.. Sika na siedząco, ani razu nie podniósł łapy, by cos obsiakac. Na spacerze, po 2 dniach, zabrałąm swoja suczkę i zaczełam go puszczac luzem. Jak on się cieszy :):). Biega, fika , skacze jest niesamowity. Nadaje się agility. Idę przeskakuje, robi zwroty, a szyki jest niesamowicie. Pies nadaje sie dla każdego, spokjnie może isc do ludzi którzy wczesniej nie mieli zwierząt. Do dzieci bez problemu, jeśli tylko wyeliminuje się to skakanie. Ale jak bedzie przebywał w domu z ludxmi to nie bedzie tak spragniony kontaktu i z pewnoscią się uspokoi. Jest super :loveu:. Mam kilka zdjęc ale nie mogę wstawic wiec pomoc mile widziana.
-
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idusiek, a ta bude i kojec to bezpłatny czy płatny ?? -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
beka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
gdzie jest nr konta? dorzucę 50 zł