Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. on sie boi porzucenia ..:(
  2. Nie zauważyłam Waszych postów. Dota w jakiej dzielnicy mieszkasz? Zapytam czy dałoby sie go wykastrować za ok 150 zł, ale to dośc daleko. Targówek. Może zmienic tytuł że dobry behawiorysta pilnie potrzebny, i zbierzmy informacje kto kogo poleca i zamówic taka konsultacje?
  3. Belu, DOta, obawiam sie że oddanie go do hotelu do kojca nic nie zmieni. On niszvczy w domu, w kojcu nie bedzie sie zachowywal jak u Doty. Jeśli Dota chce o niego zawalczyć , może zamiast hotelu kupic porządna klatke i opłacic dobrego behawiorystę zeby powiedział jak z nim postępować? To tylko pomysł.
  4. Napisałm to co powiedziała p. Jagna Kudła :) Ten pies moim zdaniem jest zsocjalizowany, ale cierpi na lek separacyjny.
  5. Wczoraj była u jednego z psów pod moją i Golf opieka behawiorystka i lek wet. dr Kudła. Przy okazji powiedziała że hormony po kastracji utrzymuja sie do 6 miesięcy wiec miesiąc to może byc za mało zeby zauważyc jakieś zmiany (nasz pies 2, 5 miecha po ucęciu wciąż ma samcze silne zachowania). Dota masz anielska cierpliwość, ale czy rozważałś kenel klatke na czas twojego wychodzenia? dla Twojego i jego bezpieczeństwa?? Nie jestem specjalistą ale ten pies cie zdominował. Nasza miłość czasami nie wystarczy, tylko stałe rytuały, zasady. Jak u dziecka z AdHd. Mam nadzieje że szkolenie mu pomoże.
  6. [quote name='IVV']podniose choc tego idealnego psa po championach[/QUOTE] I ja podniosę
  7. Anawa, co do warunków to u Gajowej psy sa w boksach, jeśli sie dogadują to mogą prawie cały dzień biegać luzem. Co do kosztów to podobnie jak u Jamora. Z kolei Jamor moze z psem popracować z tego co słyszałam. Co w przypadku Welsha jest bardzo istotne. Jeśli chcesz wiecej szczegołow to napisz do niej niej *Gajowa* z tymi gwiazdkami.
  8. Musisz Ida czesto go odwiedzać bo następnym razem Ciebie nie wpusci ;)
  9. Link do pliku jest na poprzedniej stronie, Czy sa wieści o onku?
  10. Jak uśmiechnieta i szczęśliwa :)
  11. dodałam go raz jeszcze ze zdjęciami
  12. Tyle czasu te psiny szukaja domow :(. U mnie teraz krucho z kasa ale grosik dla nich wygrzebie.
  13. I ja jestem, choć pomysłów na razie brak
  14. Jednak zerknełam i co mi przychodzi do głowy: zacząć od badania kupy: to koszt ok 30 zł, na trzustke z krwii ok 100-120. Jaka on teraz je karmę? Może jej nie przyswaja? Anawa, co do Pasji, to mam takie wrażenie że chyba była w ciązy (wydaje mi się ze mi o tym wspominała jakis czas temu), wiec to by tłumaczyło brak kontaktu..
  15. U Gajowej jest jeszcze wolne miejsce z tego co wiem. W Konstancinie. czy on miał robione badania w kietrunku trzustki? I czy był bany kal w kierunku lambii, koksydii i takich tam? jak wyglądaja jego kupy? Przepraszam ale mam coraz mniej czasu na czytanie :(, i coraz więcej psów wymagających opieki..
  16. [quote name='megii1']Jeszcze nie dzwoniła.[/QUOTE] Magda nie wiem czemu, ale podałam jej nr tel zaczynający sie 503 , Ty masz jeszcze ten nr?
  17. [quote name='mysza 1']Beka, ja teraz nie mam owczarka w stadzie... Nie powinnam zaglądać na takie wątki ;)[/QUOTE] Iwonko, jeśli Cie to zabolało to przepraszam, nie pomyslałam..
  18. Rozmawiałam w sprawie tego ogłoszenie o zaginionym psiaku. On zginął w Milanówku w kwietniu. Dałam tel Megii. Pani ma dzwonic.
  19. Jak Szanta sie miewa? Co z jedzeniem?
  20. Matko kochana a co to za torpeda??? [URL="http://img517.imageshack.us/i/0212l.jpg/"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3807/0212l.jpg[/IMG][/URL] On jest cudowny :)
  21. Mały z chipem wrócił do domu, Perszing (mały czarny jamnikowaty) i Negra pojechały razem gdzieś pod Konstancin do ogrodu niestety :( Wedla zabrałyśmy ale błagam o pomoc w ogłoszeniach bo 8 października musimy zabrać min 2 z 3 psów które sa Jeziórku (kasa). Wedel na razie w kojcu po once któraw piatek pojechała do domu, zobacze sie bedzie spisywał i poznam go z moimi psami. Jak sie dogadają i jak uda mi sie przekonać meże ze nie zostaniemy z szóstym psem to wezme go do domu, ale narazie musimy zwalczyc biegunke która ma. Sa trzy psy bez zdjeć , umówiłyśmy sie w poniedziałek, zeby od razu zobaczyc czy na giełdzie którys z psiaków poszedł.
  22. Megii możesz go zmierzyć w kłębie? zanazłam ogłoszenie ze zdjeciem o zaginiomym psi z kwietnia. Jet bardzo podobny..
×
×
  • Create New...