Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. A co stanie się z suka ? skoro martwimy sie o szczeniaki to czy suka jest bezpieczna w świoetle tego co napisane powyzej?
  2. Dziewczyny, psy są zawsze bardziej lub mniej uptrzone. Przecież żadna z osób (np ja) nie powiedział Idzie czy Feli, czy jeszcze wcześniej jak niczyje były nie podzielone przywieźcie mi jakiegos psa. Zawsze jakiegos wskazywałam. Zawsze jest jakies kryterium wyboru; biedny, bnie da rady, ładny szybko znajdzie dom itp. Działamy w trudnych warunkach, nerwy mamy zszarpane jak postronki :(. Proszę sprójmy się jakos porozumiec dla dobra psiaków.
  3. Może z persem do kociego świata napisać?? p. Jolu bedziemy zbierac pieniądze na sunie ale potzrebuje watku i informacji co jej jest
  4. Acha, na sggw przyjmuje dr Olkowski jest neurologiem. Ma klinike w Milanowku, jak bedzie trzeba a sunia bedzie w Warszawie (a nie bedzie mozna jej skonsultować na ssgw) moge z nia pojechac do Milanwka
  5. Moja suczka miała ataki na tle metabolicznym (nery,watroba, amoniak przekroczony kilkanaście razy) Opróć Rc hepatik, na watrobe dostawała essentiale forte (jest tańszy zamiennik eselive) i na pozbycie amoniaku syrop Lactulose (koszt kilkanaście zł bez recepty). Pisałas jeszcze p Lamisil'u ale to lek przeciw grzybiczny..
  6. Dziewczyny to co z tym bazarkiem? Ksiązki sa w Nowej Hucie, ale Basia nie jest zalogowana na dogo. Można je od niej odebrać, lub wystawic bazarek i umówic sie jakos jeśli chodzi o wysyłkę. Kto moze sie tym zająć? Izunia nie dałabys rady się tym zajac?
  7. tu jest wątek przytuliska w Głownie. Może któras ciotko pomoże? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184024-Przytulisko-dla-zwierząt-w-Głownie-wątek-zbiorczy.-POTRZEBNA-POMOC[/URL]-!
  8. Zjawiskowa, wpaniała, piekna :) Normalnie Ci zazdroszcze takiego tymczasa :)
  9. Justynka podeślij mi jakis link do ogłoszenia Witki. Czy ona może zamieszkać z kotem???
  10. Sterylizacja tak, szcepienia tak, chip tak (jeśli nie to w minutę to załatwimy), paszportu nie ma ale to też da się załatwić. Mru odezwij sie
  11. To Twoje onki pewnie szcześliwe ze maja kumpla?? A to zdjęcie zimowa porą to nie z tego roku? czy może u was juz zima powiało??
  12. Jak mineła noc? mam nadzieję ze spokojnie.
  13. AgusiaP dziękuje za zaproszenie, ale nie jestem w stanie finansowo pomóc :(. Przepraszam
  14. Zaginał w Wawrze, odnaleziony w Józefosławiu. Niezła kondycja jak na psa w tym wieku :)
  15. Cześć Robert :) Robiłeś mu juz jakies ogłoszenia?
  16. [URL]http://owczarki.eu/psiak/646[/URL] tu go wrzuciłam
  17. On nie wyglada na 7 lat, nie ma siwego pychola. A żeby bardzo starte? wrzuce go z wiekiem 5 lat. Ja też dorzuce 50 zł
  18. Pati ma klatke , może jakby druga pożyczyc to by sie udało?
  19. Przepraszam że offuje, ale zajrzyjcie do suni, welshyka najprawdopodobniej, co całe życie na łańcuchu była :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196760-D%C5%BBESIKA-pozbawiona-budy-cz%C5%82owieka-miski-biedna-ca%C5%82a-w-dredach-Welshterie"]http://www.dogomania.pl/threads/196760-DŻESIKA-pozbawiona-budy-człowieka-miski-biedna-cała-w-dredach-Welshterie[/URL]
  20. Zaraz poprosimy cioteczke ritę60 to wrzuci na forum terierów, Piekna bedzie )
×
×
  • Create New...