Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Ten owczarkowaty ma siusiaka nawierzchu..pewnnie mu cos dolega oprócz zagłodzenia
  2. O matko, trzymamy kciuki. Dziś widzaiłyśmy Zelke, wymiziałyśmy ją. To wspaniały psiak
  3. [quote name='blueberrykiss']Atomówka to dzięki Twojemu ogłoszeniu na morusku znalazłam Miśkę :) dziękuję Ci :*[/QUOTE] To sunia u Ciebie jest?? Super, tylko dlaczego ten tytuł straszy???? śliczny niedźwiadek
  4. Kurcze z sukami onka jest mniejszy problem, z psami ostatnio gorzej, bo "podlewaja krzaczki".... ładny zadbany pies, moze ktos po nim płacze..
  5. Wiadomo co z maluchami i resztą?
  6. Kto może wystawic bazarek książkowy na rzecz suni? Basia, cudowna kobieta, która adoptowała ode mnie sunię, mieszka w Nowej Hucie. Ma ksiązki (mam juz opisy) ktore chce przeznaczyc na psa w potrzebie. Kto może pomóc?
  7. Niestety z tym testem na parwo to jest tak ze jak test wychodzi dodatni to parwo jest , ale jak ujemny to nie znaczy że nie ma :( Trzymam kciuki za maluszka. moj Milo i Foksia z Nowego dworu miały objawy parwo, ona silniejsze i szybciej, Test wykluczył, ale ona nie przeżyła (była surowica, ale chyba za późno :(. Ciekawe czy mój Milo ma przeciwciła??
  8. Byłam dziś z Sonikiem na spacerze. On jest taki pro ludzki, taki miły, tylko do psów zadzior. Zwróciłam uwage ze to gorsze oko miła zapaprane, nawet je pokazalam komu trzeba. Było lepiej i znów coś sie tam dzieje... Super że już pod opieką Kasi. Dzieki :)
  9. nie szalej wscieklizna wystarczy. Daj sie wykazać przyszłym włascicielom..
  10. Każdego dnia jakieś nowe szczyle tragedia :(
  11. one są tam bezpieczne, nie wyjda na ulicę??
  12. Z Wołomina jest chyba Anouk Czy Gama i beta sa w schronisku czy może maja domy? A ta colli smooth?
  13. Dziewczyny zgłosił sie do mnie pan w sprawie suni ale ona juz w domu. Pan z Wałbrzycha szuka suni do pilnowania, docelowo dwóch. Nie muszą byc rasowe, ale mix kaukaza , onka mile widziane. W ciągu dnia pies jest na wygrodzonej cześci posesji po 17 biega po całości. Mam maila i tel. Czy moze zaproponowac jkiegos psiaka? ja jesten z okolic Warszawy, daleko trochę..
  14. No pieknie znowu szczeniaki :( śliczne te maluchy
  15. Czyli póki co nic nie wiemy?
  16. Fizia zrób z tego banerek troche mniejszy i z jakims tytułem zwracającym uwagę..
  17. Onek śliczny, ale tyle psów :(.. Jak da radę to zróbcie jeszcze kilka zdjęć Jak bedą zdjęcia labki to dajcie info na pw, poprosze koleżanke od labków o zajece się sunia.
  18. Doszły pieniadze dla Gejszy?
  19. Ale urooosła :) śliczna dziewczynka :)
  20. trzeba chyba wejśc na woj podlaskie i poprosic o pomoc w spr. domu. ps ile u was kosztuje normalna sterylka?
×
×
  • Create New...