-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Nieśmiało wpisuję, że Samba wczoraj pojechała do domu... Na razie bez hura, bo wiecie, różnie bywa. Ale państwo zrobili bardzo dobre wrażenie, są mocno zwierzolubni, więc jesteśmy dobrej myśli. Trzymajcie proszę kciuki! -
Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL] Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc... przepraszam za off....
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
bric-a-brac replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Najmocniej przepraszam za off... :oops: ale w słusznej sprawie.... Tam naprawdę potrzeba pomocy... Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL] Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc... -
Dukat. CUDA SIĘ ZDARZAJĄ:) Dukat już w nowym domu:)
bric-a-brac replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off..... Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL] Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc... -
O rany, ale wątek spadł. Wybaczcie, że wygrzebuję w sprawie nie związanej, ale to ważne.... Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL] Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...
-
Jeśli ktoś chce pomóc poprzez słanie PW, proszę o PW. Tekst już ułożony, mogę przesłać. Do użytkowników z dogo z pierwszą literą nicka od A do D PW wyśle Randa (bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc...! :Rose:). Gdyby nie Randa, to w ogóle bym się nie brała za ładniejszą wersję PW, bo nawet w profilach ledwie co damy radę przy tej ilości pomagających wstawiać. Paros, widać wyniki Twojej pracy, fajnie! Wklejam dalej.
-
Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL] Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...
-
[quote name='bric-a-brac']Dzięki za głosy. Sprawę spalonego blaszaka i darów przenieśmy na wątek, który założyła Paros, żeby się nie pogubić. I robimy mega mobilizację sił na ankietę KrakVetu. Skopiowałam sobie Twój tekst Parosku i wklejamy w profile ludzi (wcześniej zerkając czy już wcześniej ktoś nie wkleił naszej reklamy, nie lubimy SPAMu ;) ) Musi się udać, wreszcie coś się musi udać.... Tekst do wklejenia w profil (lub układamy własny plus link): Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL][/QUOTE] Można też pomóc wklejając zaproszenia na wątki, wysyłając PW z prośbą o głos. Słuchajcie, to jest mega pomoc, większa niż wszystkie bazarki razem wzięte, bo to zabezpieczenie psich brzuchów na naprawdę znaczny czas. Pani Jola ledwie daję radę na najtańszą karmę.... Prosimy, pomóżcie nam rozreklamować :roll:
-
Dzięki za głosy. Sprawę spalonego blaszaka i darów przenieśmy na wątek, który założyła Paros, żeby się nie pogubić. I robimy mega mobilizację sił na ankietę KrakVetu. Skopiowałam sobie Twój tekst Parosku i wklejamy w profile ludzi (wcześniej zerkając czy już wcześniej ktoś nie wkleił naszej reklamy, nie lubimy SPAMu ;) ) Musi się udać, wreszcie coś się musi udać.... Tekst do wklejenia w profil (lub układamy własny plus link): Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL]
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie proszę po cichu kciuki, pukając w niemalowane ;) -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Romka, bazarki są trwające dwa, oba w sygnaturce u mnie. Z czego jeden na Rudego, drugi na Sambę, oba psy pod opieką Znajdek. Dziękuję! -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Już można na dogo głosować w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL] -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off... Prosimy o pomoc przytulisku Znajdki. Jest w bardzo trudnym położeniu.... jakby złego było mało, wczoraj spaliła się przyczepa ze niemal wszystkimi rzeczami osobistymi p.Joli... Pomóżmy jej, proszę... Już można na dogo głosować w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Skorygujemy tekst, faktycznie można ją inaczej pokazać... Z tym, że w domu to ona niszczy... gdy sama zostaje... Kochani, prosimy o głos na Znajdki w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL] -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Kochani, prosimy o pomoc... Już można na dogo głosować w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL] -
Bardzo proszę o głos dla Znajdek.... Już można na dogo głosować w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL]
-
Aniu, bardzo Ci dziękujemy. Wkrótce powstanie oddzielny wątek i tam będzie informacja co potrzeba na już. Tymczasem, już można na dogo głosować w wewn. ankiecie. do konkursu Krakvetu... Prosimy o głos na Znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/2143...-wrzesie%C5%84[/URL]