-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
No niestety, dla niektórych pies musi być ładny, na pokaz. I nie zawsze oznacza to, że to zły dom jest, tylko ludzie najczęściej mniej świadomi na temat bezdomności lub po prostu mniej wrażliwi. Tak samo łatwiej jest z psami, które mają jakąś głośną aferę w tle, najlepiej medialną. Pogryzły kogoś, albo ktoś im coś okropnego zrobił, i doczekały się z tego tytułu reportażu w tv. Te psy też szybciej idą do adopcji... A zwykłe kundelki mają trudniej:( -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Państwo nie dzwonią... czekamy:roll: Doszła wpłata dla Samby od katarzyny09, 20zł, piękne dzięki! [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1177880005_www-animaatjes-nl.gif[/IMG] Na tę chwilę Sambę stać na opłacenie hotelu na wrzesień. Dalej niewiele zostaje. Dojdzie jeszcze z bazarków kasa, ale fanty na bazarki się skończą... Bez deklaracji pozostaje liczyć na szybką adopcję. Paula, czy masz możliwość zrobienia filmiku Sambie? Nawet aparatem cyfrowym? Filmiki to fajna sprawa do ogłoszeń, bardziej przemawiające są niż zdjęcia. -
Słuchajcie, czy jest tu ktoś, kto mógłby założyć wątek Nero i go prowadzić? Ja już nie ogarnę, bo wkrótce będę mieć nawał pracy zawodowej. A gdyby powstał wątek, łatwiej byłoby znaleźć ludzi, którzy wspomogliby psa finansowo. Gdyby ktoś się jeszcze podjął rozliczeń psa, można by wesprzeć bazarkami itp. Pani Joli nie stać na samodzielne finansowanie operacji psiaka. Znajdzie się ktoś? edit: na FB w wydarzeniu, którego link podawała wyżej paros jest trochę więcej info o wstępnej diagnozie.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Człowiek całe życie się uczy :lol: -
W necie szukają psów ci, którzy już wiedzą, że chcą psa. Może wyjść do tych, którzy jeszcze nie wiedzą? Ogłoszenia w formie plakatów są dość skuteczne, zwykłe realne z odrywanymi karteczkami z kontaktem. Druga opcja, może do ogłoszeń netowych dodać filmik, to bardziej przemawia do wyobraźni ludziom, widać zachowanie psa, zabawę itd. Albo allegro wyróżnione z filmikiem? Albo inwestycja w ogłoszenie w Moim Psie? Albo wycieczka do W-wy na parę dni i maszerowanie po wszystkich parkach w chuście szukam domu. Więcej pomysłów nie mam.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Na fotosiku bezpłatnie można zamieścić na forum tylko miniaturkę, czyli takie małe właśnie.... Jak wrzucisz np. na serwer imageschack, można wlepić całe, nie ma ograniczeń ze strony serwera hostującego. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Jutro środa, połowa tygodnia. Ciekawe co domek rozważający wymyślił :roll: -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
To zależy gdzie jest za małe? -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia, które są już wklejone na wątku wystarczy zaznaczyć myszką, kliknąć prawym przyciskiem "kopiuj" i wkleić też klikając prawym przyciskiem "wklej". Zamiast prawego przycisku jeszcze szybciej jest po zaznaczeniu zdjęcia, wcisnąć na klawiaturze control i jednocześnie literkę C, a po przejściu w okno, gdzie chcesz wkleić nacisnąć na klaw. control i jednocześnie literę V. Popróbuj, przydatna umiejętność ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
bric-a-brac replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podajcie mi proszę nr konta tego na budy. Spróbujcie zrobić bazarek, coś z motywem bud. Jestem pewna, że będą kupujący symboliczne cegiełki, bo wątek jest ogólnie znany na dogo. A że mniej popularny w sensie aktywności pojedynczych ludzi..., to pewnie stąd, że ludziom łatwiej się identyfikować z jednym zwierzęciem i jego historią niż w wątkami zbiorczymi, które są po prostu trudniejsze, zarówno pod względem treści, jak i finansów... -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Wszystkie są piękne. Też bym chciała wszystkie mieć hihi ;) Do mnie już też foty doszły. -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem, za dużo chyba tego wszystkiego, bo nie zauważyłam wcześniej tego postu p.Joli :roll: Gaja zgłoszona do Akcji Sterylizacja. Pani Jolu, proszę ciachać, nawet na krechę, taniej teraz niż potem aborcyjną robić. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Abra, nie mam nic od Ciebie na poczcie, nawet w folderze spam sprawdziłam, coś się nie wysłało chyba;) Paula, przy tylu szczeniorach to na pewno można kota dostać ;) -
Czarna anda, parę postów wyżej Ula napisała, że pies przewieziony do lecznicy. Co nie znaczy, że bezpieczny, bo leczenie jest kosztowne... Na wątek sterylkowy zgłoszę*, tritpi słusznie zauważyła, że możemy liczyć na nie więcej niż 50% kosztów, ale dobre i to. Tylko musimy znać koszt tej sterylki i uprzedzić lecznicę, że fakturę będzie wystawiać na inne dane. *zgłosiłam
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Abra, cisza na poczcie, idę spać;) Może będą wytrzymalsi, ja chadzam spać wcześnie ;) Jak się nikt nie znajdzie, jutro wkleję. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy, 30 ogł 5zł: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213388-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82.-dla-Neli-na-HOTEL-I-D%C5%81UG-do-31.08-do-21.00[/url] Zdjęcia mogę wkleić, email jak nick plus @tlen.pl -
A jak córka babci odpowiada na kwestię obowiązków wobec psa? 10h poza domem, skoro chce psa, musi mieć jakąś wizję. Może niech Ci ją przedstawi? Jak duży jest dom? To chyba też ważne w sytuacji, gdy część rodziny jest bardzo entuzjastyczna, a druga część niechętna. Jeśli dominująca w domu jest babcia, to może faktycznie lepiej Dastiego uchronić. Ale może córka ma inne podejście do metod wychowawczych psa, może ma jakąś wizję. Ja nie mam zdania, babcia z tego co pisałaś faktycznie była raczej nieciekawą wizją dla Dastiego. A filmik, taki nadający się do ogłoszeń, jest super pomysłem. Tak, żeby było widać jaki pies jest wobec człowieka. To działa na wyobraźnię.
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Poszła PW :) No proszę jaka Samba szalona, a wygląda na taką wyważoną. Ona pewnie w tym szczeniaczym towarzystwie przypomniała sobie jak się szczeniorki wygłupiają :lol: -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[video]http://www.youtube.com/embed/Mmke73EQZ08[/video][URL="http://www.youtube.com/embed/Mmke73EQZ08"][/URL] Najlepszego! Może jak znajdę chwilę, poczytam o Twojej psinie ;)