Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. [FONT=Comic Sans MS]Jak sprawa budek? Udało się już zebrać fundusze? [/FONT]
  2. W Krakvecie można już głosować. A ja nadal czekam na odpowiedź od moderatora/admina na moje pytania dotyczące dopuszczalnych form agitacji i cisza... edit: Czy mamy kogoś kto pomoże przypominać o głosowaniu na miau? (o ile tam regulamin zezwala na prośby o głosy)
  3. Przekazałam rodzince plakaty i będzie rozklejać w śródmieściu, musi ktoś zadzwonić!
  4. [quote name='bric-a-brac']Przelałam właśnie skromne 60zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-%21%21-3-cele-11.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-!!-3-cele-11.08[/URL] [/QUOTE] Pani Jolu, w okolicach[B] 23 sierpnia[/B] powinna pani znaleźć wpłatę[B] 60zł [/B]z bazarku, który wyżej cytuję. Proszę zerknąć i potwierdzić w wolnej chwili ;) A [B]dzisiaj [/B]wysłałam[B] 80zł [/B]z bazarku książkowisko czwarte: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213133-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-czwarte.-na-Znajdki-8.09-g.22[/URL] Także proszę dać znać, jak przelew doleci :)
  5. [B]No tak, potrzeba nam tekstu. Ktoś coś skleci? Prosimy![/B] Nie mam pojęcia czy są bazarki ogłoszeniowe, ostatnio nie przeglądam bazarków wcale. Od dzisiaj moja mama rozkleja po W-wie plakaty, może ktoś się odezwie... Z allegro wstrzymuję się aż będzie fajny tekst, skoro mam puścić wyróżnione.
  6. [quote name='maciaszek'] Jest jakiś plan działania [/QUOTE] I to najważniejsze pytanie, dołączam się i czekam aż interweniująca jednostka zacznie działać i pisać jakie są postępy. Bo psy nie mogę chodzić głodne...
  7. Do rozliczenia dodaję: [COLOR=darkred][U]Wpłaty : [/U][/COLOR][COLOR=darkred]Bazarek cegiełkowy od Aleksandry95 180zł (nie 185zł, gdyż brakuje jednej wpłaty) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212715-r-o-z-l-i-c-z-a-m-y-do-28.08-godz.-23-00"]http://www.dogomania.pl/threads/2127...08-godz.-23-00[/URL] Alla Chrzanowska dekl. stała IX 20zł[/COLOR] Dzięki :Rose:
  8. Tak jest, zdjęcia [B]książek [/B]dotarły, dziękuję! Wystawię razem z fantami, które przysłała mi [B]Malawia[/B], z podarowanych na poprzedni bazar przez [B]jolam[/B], które zostały, a która jolam prosiła wykorzystać i... zobaczę czy z [B]reszty bazarków[/B] coś mi jeszcze pozostawało. Ale wystawię najwcześniej po weekendzie. [SIZE=1][COLOR=dimgray][B]Wytłuściłam [/B]dla siebie, żeby potem pamiętać o wszystkich.[/COLOR][/SIZE]
  9. Czy ktoś ma wenę na lepszy tekst? Ruszymy z nowym z ogłoszeniami. Paula, pstrykniesz damie jakieś nowe fotki? :lol: Ze starymi mogą nam kasować ogłoszenia tam, gdzie już były zamieszczane.
  10. [quote name='paros'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=1] Mariusz C. 20zł. Gabriela M. 30zł. jola_li 20zł. Maja602 20zł. [SIZE=3][B]Aldrumka 40zł.[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Karolina P. 8zł.[/B][/SIZE] Joanna S. 30zl. Randa 100zł. Krzysztof Z. 20zł. [/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Dziękujemy za wpłaty :Rose: Aldrumka była już w rozliczeniu wcześniej, więc wykasowałam. Karolina P. wpłacała wcześniej 10zł, więc to 8zł to chyba druga wpłata? Jeśli to ktoś z dogo, proszę o sprostowanie ;) Post rozliczeniowy uzupełniony. Gdy tylko lecznica podsumuje wydatki, podamy wysokość zadłużenia i wtedy będzie można ocenić sytuację. Co nie zmienia faktu, że dopóki nie ma gdzie psa zabrać, lecznica będzie doliczać za każdą dobę... Pilnie tymczas potrzebny...
  11. Wraca :( ... Nie dogadała się z kotami... a w zasadzie z jednym z dwóch. Z tym bardziej obojętnym było ok, ale z drugim był jakieś potyczki... Pan dzisiaj odwiezie Sambę do Pauli.
  12. [quote name='mtf zalesie']rzeczy potrzebne po spaleniu-mam regal drewniany dobry,kreeesla,poduszki troche sztucow ,kubkow itp,stol ogrodowy i krzesla -tylko wyjezdzam na urlop za tydzien[/QUOTE] Dziekujemy, takie rzeczy na pewno by się przydały, ale za jakiś czas, jak już dom będzie na etapie, w którym będzie można zwozić rzeczy.
  13. Ostatnio pani Jola ma mało czasu na pisanie tutaj z przyczyn oczywistych (budowa, pożar, organizacja stoisk na festynach). Wkrótce na pewno pojawią się informacje.
  14. Haha, z tą jego chudościo-grubością to szczegóły :lol: Jest piękny i tyle! Zresztą, w końcu on nie jest pinczerowaty, żeby go wiatr porywał :lol: Już pomijając fakt, że dla mnie to Bullik bardziej asta przypomina niż bula, ale jak zwał tak zwał. To jest psisko i wygląda jak psisko, czyli wszystko w normie ;)
  15. O rety, Biały ma nową wielbicielkę! Crazy, cieszę się, że tu jesteś, Biały jest super psem! Na wątku yumy dziś koosiek wkleiła nowe foty słodziaka, pewnie tu ktoś wklei :)
  16. Tak, ja już nie dam rady. Jeden bazar mam zaległy, w trakcie rozliczania są dwa, trwających następne dwa i jeszcze na jeszcze dwa/trzy na horyzoncie najbliższej przyszłości:roll: A Ola już tak dużo u nas pomaga, że nie mam żadnych 'ale'. Unixena, miło Cię widzieć na wątku ;) Obraczuś, dzięki Twojej wczorajszej J, ja dziś robiąc J miałam znacznie mniej roboty ;) Mamy póki co niezły wynik, ale lepiej konsekwentnie klikać dalej i umacniać pozycję. W sumie fajnie, że akurat tuż przed weekendem się pojawiła możliwość głosowania, bo tylko dzięki temu miałam sporo czasu na rozsyłanie próśb, Wy pewnie także;)
  17. [quote name='bric-a-brac']Od R do Z zrobione. Randa robiła nam od A do C. To ja jeszcze (dzisiaj/jutro) zrobię od N do P. Zostaje przedział D - Ł.[/QUOTE] Poranna zmiana zakończona, pani Jolu, kibicuje pani bardzo dużo osób, niektórzy odpisują na PW :) Na tę chwilę z użytkowników aktywnych (posty) od 6 września zostały litery od D do F.
  18. Nowe szczeniory w przytulisku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/maluchy01.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8915/maluchy01.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/maluchy03.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8140/maluchy03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/maluchy04.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3858/maluchy04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/maluchy02.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9971/maluchy02.jpg[/IMG][/URL] Będzie jeszcze boski filmik jak tylko wgram na serwer :lol: edit Już jest: [video=youtube;D0wb08rBmA0]http://youtu.be/D0wb08rBmA0[/video]
  19. cd. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1089/99ed0e2972f09550med.jpg[/IMG][/URL] No a tu z sesji do kalendarza: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1080/72957b90a859b984med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1079/02c79b55dd6277b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1079/34860487e42bf0db.jpg[/IMG][/URL]
  20. To zdaje się z wczorajszej imprezy i z tej tydzień temu (?): [B]Szanty w Markach 10 września:[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/82012749.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1372/82012749.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/17665447.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3663/17665447.jpg[/IMG][/URL] [B]Michałowice :[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/44931940.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7341/44931940.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/60558243.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6827/60558243.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/95970989.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2803/95970989.jpg[/IMG][/URL]
  21. Wklejam tu także zdjęcia pozostałości po pożarze blaszaka, bo to głowny wątek przytuliska, ale dyskusję na ten temat prowadźmy dla porządku na tamtym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC!!?p=17609191&viewfull=1#post17609191[/url] Większość rzeczy to były meble. Drewno pali się do zera, jak widać na zdjęciach poniżej. metal czy elementy ze szkła da się rozpoznać. A, tam widać jeszcze antenę sat. Blaszak został rozebrany oczywiście, więc tyle zostało po rzeczach... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/kopiapoar005.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7336/kopiapoar005.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/poar002.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1911/poar002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/poar004.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6710/poar004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/155/poar012.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7237/poar012.jpg[/IMG][/URL]
  22. Great, dziękujemy Ci za FB, jak widzisz, nie zawsze jest wszystko na bieżąco podsyłane Tobie... Ale nas jest garstka pomagających zaledwie, a zdarzeń do opisania znacznie więcej.... Nie raz sama wybieram co jest pilniejsze i czym zająć się w pierwszej kolejności. Dlatego nie obiecuję, ale spróbuję coś sklecić. Myślę, że informację o krakvecie na FB lepiej udostępnić dopiero po tym, jak tu na dogo wygramy. Inaczej to mija się z celem. Jeśli na dogo wygra ktoś inny, nie fair byłoby lobbowanie na rzecz Znajdek (porozumienie dogo-miau), dlatego o głosy z FB poprosimy kiedy już w wewnętrznej ankiecie wygramy.
  23. Od R do Z zrobione. Randa robiła nam od A do C. To ja jeszcze (dzisiaj/jutro) zrobię od N do P. Zostaje przedział D - Ł.
  24. [quote name='3 x']do kiedy trwa głosowanie w wewnętrznej ankiecie ?[/QUOTE] Do 17 września.
  25. Obraczuś, dzięki kochana za pomoc. Spotykam w profilach Twoje wpisy, Paroski i Oli95 :) Ja dalej wklejam. Wywinęłam się z imprezki niewielkiej i będę oglądać Mam Talent i wklejać :lol: Wygramy :)
×
×
  • Create New...