Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Allu, dziękujemy za październikową deklarację :Rose: Allegro wyróżnione się skończyło, ogłoszeń ma pełno i nadal cisza:roll: Nowe allegro wystawiłam zwykłe. Może gumtree zrobić wyróżnione? Już sama nie wiem... Czekam na jedną ostatnią wpłatę, by rozliczyć zakończony już bazarek Samby. Jak rozliczę, będzie na mieszkanko dla Samby na październik. Przypominam o trwającym bazarze, między innymi na Sambę, link w mojej sygnaturce.
  2. Znajdki przegrały w Krakvecie, karmy nie będzie, ale może chociaż z bazarku coś się uzbiera na zapełnienie brzuchów. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215607-Zbieramy-na-JEDZENIE-dla-Znajdek.-Do-14.X[/url].
  3. To porób Nili jakieś foty, takie weselsze, do ogłoszeń ;) One ładne są, młode, znajdą domy na pewno. A kto pomaga, ten będzie robił swoje zamiast być pianę i szukać sensacji ;) Kapuszek, sunie dziękuję za karmę. A zanim zjedzą, to pewnie dojdzie następna zamówione przez Anię. Dziękujemy!
  4. Znaczy ja sama nie wiem, bo w listopadzie można by próbować na dogo, ale to złożony temat. Bo wiele osób deklarowało pomoc dla Rachowa na listopad, myśląc, że Znajdki wygrają we wrześniu... Nie wygrały i trochę się to komplikuje... Ja sama nie wiem jak to ugryźć, szczerze mówiąc :roll: Na Miau, pomysł wątku fajny, ale czy mamy tam kogoś, kto tam stale siedzi i podjął by się prowadzenia?
  5. Dawaj fotę walczącą, [SIZE=1](zakop mi Okruszku doła ;)) [/SIZE]Cudny jest. Żałuję, że nie mogę na już finansowo pomóc...
  6. Dzięki za pomoc dziewczyny! Świeże foty: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/rudy042.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3039/rudy042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/rudy044.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2897/rudy044.jpg[/IMG][/URL] Rudemu trzeba domu, nic więcej... Tylko domu.
  7. Paula, jak tam na osamotnionym froncie? Ludzi na wątku mało, smutne to wszystko ostatnio. Bazar zrobiłam na Znajdkowe bidy, cegiełkowy na karmę (link w stopce).
  8. Jolam, dziękujemy, z nieba nam spadłaś niedawno!
  9. Od kiedy on tam jest? Od lipca? Albo i wcześniej... :( Bazarek cegiełkowy na karmę popełniłam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215607-Zbieramy-na-JEDZENIE-dla-Znajdek.-Do-14.X[/URL]. Dla kotów nerkowców karma potrzebna jest na wczoraj.
  10. Ankiety Krakvetu już nie komentuję, nie mam siły. Nawet nikt nie odniósł się do moich PW... Może kiedyś jeszcze spróbujemy, ja w tym temacie mam podcięte skrzydła kompletnie. Jestem wdzięczna osobom, które z nami agitowały i odwalały ciężką pracę. Nie wymieniam, bo mogłabym kogoś pominąć. Dziękujemy, naprawdę... Nowym przyjaciołom Znajdek, starej ekipie, ekipie dziewczyn od Pipi... wszystkim... [quote name='paros'][B]kolejne szczeniaki wyrzucone przy drodze!!![/B] :cry::cry: Pani Jola zauważyła [B]przy drodze 3 szczeniaki, które stały wpatrzone w coś w trawie i bardzo szczekały.[/B] Kiedy zobaczyły zatrzymujący się po drugiej stronie drogi samochód puściły się w jego kierunku biegiem w poprzek drogi, całe szczęście, że z przeciwka nie jechał żaden samochód. Szczeniaki natychmiast wskoczyły do samochodu. Pani Jola poszła zobaczyć na co tak szczekały. A [B]w trawie ……. leżał malutki szczeniaczek, prawdopodobnie z babeszją.[/B] :-(:-( Natychmiast pojechała z psiakami do kliniki, maluszek wymaga natychmiastowej pomocy. Jeden ze szczeniaczków znalazł dom, zostały więc dwa w typie owczarkowate (czekoladowy i rudy) oraz chory maluszek czarny podpalany. [B]Pilnie potrzebny dt dla szczeniaków, a na już potrzebna klatka kenelowa. [/B] Nie wiem skąd wziąć fundusze na leczenie maluszka i szczepienia następnych maluchów :shake::shake:[/QUOTE] Maluch miał przetoczoną krew od Juranda ślepaczka. Zdjęcia świeże. Maluch: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/rudy037.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2633/rudy037.jpg[/IMG][/URL] Jurand: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/rudy048.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3440/rudy048.jpg[/IMG][/URL] Jurand nadal w lecznicy, gdzie generuje dług biedaczek. Ten pies zasługuje na dom... tylko kto go weźmie? :(
  11. Ona u Fiery była w domu, nie w kojcu, prawda?
  12. Super!!! Ula, a byłaś u niego czy dopiero będziesz?
  13. Nie ma, a można go już ogłaszać? Ostatnio jak gadałam z p.Jolą, weci mówili, że za wcześnie. No i zdjęcia pozytywne (nie z klatką i lecznica w tle) by się przydały.
  14. Pytałyście Kasia77 ? Ona ma kojce raczej, ale może bidulkę ślepą by na domowy wzięła? Fiero, ucieczka nie jest ok. Ja osobiście chciałabym przeczytać co o tym myślisz. Do tej pory byłam b.pozytywnie nastawiona wobec Ciebie, choć się nie znamy. Nie chodzi o to, by strzelić focha i uciec... Dla dobra wszystkich warto byłoby wyjaśnić sytuację. Jesteś to winna ludziom zaangażowanym w wątek Maliny, tak samo jak inni wyrazili swoje zdanie.
  15. [quote name='Lilek']"Malinka, gdyby rozumiała, byłaby wdzięczna za taką decyzję. " Doprawdy, Bric? Sądzisz, że Malina nie rozumie i brak jej instynktu macierzyńskiego? Zachwycający przykład myślenia kartezjańskiego.Ta Malina to maszyna.Niewątpliwie zachłyśnie się ze szczęścia, że jej dzieci zostaną zabite.Jak każda mamusia.[/QUOTE] Lilek, ja nie mówię o instynkcie, który ma każda żywa istota. Ja mówię o logicznym rozumieniu sytuacji. I tak, myślę, że Malina nie chciałaby: 1) ani tego, by jej szczeniaki trafiły do schronu, gdzie sama wcześniej cierpiała, 2) ani tego, by zajęły domy innym cierpiącym w schronach zwierzętom. Lilek, możesz mieć inne zdanie co do usypiania młodych miotów, ale nie oceniaj moralności innych. Wg moich zasad to wybór mniejszego zła, i nic Ci do moich zasad i mojej moralności. Kinia, słuszna decyzja. Nie wypowiadam się co do reszty, bo to nie moja sprawa i za mało mi znana by ferować wyroki, co często psuje tylko wątki psom, niczego nie winnym.
  16. [quote name='Kinia1984'] przepraszam Malinko...[/QUOTE] Malinka, gdyby rozumiała, byłaby wdzięczna za taką decyzję.
  17. O rany... Dziewczyny, nie zazdroszczę decyzji, ale... tyle psów...
  18. Tfu, tfu, jakim porodzie... Malinko, bądź silna, musisz sobie poradzić z zabiegiem ;)
  19. Jak to ktoś oddał psa twierdząc, że ciachnięty mimo iż nie miał pewności, że to prawdziwa informacja... Malina, tyle dobrze, że będziesz już wysterylizowana. Czy ja dobrze kojarzę, że wcześniej Malina nie bardzo kwalifikowała się na zabieg? Oby wszystko poszło dobrze.
  20. Nie wchodzę na nowe wątki... no ale ten dostałam przypadkowo i przeczytałam właśnie... Mysza, jesteś aniołem. Wlep w pierwszy post to zdjęcie gdzie widać niedźwiedzie łapiny. Ludzie nie zawsze czytają cale wątki, a to zdjęcie przemawiające... W ogóle cudny jest.
  21. [quote name='emilia2280']A ja wiecej nie glosujé nigdzie w dogomaniackiej ankiecie, raz zrobilam wyjátek, bo juz miesiáce nie glosowalam przez takie akcje wlasnie i proszé, znów to samo. jestem zniesmaczona.[/QUOTE] Emilio, a dla kogo głosujesz, dla psów czy dla ludzi? Twoje wycofanie się z głosowania psom nie pomoże, a wspólnego kandydata dogo-miau (kimkolwiek by był w przyszłości) jedynie osłabi o jeden głos.
  22. Bidulka.... Taka była zdrowa, radosna wcześniej. Ale wyjdzie z tego, musi!
  23. Dziewczyny, może tu Foka się nada? [url]http://www.dogomania.pl/threads/215368-Poszukuj%C4%99-pieska[/url].
×
×
  • Create New...