Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Awaria i szlag trafił posty na dogo chyba z tygodnia. Cofnęli nas do stanu z 3 kwietnia :angryy: Tanitko, chociaż od Ciebie dobre wieści z nowymi postami :) To chyba ten wyżej z pól wyłapany, świetne wieści! Nic to, wklejam bieżące sprawy... Aron w trakcie transfuzji: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Aron1.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Aron2.jpg[/IMG] Lusia i Klusia, te nowe szczeniorki: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Klusia.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/LusiaiKlusia.jpg[/IMG] A tu ich mama, Pusia, strachliwa bidula :( : [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Pusia.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Pusia02.jpg[/IMG] No i Jacuś, szczeniorek do adopcji: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Jacu1.jpg[/IMG] .... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Jacu2.jpg[/IMG]
  2. No to teraz niezły burdel nam zrobili. Dziękujemy "kochani" admini! Teraz wszyscy z dogo marsz po meliskę i siorpać i uzupełniać rozliczenia :diabloti: :grab:
  3. [SIZE=4][B]Czy administracja dogo nie robi backup'ów baz danych? [/B][/SIZE] :crazyeye: Przecież to jest jakaś kpina... Bazarki, rozliczenia psów.... ostatnie dni szlag trafił :angryy:
  4. Uzupełniłam rozliczenie o deklaracje, które wpłynęły. Przepraszam, że ostatnio tak rzadko bywam... chciałabym częściej, ale nie mogę...
  5. [quote name='paula82']Bric dopisz proszę do rozliczeń te trzy fiprexy po 20zł.[/QUOTE] Cztery, po dwa na jedno rude futro ;) Uzupełniłam rozliczenie ;)
  6. Przepraszam, że mnie mniej ostatnio, ale to siła wyższa niestety... Pani Jolu, właśnie przelałam na bazar 215,50zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/223783-Zako%C5%84czony-rozliczamy-gt-gt-gt-gt-gt-Taki-MIESZANIEC-%29-lt-lt-lt-lt-Na-Znajdki.-Do-12.03?p=18727347#post18727347[/url] I dodałam 20zł za fiprexy Rudych u Pauli. Jak doleci, proszę dać znać na wątku bazarku.
  7. Aniu, dziękujemy za bazarek! Paula, dopisałam, wyślę pani Joli razem z bazarem jak będę rozliczać. Aldrumko, dzięki za ogłoszenia! Witamy, jhet!
  8. Sunia, której nie zdążyłam wcześniej wstawić (jest już na www): [IMG]http://znajdki.pl/images/02.jpg[/IMG] . [IMG]http://znajdki.pl/images/012.jpg[/IMG] ........[IMG]http://znajdki.pl/images/042.jpg[/IMG] Zdjęcia z wczorajszych prac: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dziewczyny011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dziewczyny006.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dziewczyny008.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dasza186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dasza188.jpg[/IMG]
  10. Jeszcze jeden jest, ale już nie zdążę, bo na chwilę dzisiaj wpadłam, może paros wrzuci.
  11. Tak jest, zdjęć trochę mamy. Ale pani Grażyna przysłała właśnie dzisiejsze, faktycznie mina trochę obrażona ;) [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dasza177.jpg[/IMG]....[IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dasza176.jpg[/IMG]
  12. Zdjęcia ostrzyżonego sznaucera wrzuciłam do ogólnego wpisu o sznaucerach. Mrówka (ta, co do waszki poszła) ma oddzielny wpis z lepszymi zdjęciami.
  13. [QUOTE]Sunia przebywa w lecznicy. Jeśli nie znajdziemy szybko domu, w najlepszym przypadku, trafi do warunków kojcowych. A jest bardzo miła, grzeczna i czysta, szkoda jej na dwór… [/QUOTE] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/czystasunia04.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/czystasunia01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/czystasunia02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/czystasunia03.jpg[/IMG]
  14. Kolejny psiak: [QUOTE]Piesek ma jakieś 6 miesięcy jest terierowaty, bardzo miły psiaczek, nieduży do pół łydki.[/QUOTE] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Piesekczarnynowy02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Piesekczarnynowy01.jpg[/IMG] i kocurek: [QUOTE]Kocurek jest młody, ma około półtora roku, jest bardzo przytulaśny, ma chore uszy i jest po jednej nieudanej kastracji, bardzo niechlujnie zrobionej, został już poprawiony w lecznicy w Radzyminie.[/QUOTE] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Kocurek02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Kocurek01.jpg[/IMG]
  15. Nowy psiak: [QUOTE] Piesek ma 2 i pół do trzech lat, jest bardzo miły i grzeczny, otwarty do ludzi. Piesek ma rozcięty bok.[/QUOTE] [U]Uwaga, ostatnie zdjęcie będzie z tą raną.[/U] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Nowypsiak01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Nowypsiak02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Nowypsiak03.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/Nowypsiak04.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Nowy%20z%20dziura/dziura.jpg[/IMG] W następnych postach dodam kolejne nowe zwierzęta...:roll:
  16. Figu, jak Ty to robisz? Dopiero Bawarka, teraz Bella! Masz jakieś zanadrze domów potencjalnych? :lol: Cieszę się bardzo! Bella fajna sunia!
  17. Kwadrans po jedenastej, pewnie już po zabiegu. Pani Grażyno, podpisuję się pod postami dziewczyn, kołnierz to jedyny skuteczny sposób, żeby uniemożliwić ruszanie rany. Daszka pani wybaczy na pewno ;) Cieszy, że badanie krwi dobre, znaczy że zdrowa dziewczynka.
  18. Świetne wieści! Sleeping, Ty robiłaś wizytę przedadopcyjną?
  19. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Zapraszam na bazarek imienny. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Szukamy imienia i mamuśki chrzestnej dla tej biduli o pięknym spojrzeniu:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://znajdki.pl/images/Sunia-od-trzech-szczeniakow-z-Marek1.jpg[/IMG] Sunia zgarnięta z ulicy wraz ze ślepymi szczeniakami /uśpione/. Po sterylce w lecznicy, nie ma jej gdzie zabrać... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224633-Bezdomna-sunia-czeka-na-imi%C4%99.-mo%C5%BCe-pomo%C5%BCesz-do-22.03-godz-22[/url] [/CENTER]
  20. A czy tym stałym są przypomnienia na PW czasem słane? Ja wiem, że nie każdy praktykuje, bo to niezręczne...
  21. [quote name='wolf122']Pozwolę sobie tu zaglądać;)[/QUOTE] Zapraszamy, bardzo nam miło :) Im więcej osób na wątku, tym lepiej :) Daszka jutro zabieg, oni ją będą usypiali czy tylko w miejscowym znieczuleniu?
  22. Przy nowym filmie i nowych zdjęciach wyczesanych, z uporem maniaka, znowu wrzuciłam dwa ogłoszenia na tablicę i gumtree. Tylko gumtree mnie znielubiło, bo już za każdym razem wisi parę godzin ogłoszenie zanim je pokażą :diabloti: edit: Wyróżniłam ogłoszenia na tablicy za 6,99, dopisałam do rozliczenia. Na gumtree drożej wyróżnienie, więc najpierw spróbujemy z tablicą:roll:
  23. Wybrałam kilka z tych fot, co Paula przysłałaś. Trzeba z nich 5 wybrać do ogłoszeń. I tekst. Paula, skrobniesz coś? Tylko trochę inny niż poprzednio, żeby nie kasowali ogłoszeń. [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Niraogl6.jpg[/IMG]
  24. Mała, na szczęście mamy tu samych pozytywnych ludzi na wątku. Innych się nie spodziewam :diabloti:[COLOR=gray] Zresztą nie każdy wie o czym piszesz ;)[/COLOR] A jak Rudzia lata luzem, to sama sobie wybiera gdzie chce leżeć. To w końcu jej psie prawo :evil_lol:
×
×
  • Create New...