Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Mała, dzięki! Dopisałam do rozliczenia. Jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli, to w poniedziałek wieczorem będzie bazarek na rude futra. Szału fantowego nie będzie, raczej skromnie. Ogłoszenia na głównych portalach cały czas odświeżam. Cisza, nie znają się ludzie.
  2. Ula, a dużo tego? Bo jak już się wezmę do roboty, to wygodniej byłoby mi zrobić oddzielnie fanty, które wysyłam od siebie, a oddzielnie bazar z wysyłkami od innych (bo kejciu jeszcze coś ma mi podesłać). Tylko jak widać, czasowa to ja ostatnio nie jestem... Finanse rudych trochę wymusiły ten bazar, bo się kończy kasa. Zresztą czy w ogóle będę robić teraz dowiem się ostatecznie w poniedziałek dopiero. Marta67, 3x, Evelin, dzięki za pomoc w Klubie Klikaczy! Czy ktoś jeszcze chce dołączyć do elitarnej organizacji? ;) Jest jeszcze czas do przyszłego czwartku.
  3. Rudynpm, przecież w słowach o Tobie nie było nic pejoratywnego. Nie rozumiem po co używać retoryki "tępaków, bezdennie głupia, bez pomyślunku". Chyba emocje wzięły górę. Moim zdaniem Twoja postawa była właśnie sensowna i rzeczowa, i pozytywnie odczytałam słowa p.Joli, że po zapoznaniu się z okolicznościami, rozsądnie podeszłaś do sprawy. Pani Jola zajmuje się psami od lat, ma ogromne doświadczenie. Iwanem opiekuje się dobrze. Kojce docelowo będą zadaszone, kwestia przeniesienia do domu jest otwarta. Uważam, że nie do końca było fair pokazywanie sprawy w ten sposób, że p. Jola nie zgadza się na przeniesienie do domowego DT - bo to tylko mocno okrojona część prawdy. Na takiej podstawie wiele osób mogło wyciągnąć błędne wnioski w ocenie sytuacji (i tak się stało). Natomiast dobrze się stało, że p.Jola mogła wreszcie napisać jak wyglądały kwestie nieporuszone wcześniej na wątku i opisać całą sytuację. Szczerze życzyłabym Iwankowi, żeby ani jedna osoba nie zechciała się wycofać z pomocy mu. DONka i joteska bardzo dużo pomogły, choćby zbierając fundusze, które byłyby poza zasięgiem p.Joli. Dlatego liczę na to, że jednak dziewczyny zostaniecie tutaj... dla Iwana. Na początku padały wątpliwości czy uda się temu psu pomóc, że to ogromny wydatek, że ludzie się często wykruszają z pomocy. Bardzo Iwanowi życzę, by wszyscy zostali. Emocje można schłodzić, działać we wspólnym celu, dla Iwana.
  4. Mimiś, dziękujemy bardzo za ogłoszenia! :Rose: A przy okazji odkryłam, że Wierka ma wydarzenie na FB :lol: A tu nikt nam nie doniósł o tym :cool3: [url]http://www.facebook.com/events/312945685453066/[/url]
  5. Podniosę Billa... Ładny i mądry, szkoda psa, przytuliska nie stać na dt z behawiorystą. A znalezienie deklaracji jest teraz bardzo trudne :(
  6. [quote name='monika083']POST ROZLICZENIOWY; nr konta, na ktore nalezy kierowac wplaty (koniecznie w tytule prosze zaznaczyc, ze to na Zenusia i swoj nick z dogo) [FONT=Times New Roman]12 1140 2004 0000 3202 5721 0875 [/FONT] [FONT=Times New Roman]MONIKA FLORKIEWICZ [/FONT] [quote name='bric-a-brac']Ja za maj jeszcze nie zapłaciłam. Czyli słać do moniki083? Na konto w drugim poście? Co prawda nikt nie potwierdził, ale i prostestów nie było ;) Więc przelałam na to konto za maj i czerwiec.
  7. [quote name='paula82']Na impreze pojechały Nira i Alvin, w przyszłym tygodniu wezme Bipka, a może ktoś sie bedzie chciał wybrac z nami? [URL="http://www.rembertow.waw.pl/wydarzenie-368-Piknik+Ekologiczny+%E2%80%9ERembertowski+Dzien+Matki+Ziemi%E2%80%9D.html"]http://www.rembertow.waw.pl/wydarzenie-368-Piknik+Ekologiczny+„Rembertowski+Dzien+Matki+Ziemi”.html[/URL] psów mam na tyle, że wystarczy dla chetnych ;-) (chusty mam tylko dwie)[/QUOTE] Jak pisała Paula, w najbliższą sobotę (26.05) jest impreza na Rembertowie, na którą można zabrać psy. To szansa na adopcję, na żywo łatwiej nawiązać relację. Gdyby ktoś się nudził i chciał zabrać któregoś psa, skontaktujcie się z Paulą. Oprócz Bipka, chętnie wybiorą się na spacer Nira, Kaktus, Wiera, Alvin.
  8. Mała, ja wiem, że Spajk i Foka też kiepsko przędą, także rozumiem, luz. Aaa, to jutro Rudzinka nasza jedzie. No i niech jedzie, może lekarz coś zaradzi. Ja myślę, że pewnie te oczy już będą takie trochę płaczliwe, skutek tej cholernej trutki... Wyszła z tego z tak niewielkim uszczerbkiem, a tyle czasu czeka na dom :roll:
  9. Chociaż podniosę... pies w dt = pies bezpieczny... Mało kto chce takiemu pomagać. Gdyby chociaż jakiś bazarek zrobić, może tak by się udało ludzi Wierą zainteresować :roll:
  10. Fajnie, że Bipi pojedzie, może go ktoś wypatrzy. I jak z okulistą, udało się w tym tygodniu może? Muszę pomyśleć nad jakimś bazarkiem, bo się nam kasa kończy.
  11. Ale śmieszna mina! : [url]http://images50.fotosik.pl/1597/1a919ab704369dcbmed.jpg[/url] :lol: Alvin z wywieszonym jęzorem słodki! Oby coś ruszyło, może jakiemuś ludziowi wpadło któreś w serce? Oby.
  12. Faktycznie boskie to zdjęcie :D Bardzo miłe odbieram PW zwrotne z życzeniami dla Znajdek, by tym razem się udało, że głosują, itp. Może się ktoś dołączy do ekipy klikających? Evelin, jak to było...? Elitarny klub klikaczy? Czy jakoś tak ;) _____________ edit: zajęte literki: F -Marta 67 M -bric-a-brac [B]N[/B] -bric-a-brac O- bric-a-brac P- bric-a-brac S- Evelin Dodałam u siebie N, bo mi gdzieś umknęła. Wcześniej ustawiałam datę postów 1 maja, ale przy literce M wymiękłam, bo jakaś liczna okrutnie i teraz zaznaczyłam tylko aktywnych postowo po 13 maja.
  13. Jotesko, czy swoją pomoc Iwanowi tym samym zakańczasz? Dlaczego chcesz przekazać komuś wątek? :( Parę dni temu pojawiła się kwestia przeniesienia Iwana do dt domowego. Zapytanie o szczegóły, gdzie to dt, u kogo, przeszło bez odpowiedzi. Dlaczego? Osoby które są dłużej na dogo mają różne opinie na temat przenoszenia psów w nowe miejsca, zwłaszcza gdy nie ma rzeczowej informacji na temat potencjalnego miejsca. Tajemnicze dt nie budzą zaufania. Jeśli nie ma szczegółowych informacji, trudno ocenić obiektywnie na ile nowe miejsce mogłoby być lepsze. Pani Jola ma ogromne doświadczenie w opiece nad psami, w tym także chorymi. Jeśli pada propozycja przeniesienia, powinno za tym iść rzetelne uzasadnienie, dlaczego, gdzie, jakie dokładnie warunki bytowe/finansowe itp.
  14. Wierka oczyska ma takie ujmujące, a tu jednak charakterek też ma :)
  15. Bonsai, dzięki! Gdyby ktoś chciał pomóc przy rozsyłaniu próśb o głos, dajcie znać. Póki co jedynie Evelin, napisałam jej PW. Na tę chwilę zajęte są jedynie literki M, O, P. Pozorna przewaga może nie wystarczyć, czego już raz doświadczyliśmy... Póki co nikt nie walczy, ale na wszelki wypadek należy działać na rzecz pozyskiwania głosów. Mam nadzieję, że jeszcze znajdą się chętni do rozsyłania próśb... :roll:
  16. [quote name='paula82']ha no pewnie, że dobrze by było. Na razie próbuje komuś wcisnąc Bipka, lub Maxa-Kaktusa na spacer po parku Sowińskiego z chustą "szukam domu". Bedzie fana impreza: [URL]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=51&t=10027[/URL] może ma ktoś ochote? Psa wypożycze w zasadzie każdego, tylko Rudzia jest za delikatna na takie imprezy. Do Wyboru Bipek, Wiera, Alvin, Max, Nira mam nadzieje, że do tego czasu bedzie już w DS.[/QUOTE] Impreza [B]już dzisiaj od 14tej[/B]. Może ktoś na ostatnią ochotę miałby ochotę Bipka albo Maxa zabrać? :cool3::cool3::cool3:
  17. Doszło! Dziękuję, mimiś :loveu: Dopiero dzisiaj weszłam na konto. Zaraz dopiszę. Deklarowałaś 10zł, to zapisać jako jednorazową nadwyżkę czy na maj i czerwiec? ;) Za ogłoszenia także dzięki, z nowym tekstem, a co najważniejsze nowymi zdjęciami, może coś ruszy.
  18. Uwaga, uwaga, aktualne zdjęcia Rudego zamieszczone dzięki UlaFeta! :multi: Ta dammmmmm! : :lol: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudy3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudy2.jpg[/IMG]
  19. Mimisiu, a da radę ten drugi pakiet na Wierkę? Daj znać, proszę ;)
  20. [quote name='UlaFeta']Moze tym razem sie uda[/QUOTE] Musi się udać! ;)
  21. Tylko nie mam pomysłu na tytuł. Może ktoś ma coś w zanadrzu? :roll: Jakby były uwagi do treści, piszcie śmiało, ja słabą tekściarą jestem. Paula, ile ma Wiera? W sensie wieku.
  22. [SIZE=4][B]Dane do ogłoszeń.[/B][/SIZE] [B][I]mazowieckie, Warszawa[/I][/B] [B][I]Tytuł[/I][/B]: ??????????????? Wiera jest bardzo wesołą sunią, bardzo się cieszy na widok człowieka, lubi zarówno dorosłych jak i dzieci. Z psami dogaduje się świetnie i lubi zabawy, ale jest typem uległym, który do każdego psa się dostosuje. Jest niewielka, sięga do połowy łydki. Ma rozbrajające spojrzenie :) Sunia jest wysterylizowana. Pilnie szuka nowego domu. Takiego prawdziwego domu, w którym będzie kochanym i chcianym członkiem rodziny. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie można ją poznać. [B][I]Kontakt[/I][/B]: tel. 790 369 926 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [I][B]Zdjęcia[/B][/I]: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wieraogl01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wieraogl02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wieraogl03.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wieraogl04.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wieraogl05.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1976/162mvy.jpg[/IMG]
  23. Mrówka bardzo wyładniała! :loveu: ____________ Są chętni na marketingową "akcję Krakvet"? :cool3: Rezerwuję literki użytkowników od M do P włącznie (wieczorem dziś zacznę). Gdyby ktoś się chciał dołączyć, aktualizujcie tu które literki już zajęte. A może ktoś już ma gotowca zrobionego do rozsyłania? ____________ [quote name='paros']Już jest wydarzenie na Facebooku [URL]https://www.facebook.com/events/420815774608746/[/URL] [/QUOTE] Na FB kiepska jestem, ale są tam na pewno osoby mogące sporo głosów pozyskać.
  24. No Nirka, szykuj się ;) Oby tym razem się udało :)
×
×
  • Create New...