Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Poprzedni finał był bardzo nerwowy pamiętam, na telefonie i PW do późnych godzin. Dzisiaj idę spać właśnie :) Musi się udać! Evelin, ucałuj prosiaczki ;)
  2. Tak, Dusia to szczeniak. Za 2 godziny koniec Krakvetu...
  3. Dzięki kejciu :loveu: Allu, doleciała już wpłata, dziękuję, zapisałam. :Rose: W poście rozliczeniowym wklejone są wszystkie bazarki, w których Wiera jest choćby w części jednym z beneficjentów.
  4. Pani Jola dokarmia psa, trzeba by go zabrać, tylko gdzie? [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/dokarmiany1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/dokarmiany2.jpg[/IMG] ONka z ropomaciczem... leczenie kosztuje... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka3.jpg[/IMG] I podrzucona malutka Dusia. Zobaczcie jaka malutka na tle tych schodów... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia03.jpg[/IMG]
  5. Fotki z DS: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudywds3.jpg[/IMG]
  6. Paula, psie walki normalnie :lol: No to teraz najpierw wieści z domków stałych. Trójłapek Oskar w DS: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Oskarwds.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Oskarwds2.jpg[/IMG] Oraz Rudy, ten co miał łapiny połamane: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudywds3.jpg[/IMG] A następnym postem wkleję mniej pozytywne wieści....
  7. Jak powstawał wątek, to Wiera nie miała nawet imienia. W lecznicy sobie wtedy siedziała po sterylce, bezimienna. No i wtedy Aleksandra95 zrobiła bazarek imienny i Annaa4 ochrzściła na nim Wierkę i tak już zostało :) Potem poszła do Pauli i razem z Rudymi teraz.
  8. [quote name='Alla Chrzanowska']Dopiero dziś dowiedziałam się o istnieniu Wiery. A skoro nosi takie samo imię, jak moja mama, to... chyba mnie to do czegoś zobowiązuje. Deklaruję na Wierę 20,00 zł od maja. Czy konto to samo co dla Rudzielców?[/QUOTE] Ja tu zaglądam, a tu takie wieści! Allu, serdeczne dzięki.... Sambie pomagałaś, teraz Rudzi i Bipkowi, w międzyczasie niemal na każdym znajdkowym bazarku coś kupujesz... no słów brak! BARDZO wielkie dzięki! Konto moje, to samo. Dziękujemy!
  9. Nie wstrzymali, a przenieśli na nowe konto do moniki083 ;) Ja myślę, że z Piromanką się wszystko wyjaśni, kwestia czasu. Być może życiowo jest czymś zajęta, dalej od psich spraw na dogo, ale zawsze się wywiązywała, więc pewnie wszystko się wyjaśni. Niemniej na pewno nie jest wystarczająco aktywna by prowadzić finanse.
  10. Tilia, i jak, pokazywałaś może domkowi zdjęcia? Wpadło któreś w oko? Wątek Rudzi pewnie już dostałaś, ale na wszelki wypadek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220794-Rudzia-i-Bipek-rudy-dwupak-MA%C5%81E-GRZECZNE-ADOPCYJNE-czekaj%C4%85-na-domy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220794-Rudzia-i-Bipek-rudy-dwupak-MAŁE-GRZECZNE-ADOPCYJNE-czekają-na-domy[/URL]! Dopisałam do rozliczenia czerwcową deklarację dla Wierki od mimiś, dziękujemy! :Rose: I bida nadal ma tylko jedną stałą deklarację... czarno to widzę... Zapraszam na bazar dla rudzielców i Wiery: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227679-Fajne-buty-torebka-MEXX-kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-na-biedne-Wierk%C4%99-Rudzi%C4%99-i-Bipka-12VI?p=19164526#post19164526[/url]
  11. [quote name='paula82']No, tylko tyle, że udało mi sie zrobic bazar m.in. dla Rudzi i Bipka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227445-By-Znajdkom-%C5%BCy%C5%82o-sie-lepiej-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-20-06"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227445-By-Znajdkom-żyło-sie-lepiej-Różne-różności-Do-20-06[/URL] zapraszam serdecznie na zakupy. :D[/QUOTE] Tak jest, zapraszamy na bazarek. A tymczasem [B]mimiś [/B]wpłaciła rudzikom czercową deklarację, za co pięknie dziękujemy :Rose: Zapisane w rozliczeniu. Zapraszam na bazar dla rudzielców i Wiery: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227679-Fajne-buty-torebka-MEXX-kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-na-biedne-Wierk%C4%99-Rudzi%C4%99-i-Bipka-12VI?p=19164526#post19164526[/url]
  12. O rany, ale super zdjęcia! Aż miło popatrzeć na naszą "haską", dziś już Franczeskę :cool3: Ile zieleni, dom z ogrodem, fajnie trafiła.
  13. Aronku, widzisz jakie dobre ciocie nad Tobą czuwają :) Dbają, żeby Ci karmy nie zabrakło.
  14. Wysłałam PW do Piromanki, może ma powiadomienia na maila włączone. Ale pewnie tego już ktoś próbował. Ma też parę osób w znajomych, można spróbować napisać do nich, może ktoś jest prawdziwym znajomym i ma do niej jakiś kontakt.
  15. U Piromanki jest więcej niż 85zł. To rozliczenie z końca marca. Moja ostatnia ujęta wpłata w tym rozliczeniu to luty, a wpłacałam jeszcze za marzec i kwiecień, i pewnie inni deklarowicze mają podobnie. Piromanka nie logowała ponad 1,5 miesiąca. Czy osoby odpowiedzialne za psa nie mają z nią kontaktu poza dogo?
  16. W sumie słusznie, za 2 dni koniec głosowania, więc raczej do takich "na już aktywnych" lepiej trafiać. Skoryguję selekcję. Przy okazji, doszły mnie słuchy, że u p.Joli kiepsko z karmą. Taką zwykłą, dla większości psów. Jakby ktoś mógł coś podesłać, zamówić, byłoby miło. Krakvet nawet jak będzie wygrany, to na samą realizację jeszcze trochę się czeka.
  17. Wyselekcjonowuje aktywnych postowo po 15 maja, ale bez liczebności postów na koncie (przy M wyszło chyba 7 czy 8 stron użytkowników). Winny jest raczej brak czasu ostatnio ;)
  18. Wstyd się przyznać, ale ja nawet nie skończyłam jeszcze swojej pierwszej literki (bardzo liczna jest!). Ulu, przyślij mi proszę te fotki, na razie mogę wystawić tylko te fanty, które wysyłkami nie będą szły ode mnie. Fotki + ceny.
  19. Faktycznie kuriozalna :( Zwykle potencjalny dom dzwoni do opiekuna, zwłaszcza jeśli ma wiedzę, że opiekun psa nie ma swobodnego dostępu do internetu. To jest przykre naprawdę... co chwilę jakaś zmiana. Najpierw chęć pomocy, pełna mobilizacja i przekonywanie, że się od psa nikt nie odwróci i że nalezy go ratować. Potem uzależnianie dalszego udziału i pomocy od przenosin do dt, który /jak się okazało/ nie podjąłby się wzięcia psa z rozsądnych powodów zresztą. Teraz nagły odwrót i propozycja ds za pośrednictwem forum... Wybaczcie, ale czy to jest stabilne i rozsądne działanie? Strasznie mi przykro, bo temu psu możnaby dalej pomagać... a tu jakieś dziwne podchody i przepychanki. Nic nie rozumiem. Czemu tak się stało? :(
  20. Ciekawe jak się Bipek prezentował w sobotę na tej imprezie ;) I jak poszło u weta w piątek.
  21. Do 3x gotowiec poleciał. Wapiszon, za chwilę dostaniesz PW :) Dzięki! [B]E - wapiszon[/B] F - Marta 67 M - bric-a-brac [B]N[/B] - bric-a-brac O- bric-a-brac P- bric-a-brac S - Evelin T - Marta67
  22. [quote name='Tilia']Mam pytanie, ona jest nieduża jak rozumiem, tak do 10 kg? Szukam dla kogoś (dobry dom!) małej, łagodnej (jest też drugi pies, już staruszek), przytulnej, krótkowłosej suni,. Najlepiej podobnej do poprzedniej suni, która odeszła w zeszłym roku, tamta była czarna i krótkołapa, ale myślę, że i troszkę wyższa ma szanę. Znalazłam jeszcze Rudzię, jest jeszcze jakaś spełniająca te kryteria? Chciałabym podesłać pani kilka propozycji.[/QUOTE] Paula, jak myślisz, ile Wiera może ważyć? Rudzia na pewno malutka, łagodna i przytulna. Rudzia by się zresztą nadawała do staruszka, pasuje do opisu, choć nie czarna ;)
  23. Jolam, nie szukaj, ja mam te fanty/opisy w starych bazarkach. Łatwo przekopiować. Bo pewnie mówisz o tych rzeczach od waderci i jeszcze wcześniejszych od Ciebie. Gdy już był mały ruch w tych rzeczach w pewnym momencie je przestałam wystawiać, bo już pewnie opatrzone były i nie miały zainteresowania. Ale jeśli Ty nadal je masz i masz chęci wysyłać, to je mogę wystawić. Tylko teraz nie jestem tak wydolna bazarkowo jak kiedyś ;) Odezwę się jak już będę wiedzieć, że chcę i mogę wystawiać. Ula, próbki kosmetyków aptecznych bywają chodliwe, fajnie. Przyślij foty i tak samo, odezwę się najwcześniej w poniedziałek. Mała czarna, a może jakieś foty Luny? :razz: Gdyby wpadły Ci w posiadanie, wrzuć :) Annaa4, dziękujemy za bazarki :) Są tam super puzzle dla maniaków puzzlowych! Kompletne? Szkoda, że nie mam tyle czasu co kiedyś, ale pewnie tylu elementom bym nawet nie podołała :lol:
×
×
  • Create New...