[B][quote name='Marta_Ares']
[URL]http://www.pupile.com/pup/images/img_diana11.38.JPG[/URL]
czy ona napewno nie jest za gruba??????:-o[/quote]
No właśnie to jedyne co ludzie u niej dostrzegają,nikt na ulicy nie mówi,,O jaka pocieszna,ma śliczny pyszczek"itp tylko wszyscy z gróbej rury,,Jaka gruba,pewnie szczenna"to przykre że ludzie dostrzegają jedynie wygląd psa,a nie jego charakter i przez to właśnie pełno psów jest w schroniskach.[/B]