[B]A więc fotki które nie chciały się wgrać
Diana i jej konkubent:diabloti:
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_diana11.39.JPG[/IMG]
Pan Mąstr
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_panmastr10.40.JPG[/IMG]
Zawsze pytacie dlaczego daje mało fotek.Daje mało ponieważ tylko tyle mam.Na każdej sesji(spacerze;)) robie sporo zdjęć,w domu je przeglądam i zostawiam tylko najlepsze 2-3.Nie mam miejsca na trzymanie rozmazanych czy w jakiś sposób nie atrakcyjnych zdjęć.
[/B]