[quote name='tanitka']No i całkeim nie dawno zaczęla sie bawić piłeczką:crazyeye: - to jest dopiero komedia!! skoki, galop, przewrot na plecy i zabawa polega na tym, zeby poturlac się na plecach po piłce!:crazyeye:
I skafanderki zostały zaakceptowane- mały pancernik biega w nich jak tornado.
Muszę zrobić jakieś nowe zdjęcia:loveu:[/quote]
moj jamnik tez tarza sie w swojej pilce,gryzaku,sznurku.sweter zaakceptowal, nawet bawi sie w nim,nie ma problemu.czekam na fotki:cool3: