Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLAVTJY63I/AAAAAAAAJS8/Jf_a4NOCpbk/s640/475.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLAXVEGsfI/AAAAAAAAJTM/c0pGt31GdcY/s640/467.JPG[/IMG] I nasza 'nowa' bazarkowa Flexi :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLBVhATKQI/AAAAAAAAJTc/ZPFrEFy9SJY/s640/46.JPG[/IMG]
  2. Jakby tu dostać się do smaczka?... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLAPe7rURI/AAAAAAAAJSM/46I1ScZIb8I/s640/469.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLAQeudKhI/AAAAAAAAJSU/DQgpGWrOzV4/s640/470.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLARFR11kI/AAAAAAAAJSc/7ySaCK0Fsxg/s640/471.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLASRZe5lI/AAAAAAAAJSk/t_X3OdvuRuY/s640/472.JPG[/IMG] Łapka [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLATwvCOII/AAAAAAAAJS0/NdicddUsG1Q/s640/474.JPG[/IMG]
  3. A ja się cieszę, że duet wygrał (chociaż miał być na 2 miejscu, po Krisie :mad:), no ale cóż bardzo mi się podobali, a taki talent jak oni ma mało kto. :cool3:
  4. [quote name='kingula']Jak wygra ta pseudo-slepa to wyrzuce nasze dwa tv z balkonu :shake:[/quote] A właśnie miałam pytać - skąd wiadomo, że nie jest całkowicie ślepa? Bo kiedyś nawet ktoś tu o tym pisał. Powiedziałam o tym koleżankom, a one nie wierzyły. :shake: Nawet jak im powiedziałam, że jej pies nie był przewodnikiem.
  5. [quote name='moon_light']Nie trzymaj kciuków tylko sms'a poślij :)[/quote] Chętnie bym to zrobiła, ale mam 24gr na koncie, więc nie mam jak. Liczę jednak, że dużo ludzi zauważy taki talent jak on i zagłosuje. :cool3: (A na 2 miejscu niech będzie duet akrobatyczny :loveu:)
  6. Ja bym się bała wieszać na karabińczyku, bo bałabym się, że może się odpiąć. Ja do adresówki dostałam takie kółeczko jak do kluczy i na tym ją zawieszam. Obroży często nie zmieniam suczy, więc to żaden problem przełożyć. A nawet jakbym miała codziennie zmieniać, to nie stawiam na swoją wygodę tylko na bezpieczeństwo psa. ;)
  7. Trzymam kciuki za Krisa. :loveu:
  8. [quote name='Vectra']Nie każde nieuprzejme zachowanie psa, trzeba podciągać pod TĄ agresje .. Jeśli Twoja suczka z dzikością lwa reagowała na każdego zbliżającego się psa , czy też próbowała urwać mu głowę .. to można by się martwić. Ale jeśli jest tak jak piszesz , zachowuje spokój jak pies jest w pobliżu , ale się nie narzuca .. grzecznie warczy lub kłapie , nie gryzie .... to dla mnie jest to jak najbardziej normalne zachowanie ... na ludzki to można tak , jak byś sie zachowała , gdyby obcy ktoś podleciał i klepał cię po zadku ? :razz: no może niektórzy by to przyjęli na klatę , niektórzy by dali z liścia<-- zachowanie agresywne , inni naj grzecznie mówią NIE czyli na psie wrrr , potem dali sami klapsa <-- kłapnięcie w powietrzu Inaczej reagujesz jak znasz kogoś i cię klepnie , prawda ? ;) i Tak działa Twoja Czika ... Wiec rada , nie reaguj jakoś nerwowo , gdy zbliża się pies , nie wpadaj w zakłopotanie , nie koniecznie karć sukę - bo możesz wzmocnić to zachowanie , które jest poniekąd w świecie psów , normalne - tak psy gadają , prawda ? [B]większość psów bez problemu to "spadaj" zrozumie .. [/B] Przecież Ciebie nikt nie chwali i nie gani za rozmowy z innymi ;) Bo gdyby Ciebie za to klepanie przez obcych , karcono , za zwróćenie uwagi klepaczowi "nie rób tego ; odejdź ; nie życzę sobie " besztano , to po jakimś czasie albo być unikała obcych i/lub na widok obcego wpadła byś w furie krzycząc z daleko - się nie zbliżaj mnie klepać :evil_lol: tak dość mocno obrazowo to ujęłam , ale mam nadzieje że zrozumiale i nie trzeba tego nad interpretować :lol:[/quote] Właśnie nie zawsze. Często jest tak, że Czika kłapnie raz, a pies za jakiś czas znowu będzie chciał ją obwąchać. Wtedy Czika się stresuje, s i jakoś nie jest szczególnie zadowolona z całego tego spaceru. Wczoraj np. byłyśmy na spacerze z ta suką, którą lubi i nawet jak tamta chciała ją obwąchać, podchodziła do niej, to Czika się wogóle nie stresowała, a wręcz przeciwnie - szła obok niej i była z siebie bardzo zadowolona. :lol: Ostatnio zauważyłam też, że do psów, które bez właściciela wybierają się na 'wędrówki' i które podejdą ją obwąchać, nie reaguje 'agresywnie' - powąchają się wzajemnie i odchodzą. Znacznie częściej zdarzało się jej 'zdenerwować' gdy z psem był właściciel. Może to mieć jakieś znaczenie?
  9. Small, Ty tu piszesz, że szelki M będą za małe, a właśnie sobie uświadomiłam, że przecież masz(miałaś) Mki butterfly. I co, za małe były? :-o
  10. [quote name='go|denk@!']A co myślicie o tych z QuickTaga? Myśle nad czarną kostką, albo srebrną. Tylko czy te matowe to kolor się nie zdziera? A srebrna nie zachodzi i czy mocno się rysują?[/quote] Z tego co pamiętam, to RCookie i puzzle taki ma, może one doradzą. ;)
  11. [url]http://i33.tinypic.com/vfakg.jpg[/url] - Mmmm, jaka cudowna. :loveu: A jaką ma zabaweczkę odlotową, no no. :cool3: Jak tam z uszami małej? Lepiej? :calus:
  12. Śliczna Sarcia - jak zawsze. :loveu: Nareszcie Pani się zachciało wstawić jakieś zdjęcia :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_nQ1B7uI708M/SS_AFmZqtTI/AAAAAAAABA8/FY1Qkx0h5pU/s640/P1050771.JPG[/url] - Śpioszek :iloveyou: Skąd masz taki słiit kocyczek? :razz:
  13. Nie chce mi się zdjęć dodawać. Jakieś tam zrobiłam, ale za dużo czasu zajmuje zgrywanie itp.... Sami wiecie. :diabloti: Monia - po szkole jak przyszłam do domu to poszłam spać. :loveu: Jestem taka padnięta, niewyspana i przepełniona wszelką wiedzą (szczególnie z geografii), że mam już wszystkiego dość. Paulina mówiła, że jedzie tym wcześniejszym, więc byłabym tylko na pół godziny, to by mi się nie opłacało. Tak w ogóle to możecie jeździć w czwartki? Bo ja wtedy kończę 12:30 i byłoby mi łatwiej jechać, niż w piątek kiedy kończę o 14:30, a w schronisku jestem 15:15. ;) Dziękujemy wszystkim za odwiedziny! :multi: Jak już pisałam, nie chce mi się zgrywać zdjęć, więc dodam takie trochę starsze. :eviltong: Zamawia ktoś coś ze mną w Animalii? Bo chciałam już pomyśleć o prezencie pod choinkę, a pewnie będzie to kula smakula itp. :lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/18y7ls.jpg[/IMG]
  14. [quote name='KaRa_']No nie wyglądają, ale za taką cenę:evil_lol: To jest grawerowane lecz nie tak głęboko i nie jedną,że tak to nazwę igłą.I kolejny ich mankament to to,iż są duże:roll:[/quote] Ja za taką samą cenę kupiłam moją łapkę, a mam ją już ok. pół roku i tylko drobne zarysowania są, no i trochę przy kółeczku, ale tak to jest bardzo w porządku. Jednak się nie zdecyduję na te gwiazdki. ;)
  15. To może na osłodę jakieś zdjęcia Czikuli?
  16. [B][COLOR=Black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18463.html"]Czarna_Owieczka[/URL][/COLOR] [/B]- a pies zainteresowany zabawką? Te otworki są duże? Ma ktoś może taką kulę smakulę? [IMG]http://sklep.apet.pl/sklep/1/2_cec98a3952108fc7e281d1e34588afb6.jpg[/IMG]
  17. Widzę, że Tosia bardzo Kongiem zainteresowana - może my też spróbujemy? Wczoraj wkładałam jej przysmaki do kapcia, żeby je próbowała wyciągnąć i była znacznie zainteresowana. :razz: Jaki to rodzaj i rozmiar? Co wkładasz do środka? A kółeczkiem się zainteresowała? :loveu:
  18. psiulka

    "marley I Ja"

    [quote name='Tofik1']Przekaże Mikołajowi co ma mi kupić:evil_lol: A "pozdrowienia z Bagdadu"to czasem nie "misja szczeniak"?[/quote] Tak, to to samo. ;)
  19. [quote name='KaRa_']Moje trzy psy mają, cóż mogę powiedzieć po 2miechach dość mocno napisy starte.[/quote] Mogłabyś pokazać? ;)
  20. Malutka zdrowiej :calus: A kiedy macie kolejną wizytę?
  21. Jakie cudne zdjęcia, jak się turla na łóżku! :loveu: Super, że już z nią lepiej - oby już całkiem wyzdrowiała :buzi:
  22. Small, dziękuję za zdjęcia. :loveu: A teraz jak ta adresówka wygląda? RCookie, chyba chodzi o Daisy. ;)
  23. [quote name='Vectra']To już jest starsza pani , swoje humorki może mieć .... i tak właśnie ze starszymi psiakami bywa , że w pewnym wieku ,stają się mniej miłe ... może ją boli ? i dlatego sobie nie życzy ? może już gorzej widzi czy słyszy ..... Nie ma ochoty na kontakty , spoufalanie .... trzeba to uszanować ;) i mówię to w pełni świadomie .... Jak opisujesz , nie przeszkadza jej towarzystwo psa , znajomego sobie psa , lubi ... bo ufa ;) Nie zmuszaj jej do tych kontaktów ... w tym wieku już ma prawo , mieć spokój. Nie jest agresywna , zachowuje się jak na starszą panią przystało. a gdzie ta agresja :crazyeye: bo ja jej nie widzę ... Czika nie jest agresywna , to co robi , to tylko mówi - spadaj .....[/quote] Dziękuje Vectra, bardzo mi się przydała Twoja odpowiedź. :loveu:
  24. [quote name='smallpati']zaraz znajdę zdjęcia ID ;) A tu sa misie polarne [URL="http://www.allegro.pl/search.php?string=misie+polarne&category=5"]Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] No chyba się załamie... Rozmiar M, a długość od 35cm... :-(
×
×
  • Create New...