Gdyby ex-pan Betona miał - odpukać - problemy z gojeniem się rany, trzeba mu podpowiedzieć zbadanie poziomu cukru. U cukrzyków często występują powikłania w tego typu przypadkach. Ale mam nadzieję, że opuchlizna szybko zejdzie i wszystko ułoży się szczęśliwie dla pana, Szuwarka, i w przyszłości dla Betona też.