Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Cześc Marta :multii: Bouli to piękny psiak, szkoda tylko tych jego oczek :(
  2. Dobrze że przeniesione kropki :) Teraz jeszcze te domki... trzymamy kciuki :kciuki:
  3. A teraz [U][COLOR=Navy][B]dobranoc[/B][/COLOR][/U] :sleep:
  4. Jest późno, a ja zdjecia pomniejszyłam dopiero teraz, więc dam tylko kilka ;) [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/165f6de861d29cf8.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/ad89935d6ea447fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/a4473368dec9ad02.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Guffi']Strasznie:p . A ciekawe kto tak sprawił, że herbatniczek latał... hę?[/quote]A nie wiem :lol: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/f17d54346e3d015d.jpg[/IMG] Jak slicznie pozuja;) Figa jaki usmieszek na pyszczku ma,tylko co sie Czabi tam stylu schowal;)[/quote]Czabi nie lubi być w centrum uwagi, w środku błysków fleszy, to skromny pies :evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Piłkarzyk mówisz? To ja chcę zdjęcia zobaczyć :cool3:[/quote]A zobaczysz zobaczysz :cool3::cool3: [quote name='fidelek2']a wkleisz je jeszcze dzisiaj ??? :evil_lol:[/quote] Postaram się :lol: [quote name='fidelek2'][SIZE=3]mam Ognika!!!![/SIZE][/quote]:multi::multi::multi::multi::multi: Gratki :razz:
  7. [quote name='Tina.Sara']i co? niby nikt do ciebie nie wchodzi? :mad:[/quote]A co był ktoś?? Nie zauważyłam :cool3: [quote name='Samturia']jakie one kochaniutkie... syskie cy[/quote] [quote name='anka11']hejka sliczna Figa jest i pozostale pieski tyz [/quote][quote name='Paulina_mickey']śliczna Figa[/quote] [quote name='Yakubbo']muehehehehe Ciekawe co to to takie ciekawe tam u gory jest? Super fotki [/quote] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kibuś na prawdę wygląda tu na większego Ale w każdym razie zdjęcie rewelacyjne - taka thebeściarska dwójka [/quote] [quote name='Marta_Ares']popieram przedmowczynie swietna fotka[/quote][quote name='bonita'][I]Ale świetny duecik [/I][/quote][quote name='Alynkaaa']wiitaaam kochana:-D widze kilka foteckoffff:-D faniusia panna kropęcja[/quote] Dzięki :multi: [quote name='Pysia']Ja stara kobieta musiałam wyoglądać milion fot i przeczytać milion tekstów Ciekawe kto mnie teraz zreanimuje Jejku jakie to centkowane jest fotogeniczne A stara się stałam bo wczoraj przybyło mi córek, wnuczek i prawnuczek i licho wie czego jeszcze [/quote]Witaj Pysiu :multi: Od czytania jeszcze nikt nie umarł :evil_lol: [quote name='fidelek2']cześć Kropkowo-Czabikowa Pańcio [/quote][quote name='Xiara']Witam! [/quote][quote name='anka11']witam co tam slychac??[/quote] [quote name='Paulina_mickey']Witam w ten śnieżny dzionek[/quote][quote name='Paulina_mickey']Heeeeeej[/quote][quote name='g_o_n_i_a']Bry :krolik:[/quote]Bobry :p:p [quote name='psiulka'] Wcale nie jest taki mały, jest większy od Figi PADAM Sylwus Mua mua mua :buzi:[/quote]Cześć Ilonko, donosicielko :evil_lol: [quote name='misiaczek']Dzieńdoberek:) A co ona tam łapką trąca?[/quote]A ja myślisz :cool3: [quote name='Guffi']Latający herbatnik:roflt:![/quote]Dziwny jest ten świat :eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_']I do ciebie niby nikt nie wchodzi... to ciekawe czemu miałam 5 stron zaleglosci cooo :diabloti: psiurki wspaniale :loveu:[/quote]Ale większośc to zdjęcia :diabloti: Wiem - jestem upierdliwa :evil_lol: [quote name='fidelek2']Witajcie :lol: no i w końcu mamy zimę, taką prawdziwą ze śnieżkiem :multi: jak wyszłam z Fidlastym na spacer to skubany nawet nie myślał wracać do domku, tak mu fajnie było...wybiegał sie w tym śniegu, wytarzał tak że od razu po przyjściu nie było innego wyjścia jak do wanny z nim rozmoczyć te poprzyklejane kulki śniegu...:p[/quote]Zima piekna jak narazie, rano wyszłam to się ucieszyłam, a teraz - mokro :shake: Figa z [B]CZABKIEM [/B]też się wyszaleli :cool3: Bo wiecie odwiedził nas piłkarzyk, wzięłam go potajemnie do domku, poszalał z nami na śniegu... :multi: i mam fotki :razz:
  8. Rudy zdrajca :evil_lol: W takim razie ja domagam się wiecej fotek irlanda :loveu: I drugiego dużego psiutka :loveu:
  9. HOp mała! :multi:
  10. [quote name='Kudłata_Koza']Siemka FiGa ;P. Znamy się, znamy. Czemu go wcześniej nie widziałaś, to nie wiem, bo dawałam już link na PŚ. Do filmu muzyka Nickelback - Far Away.[/quote]A no o tytule się dowiedziałam juz wcześniej, jak oglądnęłam filmik do końca :cool3:
  11. Wystraszyłam się gdy to przeczytałam :lol::lol:
  12. Żuliki :mad:
  13. No to ładnie :lol: Daleko od siebie mieszkacie?? :lol: Miłej zabawy :cool3:
  14. Czarna bestyja :loveu:
  15. Może jeszcze wróci :( Piekna jamnisia :loveu:
  16. Ja nawet czegoś takiego nie zrobię więc :klacz:
  17. No to widzę że nie tylko ja dizś życzonka dostawałam :lol: Cześc Pysiu ;)
  18. [quote name='Kati']Piękna ta sunia, uwielbiam takie psy [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/294/0d9eced241c1e61f.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kati, może ona czeka własnie na CIebie?? :razz::razz:
  19. [quote=][IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/spac15.jpg[/IMG] [/quote]Super :grin: :grin: :roflt: :roflt:
  20. [QUOTE][IMG]http://images11.fotosik.pl/28/0951847cded2a41b.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest bowskie... Ty pożycz mi ją na ferie :cool3:
×
×
  • Create New...