-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Łiiiii załapałam się na 200 stonkę :multi: :tort:
-
[quote name='dbsst'] dzięki za słowa otuchy dla mnie jest koszmarem "pilnowanie szwów" :roll: hahah widzicie DZIEWCZYNY nie macie GADAĆ szczególnie GOOPOT :diabloti: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: postaram sie popilować tu porządku już nikt nie będzie nic gadać i będziesz mogła Figuniu pisać ;) :loveu: cieszę sie, że nas nawiedzasz i że foty nawet sie podobaja [/quote]Ojj coś mi się nie wydaje żeby dziewczyny przestały plotkować, chcesz dokonać rzeczy niemożliwych :evil_lol: Moja wredotka tez dobierała się do szwów, ubranko nie pomagało bo wkładała pysk w dziurę na łapę i lizała, lizała :mad: Dlatego kupiliśmy satelitę i musiała ja nosić kiedy ja nie miałam możliwości pilnowania jej :shake: Ale to kwestia góra 2 tygodni, a później dłuuugie lata bez obawy przez tym czy sunia nie będzie mieć np. ropomacicza [a moja krówcia miała silne ciąże urojone, w sutkach robiły sie guzki to był dopiero stres... :shake:], albo przed tym czy na spacerze przypadkiem nie wymknie sie i poleci ze stadem napaleńców. Kciuki za Szpilową :kciuki:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka']Witam:multi: Jaki drapieżnik:cool3: Nowe trendy:multi: A co ona tam ciekawego zaobaczyła?:razz:[/quote] Cwaniakuje, a co! :evil_lol: Ona zawsze tak wybiega na balkon i się drze, psycholek mój :loveu: -
Witam ;) Dobrze wiem co przeżywa właściciel suńki przez pierwsze dni po strylce... cóż ja np martwiłam się bardziej niż to było potrzebne :lol: Dla mnie ten czas był czymś w rodzaju obozem przetrwania :lol: Musialam nosić 20kg z drugiego piętra na siq... Życzę, by sunia szybko wróciła do normalności :kciuki: P.S. CO jakiś czas wpadam tu i zalewam sie łzami widząc Twoje zdjęcia, sa to łzy radości oczywiście... nigdy jednak nie pisałam. Trudo się tu naleźć :lol: Gaduły..
-
Witajcie kochane :loveu: Szkoda że i mi nie udało się dobić do 200, ale zaraz znajde sobie jakiś pretekst.. :diabloti:
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Hop hop Jaguniu :multi: -
Mufinek i Lili z Mysłowickiego schronu JUŻ W NOWYCH DOMKACH!
:: FiGa :: replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości, trzymamy kciuki :multi: :kciuki: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Koma ja codziennie wracam o 16 do domu :grin: Lekcje kończę o 13:55, ale pociąg mam o 14:44, w domu jestem za 15 czwarta :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Za chwile jakieś fotki, a po nich biorę się za odwiedzanie Waszych galerii, a zdaję sobie sprawę z tego że zaległości mam ogromne :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='arystokratka']witajcie :D:D[/quote] [quote name='fidelek2']dobry wieczór :lol:[/quote] [quote name='bonita'][B][I]Cześć :)[/I][/B] [B][I]Do nas zima wróciła:placz: [/I][/B][/quote] [quote name='Xiara']Witam :) :multi:[/quote] [quote name='_ChiQuiTa_']Dzieńdoberek :) do nas też zima wraca :bigcool:[/quote] [SIZE=6][I]Bardzo wszystkim dziękujemy że o nas nie zapominacie :loveu: Bardzo jest nam z tego powodu przyjemnie :multi::multi: [SIZE=2]U Czabutka całkiem dobrze, mój tato zaczyna się przekonywać co do niego :cool3: Czyli juz niedługo... :multi: Łaputka wyleczona całkowicie :multi: Figutka zyje jak dawniej, nic się nie zmieniło. Doszłam do wniosku że Czabutek to jej miłość życia, ona go po prostu wielbi. Mało nie oszaleje jak wymawiam "Czabi, Lola gdzie Twój Czabi" zrywa się wtedy, biegnie do drzwi i ujada :loveu: A jak Czabuś nas odwiedzi to juz całkowita wariatka się niej robi :-o Jest też coś co mnie bardzo bardzo cieszy... a mianowicie [SIZE=4]FERIE[/SIZE] :multi: Nareszcie :multi: [/SIZE][/I][/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Albo mi się wydaje albo coś mi obiecałaś... Nie, mi się nie wydaje Małpiszonku, TY mi z PEWNOŚĆIĄ coś obiecałas. :mad: Jaka ona grubiutka! [/quote]Co obiecałam?? Z pałą na misia?!! Z pałą?! [quote name='Samturia']akurat na fotki [/quote]Spryciara :evil_lol: [quote name='KaRa_TC'] Ale ma figure no,no Cóż za powaga [/quote]Fugutka ma trochę tłuszczyku, ale mam nadzieje że na wakacje to zrzucimy, bo mi znacznie bardziej podobała sie jako chucherko :loveu: [quote name='Guffi']Zawsze się nie mogę napatrzyć na te zdjęcia .[/quote]Cześc Guffi :multi: [quote name='psiulka']PADAM Moja Figa, moja A jutro wystawa [/quote]Nie nie nie... MOJA :eviltong: [quote name='Xiara']Ale ona śliczna Napatrzeć się nie mogę :evil_lol:[/quote]Bardzo dziękuję w swoim i jej imieniu ;) [quote name='fidelek2']cześć Sylwia ;) fajnie że znów jesteś :lol: no i super zdjecia Figusi i jak ich dużo...jeszcze tylko Czabika wstaw ;) a Figunia to naprawdę modleka pierwsza klasa :loveu::loveu:[/quote]Czabutak tez za chwile jakis będzie ;) [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B]hey super focie i podpisy sie usmialam [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/c90b1a453c74bb67.jpg[/IMG] ale i tak to jest najfajniejsze:D[/B][/COLOR][/quote]Super że Figusiowa doopka się Wam podoba :multi: [quote name='Klaudia :-)']pozdrowienia dla zwariowanego kropka[/quote]Dzękujemy :loveu: I również ślemy całuski :buzi: [quote name='_ChiQuiTa_']No no ale sie z nami zajefajnie pozegnałaś :P a tak w ogóle to czeeeeść [/quote]Witam ;) [quote name='arystokratka']witajcie :D:D[/quote]Siemaaaa :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Hej Miśku... :loveu: Wpadam tu podziękować Ci za dzisiejszy dzien, chociaz nie bylo tak jakbym sobie to mogla wymarzyc, ale to juz wiadomo dlaczego. :shake: Dodatkowo powiem, ze na kwescie zebralismy 1900zł (rok temu na Podpromiu 900zł)! A Twoja kwota byla jedyna ze wszystkich puszek i ludnosć licząca kase była zszokowana... Nie chcieli wierzyc, ale teraz już wierzą. :buzi:[/quote]Goniu ja to dla pędzlów... I naprawdę nie ma zo co, musiałam jakoś wynagrodzć psiakom to że nie byłam, nie jestem i nprawdopodobnie nigdy nie będę ich wolontariuszką :( Choć wiem że żadna suma nie jest w stanie tego zrobić :placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cześć Gosiu :multi: Jak tam pierwszy dzień jako 16-latka? :evil_lol: Fotki Azulastej cudne, ale dlaczego ich tak malutko?? :mad: I muszę Wam dziewczyny powiedzieć jeszcze – nie narzekajcie krowy. [FONT="]Ja CODZIENNIE zaczynam lekcje o 7:10 i CODZIENNIE kończę o 13:55, bo CODZIENNIE mam 8 lekcji. Kto się zamieni?? :placz:[/FONT] -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jagula powiem szczerze wydaje sie teraz piękniejsza... :loveu: Kto chce takie cudo?? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Piękne grupowe fotki :loveu: I Bouli :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=5]Żegnamy się tymże zdjęciem[/SIZE] [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/c90b1a453c74bb67.jpg[/IMG] [SIZE=7]PAPA !! :calus: :calus: [/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Idem sie kąpać i jade do kuzynki :cool3: A jutro na wystawę do Rzeszowa :cool3: I spotkam moją Gonię :loveu: I Ilonkę :diabloti: krowę :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Balkon to ulubione miejsce Figi [poza moim łóżkiem :lol:], ale tylko w lecie, bo obecnie szybko doopka marznie i uciekamy do domciu :diabloti: -
Cześć Edyta :multi: Sterylka to dobra i odpowiedzialna decyzja... ;) Łaciatka była ciachana 8 miechów temu ;) Kropka miała po cieczce silną urojke, bardzo bałam się o to czy nie złapie jakiego nowotworu, ale teraz już po strachu ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A oto co się dzieje gdzy łaciatą wypuszczam na balkon Zbliżenie na czujnego psa [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/4ed5d7e8c1089b9c.jpg[/IMG] I Lola w całości :evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/ce2b23c1192b9245.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Justyna dziękujemy za uznanie :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiesz co... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/300/af19448a007f969f.jpg[/IMG][/URL] Mam Cie dość.. [IMG]http://images11.fotosik.pl/30/5819b620a9a2dcc9.jpg[/IMG] Dość już tych zdjęć! [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/149bb76370060745.jpg[/IMG] Idę sobie... [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/1efbfc5206c05348.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tym razem złapie! [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/c29d548c995606c6.jpg[/IMG] Ała! [IMG]http://images13.fotosik.pl/23/b9ab5de8fef4d2ed.jpg[/IMG]