Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ludki kochane, idziemy z łaciatką na spacera :cool3: Pomarznąc troszkę na dworku :lol: :calus:
  2. I własnie to powiedziałam mojemu tacie wczoraj :evil_lol:
  3. [quote name='_ChiQuiTa_']Hej :) no my też słoneczko mieliśmy dzisiaj supernanckie :D a jak tam po wywiadówce ??:D:diabloti:[/quote]Nie najgorzej :razz: Mam średnią... 3,6 :oops: Tylko się schować :oops:
  4. [FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=RoyalBlue]CZEŚĆ !! [SIZE=4]Nareszcie weekend :multi:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja będę oglądać, ja! :multi:[/quote]:multi: [quote name='anka11']hej superowe fotaski [/quote]Dzięki ;) [quote name='Yakubbo']Hejo ;] Kule nie nadazam za tym forum :P Kilka dni mnie nie ma i juz tyyyle zaleglosci:P Za stary uz jestem, zwolnijcie :P Fotki jak zawsze wypasne A ty FIGA przesstan narzekac na swoj aparat bo go masz Ja nie mam i nic nie mowie :P Pozdrawiam :D[/quote]A bo ja chcę czegoś więcej, a tym aparatem tego nie osiągnę :p [quote name='Samturia']ale oni som szuper[/quote]Dzięki ;) [quote name='g_o_n_i_a']Sms'ki to tradycyjnie pisiuje, sama wiesz dlaczego, na bry i branoc i w ogole. I sie zmartwilam jak nie bylo odpowiedzi. To tyle chyba... :-( A jak karta Ci szybko znika, to nie szastaj tak sms'kami. ;) Ja mam pakiecik i po 0,5 grosika pisze do Misia. :loveu: Ja, ja bede Czubatka i Figulastą oglądać, tak! :multi:[/quote]:calus: Dzięki dzięki dzięki :multi::multi: [quote name='Cerber']witam kcohana... jezu u Ciebie t chyba mam najwięcej zaległości... najmocniej przepraszam, ze Cię zaniedbłam...:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]:mad: [quote name='anka11']czesc :) co tam ???[/quote]Cześć ;) Czy wy tez mieliście dziś [B]TAKIE[/B] słońce jak ja?? Normalnie tylko łapać aparat i robić zdjęcia, ale ze szkoły wróciłam późno i nie mogłam wykorzystac tego światła :placz::placz: [quote name='g_o_n_i_a']Bry, bry :p[/quote]:diabloti: A Ty tu czego?? :diabloti:
  5. Wszystkie fotki sa bossskie :loveu: Cześc ;)
  6. HOP cudo małe :multi:
  7. Czesc, cudo :loveu:
  8. No to jak z tymi bateriami ?? :mad:
  9. [quote name='AgaiPhara']wraz z pierwszym śniegiem w tym roku zabrałam się za porządkowanie dysku, wypalanie płyt i wpadło mi to zdjęcie w ręce - okładka zeszłorocznego kalendarza Gończych i ogarów polskich :mdrmed: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7229/dsc9480copy1fs.jpg[/IMG][/URL][/quote] Padam :mdleje:
  10. Piekne te Twoje cudo :multi: A co ma taka obrażoną minkę na zjemciu?? :grin: Super ;)
  11. Witamy ;) [QUOTE][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8153/obraz4783sm.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4827/dsc18728yr.jpg[/IMG][/QUOTE]Cudne fotki :multi: :loveu: I bokserek jaki sympatyczny :cool3:
  12. Witaj Ewo ;) Mam nadzieję że wstrętne problemiska znikną ;) I życzę Ci tego ;)
  13. Ja kupiłam wredzioszkę w wieku 12, też nie wiedziałam co to pseudohodowla :shake:
  14. Witaj MARTYNIU :cool3:
  15. Kropeczek uratowany :multi: A co z sunią??
  16. Nadjo oby... ;) Jagula to wspaniała psina, mogę Ci tylko zazdrościć ;)
  17. No dobre duszyczki, gdzie jesteście?? :cool3:
  18. Tak :loveu: I kolorowych snów :loveu: o nowym domku...
  19. Cześc Justyna ;) Teraz fotek mam dużo, więc - jezeli czas pozwoli - moge dawać nawet codziennie. Tylko ciekawe kto je będzie oglądał :lol:
  20. Cześc gaduły wstrętne :mad: :evil_lol:
  21. Cześć Justyno i Gizmusiu :multi: Cudo :loveu:
  22. Cześć BBeta :multi: I dzieki :)
  23. Wiecie co... mój tata pojechał na wywiadówkę :diabloti: [U][B]O zgrozo... [/B][/U]
  24. [quote name='_ChiQuiTa_']Hej kochana :D al fajne śnieżne harce:D[/quote]Cześć :multi: :calus:
×
×
  • Create New...