Przeczytalam, podziwiam siebie :mdleje: Ze 20 stron tego było :crazyeye:
Możesz mnie spokojnie przepytac treści :diabloti:
I fotki te były :multi: Ze wspólnego oglądania filmu - zdrowiejący Fidlaczek, Łukaś się tam gdzieniegdz[I]ie [/I]wcisnął :loveu:, Fidlak z białą i czarną piłeczką :loveu:, zabawa niszczycieli :loveu::loveu:, z Kasią :loveu:, Fidel pilnujący śpiącego Łukasia :loveu:, i z zielono-białą piłeczką, z kurakiem, znowu z Łukaszkiem :loveu:, zieeeewający :loveu: DUŻO było fotek :diabloti:
A tak w ogóle to super że Fidlaczek już zdrowy :multi:
U mnie Figa, Czabik i Kibiś tez wymiotowali :shake: Ale to jakies wirusowe było, głodówka pomogła ;)