Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Jakto? Kartka w niedziele? Toż to nawet z Rzeszowie listonosze listów nie noszą. :evil_lol: :evil_lol: :shake: A z tą moją datą to nie tak agresywnie (jakto mowi p. Danuta :evil_lol:), bo wszyscy patrzą. :evil_lol: ;) A skąd Ty to wiesz? Obliczyłaś z sms'a? Czy zaglądałas to kalendarzu/mojego profilu? :evil_lol: :loveu:[/quote]Najpierw policzyłam, a później dla upewnienia sprawdziłam :] Szczwana bestia jestem :diabloti: Idę nyny bo jutro trzeba o 5:30 wstać :placz: Dobranoc kochanie :evil_lol: Dobranoc dogociółki ;) :loveu:
  2. Nie ważne że spóźnione - ważne że szczere :multi: Dziekuję :buzi:
  3. Moja żoncia :loveu: Wybór daty pozostawiam Tobie :buzi: Kciuki bedę trzymac :kciuki:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Oj co Ty mowilas, ze nikt nie pamietal o urodzinach! Śliczna karteczka! :loveu: O moich to nikt nie bedzie pamietal zobaczysz, ja juz sobie zaplanowalam, ze prezent sobie sama sprezentuje tzn. na caly dzien pojadę do schroniska. A nasze spoktanko na wystawie potraktuje jako przezent przedurodzinowy. :multi: Publiczne wyznaje, ze nadal kocham mojego Męzulka! :cool3:[/quote]Ojjj jak sie cieszę :multi: Karteczka doszła dziś, a życzenia dostałam tylko od kochanej żonci i dogomaniaków :loveu: I teraz od kuzynki karteczke ;) A o Twoich urodzinach nie zapomni mężuś:cool3: [U][COLOR=Blue][B]8 luty[/B][/COLOR][/U] - tej daty napewno mężuś nie zapomni :loveu: :buzi:
  5. [quote name='bonita'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc003384URX.jpg[/IMG] ładnie zeście wyszły :) Figa, a kiedy Ty urodziny miała?[/quote] [SIZE=6][B]11 stycznia[/B][/SIZE] :sweetCyb: I nie żartuj sobie że ładnie wyszłam bo sie wydurniałam przy tej fotce :lol:
  6. Kto chce w domku taki skarb...??
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Ojejka! :multi: :multi: Moje Dwie Ukochane i Śliczne Istiotki! :multi: Tylko jeszcze dwóch psich facetów i jegego kociego faceta brakuje:eviltong: No to na tej wystawie mi nie uciekniech hihi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:oops::oops::oops::oops::oops: Gosiu nadal mnie kochasz??
  8. Zobaczcie jaką dostałam ładną kartkę na urodziny [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-080b8AN.jpg[/img] :sweetCyb:
  9. Justa świetnie że spotkanko było udane :multi: Zapodajcie nam tu linki do wszystkich galerii w których bedą zdjęcia z tego spacerku :cool3:
  10. [quote name='KaRa_TC']Widac,ze te duszenie mu sie bardzo podoba:lol:[/quote]On to w ogóle taki psi masochista jest :lol: Biegnie po płytkach a hamuje przed samą ścianą - wiadomo jak sie to kończy. Potyka sie o własne łapy - gleba.. Ja tego psa czasami pojąć nie mogę :lol:
  11. :loveu: To z piłeczka wymiata :loveu:
  12. Czyli jutro impreza?? :sweetCyb: Dziewczyny no nie gadajcie tu o śmierci :shake: Po co wybiegać az tak daleko w przyszłość?
  13. Ja dusząca Czabutka :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/14/e97224c9a63cf994.jpg[/IMG][/URL]
  14. [IMG]http://images4.fotosik.pl/288/ad944389cf0e8d34.jpg[/IMG]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/009e9ea98e185cdc.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/3e2a78e632d4c906.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/c16c551a92c5f266.jpg[/IMG][/URL]
  18. Góraaaalu czy Ci nie żaaaaaaal [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/14/f578924a295a100c.jpg[/IMG][/URL]
  19. Ej Czab, ona się patrzy.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/8f9d745049151dda.jpg[/IMG][/URL]
  20. Figa i Czabi: "Kibic!! Biesz to doopsko!! My się tu bawimy!!" :evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/25/91d2189e25ec8454.jpg[/IMG]
  21. Czabutek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/596c29bfc240a298.jpg[/IMG][/URL]
  22. 3 doopki :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/21/3345d1ddf90bd4e8.jpg[/IMG][/URL]
  23. Udało się! :multi: Figutka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/d3b918c451c4e55c.jpg[/IMG][/URL]
  24. A Gonia to by sie tylko ciągle fochała :evil_lol:
  25. Hop mała!! Szukamy transportu dla malej!!
×
×
  • Create New...