-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Polowania dla psa gończego nie taka z zla rzecz, gorzej z tym właścicielem :shake:
-
GRATKA i FARCIK - jupiiiii, JUZ W DOMKACH!! :)))))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
:multi: coś więcej o domku..?? -
[quote name='g_o_n_i_a']Gonia sobie niewinnie wchodzi do edytkowej galerii i co widzi?:placz: Buraczyca... Co za paskuda! :mad: Edytko, nie znajdziesz jakiejś fotki flakowatego misia albo jakiegoś buraka?[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Edyta nawet nie próbuj :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ewa&kumpel']oj, ale się porobiło...[/quote]Sie to wszystko naprawi i już :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Dzisiaj zaliczyłam już jednego długiego kaputa. Ale znajac loodkow z TP'sy to wieczorem bedzie masa kaputów. Oni nie maja kiedy robić tego. :shake: Edyta, nie strasz! :mad: :placz: Radiowki to u mnie nie chca.:eviltong:[/quote]A ja mam radiówke, nie narzekam :p tylko te ostatnie dni... :mad: [quote name='g_o_n_i_a']Taa... A potem się okaże, ze ja zostane z tyłu, bo Ty bedziesz pedzisz jak szalona. :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nie ma takiej możliwości :diabloti: Moje rolki juz swoje przeszły, łożyska mi posiadały prawie wszystkie co w rezultacie daje to że jeżdżą mi dranie wolno :angryy: [QUOTE] Mama mnie nie kofa... A tak poważniej, to zachcialo im sie zmieniać neta na szybszego. Oczywiscie panowie z TP'sy wcale sie nie spiesza, codziennie cos tam robia i czesto jest tak, ze gonia sobie siedzi na necie i nagle ciach - strony kaput, gg kaput i takie kaput na godzinie albo wiecej. I takie kaputy to szczegolnie wieczorami. :placz: :placz: :placz:[/QUOTE]:calus: [COLOR=MediumTurquoise]To może jakieś zaległe fotki>?? :razz:[/COLOR] -
Gdyby mi zaginęła Figowa i musiałabym po nią pojechac jakieś duże odległości to z góry wiem że mój tato nie wsiadłby zaraz w samochod i by nie pojechał :shake: ALe że nie chciał nr-ów..?? :roll: Dziwny jakiś , jakby mu na tym psie w ogóle nie zależało :shake:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
CIągle w subkrypcjach pokazuje mi sie że są tu nowe posty, a nic nie widze :shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Tylko jeszcze skąd wytrzasnąc tego dalmatka dla Edyty?? :niewiem: -
Dobry wieczór ;) Jak już Bruti szalał z kosteczką to mogłaś to uwiecznieć dla nas, bezczelna :diabloti:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']muchołowki sa tanie:) i polecam je kupic na wiosne:) potrzebuja duzo slonca zeby przetrwac:razz:[/quote]Wyglądają dośc nietypowo :cool3: Przyznam że jeszcze z takim zielskiem:diabloti: się nie spotkałam, myślałam że drogie... trzebabędzie poszukać czegoś takiego po sklepach, zbliżają się urodziny tatka a on kocha roślinki :cool3: -
[quote name='Kati']Ostatnio nie mam czasu na wstawianie fotek, ponieważ znowu jestem chora i jeszcze szukam pracy. Proszę jutro o trzymanie kciuków za mnie. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy.[/quote] Wszyscy wokoło chorują, nie jestes sama :lol: A kciuki naturalnie bedą :cool3: :kciuki:
-
[quote name='Guffi']Dlaczego napisałaś swój post 2 razy? To coś z Dogo:shake: ?[/quote] Ja napisałam go raz :crazyeye: I Twoja historia mi się nie wyświetlała wcześniej :shake: Ale jesli juz udało mi się ją przeczytać - cóż ludzie mają różne priorytety... A może ten facet rzeczywiście nie mógł po psa wcześniej przyjechać..??
-
[quote name='Guffi']No właśnie, poszłyśmy na ugodę:evil_lol: Zgadałyśmy się na pw, prawda:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ?[/quote]No przecież dyskusja była że ho ho :razz: [quote name='fidelek2']Ja ja :crazyeye: a jaka to ja niby jestem, co...??? :mad: :evil_lol::evil_lol:[/quote]Ty jesteś wstręciuch, bo nam tu propozycje niemoralne rzucasz :diabloti:
-
Mufinek i Lili z Mysłowickiego schronu JUŻ W NOWYCH DOMKACH!
:: FiGa :: replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Czyli możemy już świętowac...?? :cool3: Pięknie :multi: ALe kolejne dalmatki czekają na domek :shake: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Dobrze że się chociaż odezwałas bo tu coniektórzy ze skóry wychodzili :evil_lol: -
Ciemne te fotki ale troche Nikę widac :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Odgapili :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']Oj to nie takie proste Gosiu.... :([/quote] Dlaczego nie?? Wsiadasz sobie w tarnobrzeg-przeworsk <- ja się do Ciebie dosiadam w Leżajsku i póxniej z przeworska ziuuum do Rzeszowa :razz: I takim oto sposobem "wpychnęłam" się Wam w plany :diabloti: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
:: FiGa :: replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Świetne fotki goopki :evil_lol: -
Kudłata Dolly vel Dolinka i prawie bokser Hugo;p Lucca[*], Azja[*]
:: FiGa :: replied to a_ga.isk's topic in Galeria
Zrób kiedyś koledze fotke :cool3: I jutro jak nie bedzie fot :mad: -
[quote name='_ChiQuiTa_[B']][/B][B] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/140.jpg[/IMG] To by było na tyle... [/B][/quote] O!! Gonia! Co ona tu robi?? :evil_lol::evil_lol:
-
Dobrze by było znowu Zuze zobaczyc :cool3:
-
Cześc :) Jak widze zabawa na śniegu była udana :evil_lol:
-
Dzień boberek :-P Widzę że się Wam klub rozrósł :cool3: Co do psa doskonałego - "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" :evil_lol: U mnie tez wszystko układało się super świetnie i krowica rozwaliła szwy... dzień przed ich zdjęciem :lol: Wet doszedł do wniosku że to b madra sucz, chciała mu po prostu pomóc :diabloti:
-
Piękne :loveu: Szkoda że mój aparat nie zrobi nigdy takiego zdjęcia :(
-
Uwielbiam berneny :loveu: