-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Bry Buraczku :multi: Jaka ona jest śliczna... :loveu: Azulkowa wpadnie w kompleksy jak ją jutro zobaczy. :cool3:[/quote]Padnie to szybciej ze smiechu że jej kropkowana koleżanka to taki brudas :razz: Bo sama widzisz ze zdjecia że czyściochem to ona nie jest :diabloti: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='Chefrenek'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18327&page=212&highlight=Safi"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8057/banersafi1ahc3.jpg[/IMG][/URL][/quote] :-o:-o Świetne :razz::razz: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8097/s5000468qu8.jpg[/IMG] Jęzor jak żyrafa - 0,5 metrowy :evil_lol: Uwielbiam ozorkowe fotki :multi: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć gaduły :evil_lol: Pysiu musze powiedzieć Ci coś - jesteś sliczna :evilbat: Pewnie sie zdziwiłaś :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Nie próżnowałaś wiidzę :evil_lol: Świetnie że się szyscy super bawili :multi: -
Juz nawet przestałam zwracać uwagę na to Sandra :-P Justys pracowity miałaś dzień :razz:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
:: FiGa :: replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
No to rozgryzaj :) Bo tu spora grupka fanek Logana się uzbierała :cool3: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Figowa tez jest wsiowym burkiem a jednak przywiązana na podwórku nie stoi :razz: No ale z tego co piszesz to nie jest tak źle ;) W mojej miejscowości 3 rodziny trzymają psa w domu i karmią normalnie, reszta albo puszcza psy samopas albo przywiązuje do krótkiwgo łańcucha i karmi ziemniakami :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='dbsst']jak wcelujesz w paszcze to kce i naleśnikiem a z czym :razz: :sabber:[/quote] Z dzemikiem truskawkowym :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='anka11']no mowie ze u mnie tyz :) takie bylo.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/47d33536ff92f4c4.jpg[/IMG][/URL] ani jednej chmurki :D:D ciagle tak samo ;) wszedzie niebiesko, niebiesko i jeszcze raz niebiesko xD[/quote]CHmurki dojdą, nie martw się :diabloti: [quote name='leemonca']a my nawet tych chmurek nie mamy :evil_lol:[/quote]A bo Wy na karaibach mieszkacie wiec nic dziwnego :eviltong: [quote name='Paulina_mickey']u nie tez jest a raczej było tak ładnie tylko mroźno:eviltong: a fotki sliczne:loveu:[/quote]Mroźno - tu się zgodzę :lol: Wyszłam na chwilkę w samej bluzie i zaraz zmykałam do domu :lol: [quote name='anka11']hehehe :D:D ale w ogole jest swietna pogoda :p[/quote]Tylko żeby cieplej było :p -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[IMG]http://images20.fotosik.pl/57/dac72d36bed57564.jpg[/IMG] Mięsnie widzę, mięśnie :loveu: Latająca Tigerka :multi: -
[QUOTE]księżycowo-biało-antyczne..[/QUOTE]Ciekawie sie zapowiada :razz: Cześc ;)
-
Cześć ;) Świetne fotki, widzę że nie tylko u nas dziś pogoda dopisywała :cool3: Ja też widziałam kiedyś pipeta z właścicielem który fuczał [właściciel :diabloti:] na każdego psa który próbował się zbliżyć :shake:
-
Super że wpadłas się pożegnać :multi: Banner swietny - w końcu Twojej roboty :cool3: Udanych ferii, wróćcie wypoczete i gotowe do nadrabiania zaległości na dogo z całego tygodnia :evilbat: Bedziemy czekać ;)
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
:: FiGa :: replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Świetne fotki ;) Uwielbiam borderki :multi: I oczywiście życzę by Mike tylna łapka juz nie bolała i byście wystąpiły w tych zawodach, no i pierwszego miejsca przy okazji :cool3: Bo tu cioteczki z dgm bedą kibicować ;) -
Cześc Lopie :-P Pisz co tam u was ;)
-
Jakie piekne fotki :crazyeye: I kropelka :mdleje: Uwielbiam coś takiego :multi: Harek na pierwszym zdjęciu wygląda świetnie :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='anka11']hejcia :) superowe fotki :loveu::loveu:ale u mnie bylo lepsze niebo :p zzero chmurki zadnej nic :D:D tylko piekne niebieskie niebo :loveu::loveu:[/quote] Z chmurkami ładniejsze :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']a to to jest jakis bezdomny piesek, że sie tak czai i boi czy co??? ;)[/quote]Nie jest bezdomny, ale zawsze sie tak czaił :niewiem: [quote name='Yakubbo'][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6ec8b4b8adba7758.jpg[/IMG] Ale dama :)[/quote]Wzrok psychopaty... a niech będzie że dama :evilbat: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Takie mamy dziś od rana niebo :multi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/709383df69ed912c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6d277c754c1d06fe.jpg[/IMG] Za moim domem - miasto - centrum handlowe, basen, kort tenisowy :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/3e09c428647ba034.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/61739b3f0cfc8b94.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Co się buraku patrzysz? [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/2b2a0c2abb4e760b.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/56/de4731e200800c2b.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/f0a6c285acdc5830.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6ec8b4b8adba7758.jpg[/IMG] -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jeszcze 2 dni... o tej porze będziemy juz wiedzieć jak poszło... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zobaczcie kto tam czai się zza kwiatka :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/934f14aeec4d3645.jpg[/IMG] Widzicie w jakim stanie jest ten kwiatek? Zgdanijcie czyj ogon go do tego doprowadził :shake: