Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć :buzi: co słychać ?:D[/quote]Cześć Edytko :buzi: U nas nic nie słychać, martwimy się czy nas jutro do autobusu wpuszczą, a tak to - luzik :evil_lol: mam nadzieje że samo zaswiadczenie o szczepieniu wystarczy ;) Chcecie jakieś fotki może? :lol:
  2. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [B]Lavanaro[/B] najbliższy sklep w którym moge nabyć kaganiec znajduje sie 15km od mojego miejsca zamieszkania :roll: Tak to jest ja się mieszka na totalnym odludziu ;)
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Bry dzien... :calus:[/quote]Hej :calus: [quote name='bonita'][B][I]Dzieńdoberek kropkowce :D[/I][/B][/quote]Cześć faflunie :lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść Kochaniutkie :buzi:[/quote]Bry ;) [quote name='Marta_Ares']Hejka Ciapki:evil_lol::eviltong: :eviltong:[/quote]Czeeeść :razz: [quote name='haska_12'][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/f86e0796e481e40a.jpg[/IMG] Swietna fota :evil_lol:[/quote]Dzieki :multi: [quote name='Kamcia_14'][B][I]Witajcie Kropkowce :evil_lol: . Jak tam żyją nasze kochane plamki :loveu: .[/I][/B][/quote]Cześć :cool3: Plamki pobiegały po podwórku troche i teraz odsypiają. I dobrze bo jutro jedziemy na spacer z wicznym gronem psiaków :multi: Oby nas tylko do autobusu wpuścili bez kagańca :shake:
  4. [quote name='Ewa&kumpel']Siemka... Jak tam plamka sobie poczyna?[/quote]W obecnej chwili? Hmmm... Śpi :diabloti: [quote name='fidelek2']Sylwia, Dakarek już wystawiony...;) link w jego wątku.[/quote]:multi: [quote name='Marta_Ares']czy ja juz pisalam ze sliczne KROPKI:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: zdjecia wczoraj ogladalam, ale chyba nic nie napisalam....:oops:[/quote]Dziękujemy :razz: [quote name='Samturia']ja się tu jeszcze nie żegnałam więc do soboty... TYLKO MI BANA NIE DAJCIE :P[/quote]Będziemy czekać :multi:
  5. Hop Dakarku :multi: Dziekuje fidelkowa Kasiu za spełnienie mojej prośby i wrzucenie Dakara na allegro :multi:
  6. 200 :multi: Ale gonicie :cool3: Świetne fotki panów rozwalających pudełko :evil_lol: Kasiu mam prośbę Czy nie założyłabyć aukcji allegro dla Dakara? Tu jest dłuższy opis ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44857&page=3[/url]
  7. [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4338/goooooo023zp1.jpg[/IMG] Świetne :evil_lol:
  8. Cześć :cool3: Swietny av :evil_lol: Co do alkoholu - mało jest takich psów co lubią, Figa nie znosi. Ale np mój poprzedni psiak popijał piwo z moim tatą :roll:
  9. :: FiGa ::

    Rzeszów

    A my chyba nie :placz: Kagańca nie mamy :shake: Halti gdzieś nam wcięło :niewiem:
  10. Cześc Edytko :multi: Opowiadaj co u Was ;)
  11. [quote name='Rinuś']ona tak siedzi??bp wyglada jakby robila kupe ale troche za bardzo przy ziemi ma tyleczek[/quote]Tak własnie ygląda Figowa obrażona na cały świat :diabloti: [quote name='misiaczek']Hej Jakie śliczne 2 koniki .I jakie zgrabne dupeczki mają [/quote]Zoofilia sie szerzy... :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść No kurde ale mnie nie było dawno... a tu tyle sie dzieje u Was Spacerek jak widze był udany [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/27513cbf35aaf56f.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/19664dde88b904a0.jpg[/IMG][/URL] Dwie śliczności :loveu:[/quote]Dziękujemy :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczor Misio, ja juz w domku... :calus: Dziękuje za dzisiejszy dzien :multi::buzi::multi::buzi::multi::buzi::multi::buzi: Bardzo dziękuję :*[/quote]Bry wieczór :multi: Ja także bardzo dziekuję :buzi: Kaganiec jest za duży :placz: [quote name='Samturia']heeej [/quote]Cześć ;)
  12. Jakich Ares ma znajomych :cool3: Całe grono :evil_lol:
  13. Witajcie :multi: Napewno wszystko pójdzie dobrze, trzeba byc dobrej myśli ;) Ja zostawiałam Figową na godzinkę i wariowałam, nie mogłam znaleźc sobie miejsca, nie wiem co bym zrobiła jakbym musiała zostawić ją na dwie :lol:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Dobranoc Figutkowa :buzi:[/quote] Branocka Gosiu :buzi: Dobranoc ludki :loveu: Jutro jadę do Rzeszowa, odwiedzic pędzle :multi: Więc nie wiem czy bede na dogo ;)
  15. [quote name='Kamcia_14'][B][I]Witaj Figusiu :loveu: [/I][/B] [B][I]Foty będą jutro :grins: Za dodanie do ulubionych nie dziękuj :cool3:[/I][/B] Zrobiłam co uważałam i koniec :grins: . [B][I]Wy w naszych subskrybcjach jesteście także od bardzo dawna , ale toniecie wśródd innych topików . A [/I][/B][B][I]galerie z ulubionych będą mieć pierwszeństwo :grins:[/I][/B][/quote]Łiiii :multi: Czyli mam się czuć wyróżniona? :razz: Bardzo dziękujemy :multi: Ja w subkrypcjach nie mam wielu watków więc jeśli chodzi o wyszukanie jakiegoś konkretnego wątku to nie mam z tym problemów :eviltong: Dobrej nocki życzymy :calus:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Tak, tak... Chcialabys :diabloti:[/quote] A co może nie są? :razz: [quote name='g_o_n_i_a'] No tak, Mis zawsze :buzi:[/quote]:buzi: [quote name='g_o_n_i_a'] Na jej zdjecia to ja moge gapic sie i gapic... :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Gosiu uwazaj, wpadniesz w nałóg :evil_lol: Życzę Wam spokojnej, [SIZE=3]przespanej [/SIZE]nocy i kolorowych snów... :calus: I do [SIZE=3]zobaczenia[/SIZE] jutro :multi: [B][SIZE=3][COLOR=Blue]Dobrej nocki[/COLOR][/SIZE] [/B]:buzi:
  17. [quote name='justys95']zła wiadomośc jest taka, że po 18-tce mam całe podwórko ożyg...nieładne :mad:[/quote]:megagrin: Więc zabawa była przednia? :roflt:
  18. Na dgm zaczęły znikac posty, a zaraz po tym użytkownicy... :diabloti: Myślicie że to ma między sobą jakis związek? :diabloti: Zjawiska paranormalne i te sprawy :evil_lol:
  19. [SIZE=7]Dziękuję[/SIZE] [SIZE=7]![/SIZE] :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: [quote name='Madzik13']Ej:mad: Ja tam chce zeby Sylwia żyła. Mozecie jej w najgorszym wypadku dac tabletki na uspokojenie jak bedzie bardzo agresywna:diabloti:[/quote]Ale ja nie jestem agresywne :-( ADHD to choroba... :-( Dziękuję Ci madziu za uratowanie życia :modla:
  20. [quote name='Paulina_mickey']qpiłam mikuśi jego ulbione ciasteczka i ucho świńskie :/ ale nawet on tego nie chce jeść...:roll:[/quote]A mi nic nie kupiłaś? :mad: Może go jeszcze najdzie :razz: Najlepiej zacznij się nim z nim bawić to sam go b chętnie rozszarpie :razz: :evil_lol:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Smiej sie smiej, przynajmniej Ci zdjęcia wychodzą. A mi nie... :placz:[/quote]Ale jakiej jakości :placz: Twoje są ładniejsze :razz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/72/d28c9ab74368a7b0.jpg[/IMG] Buahahahahahaha.... :megagrin: Cóż za poza :evil_lol: [QUOTE] Wystarczy Wam na dzisiaj - i tak pewnie nikt nie bedzie ogladal :eviltong:[/QUOTE]Jak to nikt? Ja oglądam :multi: [QUOTE] I jeszcze piękna Figa :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/72/0e42a6a2a17b284a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/72/507dabcfcf4e6a80.jpg[/IMG][/QUOTE]Wow :loveu: Dziękujemy :multi:
  22. [quote name='justys95']Aparat nawet, nawet :D jeszcze nie poznałam wszystkim funkcji bo mi się baterie rozładowały (:diabloti:) ale na początek moze być....choć wolałabym A540 a nie A530 :razz: mi pasi :p[/quote] Miałam go w rękach tylko chwilę i zrobiłam naprawde mało fotek ale ostrośc w zbliżeniu ma naprawdę ładną :razz: Tak więc oczekuję pięknych zbliżeń na łebek Niki :razz:
  23. Bardzo się ciesze z faktu że Jagulcową będziemy nadal widziec i wiedzieć co się u niej dzieje :multi: A z tym rozstawaniem to o podpis mi chodziło, już nie będę mogła zerkać na nią po napisaniu posta, wcisnę tam inną bidotkę, która także omku potrzebuje :loveu: Jagunia kochanie :multi: Szczęście Cie znalazło :multi:
  24. Witajcie :multi: Nagadane kilka stron :mad: Jak zwykle :evil_lol: Bardzo się cieszymy z faktu że fotki będą jutro i trzymamy za słowo :cool3: Ahh no i dziękujemy za dodanie do ulubionych, Wy jesteście w moich subkrypcjach już od dawna i w miare możliwości staram się Was odiwedzac i czytać wszystko ;)
×
×
  • Create New...