-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='_ChiQuiTa_']i co sie cieszysz :mad::mad::evil_lol:[/quote]Bo gooopoty gadasz :eviltong:
-
Magnolia - 8 miesięczna suczka HUSKY wróciła do własciciela :)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Sunia jest cudna! :multi: Napewno długo na domek czekać nie bedzie :razz: -
[quote name='wiq']dziś mało - deszcz pokapywał, słońca nie było..:shake: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7850/m090307009yb3.jpg[/IMG] [/quote]Słońca nie było ale fotki ładne :loveu: Aparat masz świetny, ja mogę o takim pomarzyć :shake:
-
[quote name='justys95']Łatwo Ci mówić...:nonono2: ona jakby mi na złość...:cool1:[/quote]Nie masz innego wyboru :evil_lol: To oczywiste że sunia w czasie cieczki może kombinowac by dostać sie do jakiegoś adoratora :cool3:
-
Witamy :) Naprawdę piękny psiak, wspaniałe zdjęcia :)
-
Kolejne fotki :multi: [url]http://images21.fotosik.pl/66/488776315c2957c7.jpg[/url] ten jest piekny :loveu:
-
No nareszcie Was znalazłam :multi: Wspaniały zwierzyniec, piękne fotki, galeria cud miód orzeszki :loveu: Będziemy Was czesto odwiedzać :multi: Pozdrawiamy :)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/65/e250d143f671cb70.jpg[/IMG] Edzio mnie rozwala z tymi swoimi pozami :evil_lol::loveu::loveu::loveu: U psiaków byłam, cudne :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Macie jeszcze Czabutka, który aktualnie sobie leży na moim łóżku :loveu: A że baterie siadły to zdąrzyłam zrobić tylko 1 zdjęcie :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/839cef1ecb7767cc.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/6bc4166f932f8e9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/557a95d3c46c5f03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/1833ca057e38456a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/660039709bd4fc3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/05d85c52ba27c57e.jpg[/IMG][/URL] U nas dziś taka bardziewna pogoda że żande zdjęcie nie wyszło :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:shake: Ale bez przesady, potrafie czasem powiedziec, ze niektore są ładne. :loveu: Ale niech Ci bedzie!! JA wiem swoje,a TY swoje. Amen.:shake: Fajny ten kolego :iloveyou: Milego wieczoru :bye:[/quote]A ja nie potrafię bo nie mam ładnych zdjęć :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I zaczęła się zabawa :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/864fc2ba7def9164.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/ac52d2f2e929fc3e.jpg[/IMG][/URL] Od lewej: Kiki goni Azora, Azor tego psiaka, a psiak Figę... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziś odwiedził nas kolega :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/c9df4f2e3c6d75e6.jpg[/IMG][/URL] Kochany potwór :loveu: Nie wiem czyj to psiak, pierwszy raz go na oczy widziałam :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justys95']no co ty...super wyszła :) taka...zamyślona :p[/quote]I ten błędny wzrok.. :evil_lol: [quote name='Samturia']Kropka-debil :evil_lol: wpadniesz na te nowe fotki? :P[/quote]Wpadnę :razz::razz: [quote name='g_o_n_i_a']Ja ten temat uważam za zakończony. Szkoda języka. :eviltong: Śliczna Figutka :loveu:[/quote]Odezwała sie ta co nie narzeka na swoje zdjęcia :mad: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
No w końcu fotki :multi: A mi się ta podoba [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/d12.jpg[/IMG] Z wiatrem w sierści :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tu wyszła jak debil :-P [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/38e3a90d788a3495.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/186e25fb07004a96.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images20.fotosik.pl/57/3e587cab86a2d00c.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Samturia']ale piękna Figulcowa... taka fotogeniczna... zaraz przeczyyta o Finku... a u nas new foty... [/quote]Dziekujemy :multi::multi: Ucholec [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/0910cf4d004a8adc.jpg[/IMG][/URL] -
U mnie w okolicy też jest boksiu, a raczej boksia. Wabi się Figa i jest b agresywna, nie raz musiałyśmy z kropką przed nia uciekać. Zdarzyło się też że rzuciła się na Figową :roll:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='misiaczek']Hej :). Alez ona śliczna :loveu:.Na tej fotce taka zamyślona...[/quote]To przeróbka :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Nie musisz mi o tym przypominać. :eviltong: Mam nadzieję... :p Ale licze na coś pozytywniejszego! :shake: A tak poza tym to dzien dobry :cool3:[/quote]Dzień dobry:razz: Nie masz na co liczyć :evil_lol: [quote name='haska_12']Witam:) Fotki Figi mnie powalają :loveu:[/quote]Cześc :) Dziękujemy za uznanie :multi: [quote name='_ChiQuiTa_']Noo naprawde :oops::oops: PS. czytam o Fianku i sie w pale nie mieści... jacy ludzie są beznadziejni :shake::shake::placz::placz:[/quote]Tiaaa :p Ściemniać to my a nie nam :evil_lol: Na szczęscie dzięki dogomaniakom Fianek ma szanse żyć normalnie :multi: -
[quote name='wiq']oż Ty!! ta zniewaga krwi wymaga!:angryy:[/quote]I bądź tu szczery :placz: to zaraz będa grozić i robic strajk, nie dawać fotek... no dobra - odwołuję :mad:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Aaa :cool3: Super że kolejne fotki pięknej Łapki będą ;) -
[quote] ja tam żadnego talentu nie mam. .. :shake: [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: