-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Super że i piaskowa marzycielka Całka ma tu swój wątek :multi: Przyznać muszę że troszkę sie zmieniła od mojej ostatniej wizyty [ale co ja tam mogę... :lol:]. Kiedy byłam w schronisku pierwszy raz były też tam Gracia i Viola a te wraz z Całką miały taki swój schroniskowy gang :evil_lol: Viola nakrecała, a dwie pozostałe brały przykład i robiły zamieszenie :loveu: Dziś Całeczka zachowywała się spokojnie, dostojnie, ładnie chodziła na smyczce... wydoroślała mała :evil_lol:
-
Cześć luth :multi: Już jesteś :cool3: Super że wakacje [:evil_lol:] Ci się udały, czekamy na fotki :cool3: No nie gadaj miałaś swoją prywatną plażę? :cool3:
-
Dalmaś znalazł domek to super :multi:
-
BOKSER DAKAR - w Gliwicach znalazł dobrą opiekę i DOMEK!! :)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Łaaa super :multi: :loveu: Życzymy Ci dużo szczęścia Dakarku :kciuki: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Azulkowa :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ja mowilam, ze NIEKTÓRZY. Akurat ja wiem, ze Ty kofasz te "smierdzące" psy :loveu: :loveu: Goopek... :evil_lol:[/quote]Więc dlaczego zostało to napisane pd moją wiadomością :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Wiesz niektórzy uważaja, ze smierdzace psy nie zasluguja na pomoc człowieka. Lepiej iść na piwko z qmplami i tak dalej... :eviltong:[/quote]Że co proszę?? :crazyeye::crazyeye: Czyli że ja nie chcę zostac wolontariuszem dla smierdzących psów? :placz: Gosiu nie masz pojęcia jak bardzo chciałabym być wolontariuszem... szkoda że to schronisko tak daleko jest :-( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bryyy!!! :multi: :multi: 1. A dziękuję, ten dyplomik jest wyjątkowy, w ubiegłym roku również dostałam, ale ten... Na nim jest Farcior :loveu: :loveu: :loveu: A tam należał - gdybyś też była wolontariuszką też dostałabyś dyplomik :lol: 2. Dzięki, dzięki! :multi: Cieszie się, ze się podobają foteczki! :multi: Jak nie chcesz tam pisać, to nie pisz - ja bede wpadać i odkopywać galeryjkę :eviltong: [/quote] 1. Taaa a kto by mnie chciał wolontariuszem :lol: 2. To życze udanego monologu :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Bry małpo :p Jaki piękny dyplomik z Farcikiem :loveu::loveu::loveu: Należał Ci się :loveu::loveu::loveu: [quote name='g_o_n_i_a']I jeszcze rozowy nosecek :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/9e6a5b21f22be65d.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ojjj bowskie :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu: I te kfffffiatki :loveu::loveu::loveu: I dziękuję za kwiatuszka w Figowej glaeriii :loveu::loveu: Mi nie chce się tam pisać :eviltong::eviltong: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
:: FiGa :: replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ech kurcze :shake: Oby jeszcze udało im się skontaktować :kciuki: -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wiele osób pokochało choć nie miało możliwości zobaczyć go na żywo... [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5813/benio17ni0.jpg[/IMG] Prosimy o domek! -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
:: FiGa :: replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka'] Finek jedzie dzisiaj czy jutro na spotkanie z królikiem :lol::lol::lol: jak będzie w porządku to pani z tv będzie mogla go zaadoptowac :D[/quote]Jakies wieści? :razz: -
[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9318/45ep3.jpg[/IMG] Łaaaa i co, przegrałeś :evil_lol: Kobity biednego zdominowały :evil_lol:, [url]http://img123.imageshack.us/img123/3659/35xv2.jpg[/url] Jak kangur :evil_lol:
-
Mufinek i Lili z Mysłowickiego schronu JUŻ W NOWYCH DOMKACH!
:: FiGa :: replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Mufinek ma się dobrze, trafił na super domek :loveu: Dziękujemy Kasiu za to jaką miłością obdarzasz tego psiaka, ale to on może najlepiej Ci to wynagrodzić równie mocno kochając Ciebie :loveu: Pozdrawiamy Was serdecznie :) -
Witam serdecznie :multi: Jak ja uwielbiam dogi :loveu: Jojek to cudny pies, mam nadzieję że mogę czasem pozachwycać się tu zdjęciami :loveu:
-
Witaj Karola. Na dogo siedze ostatnio b mało, ale jak zobaczyłam tytuł Waszej galerii w moich subkrypcjach to mi w oczach pociemniało. "Azja odeszła? Nie możiwe, nie mogę w to uwierzyć..." a teraz widzę że to prawda... :( Każdy nasz przyjaciel kiedyś odejdzie, dlatego każdy kolejny dzień trzeba spędzać z nim tak, jakby był to już ten ostatni wspólnie spędzony dzień.. nie możemy przewidzieć niczego... :( Trzymaj się kochana, wspominaj Azję ciepło :loveu: :calus:
-
Azja za Tęczowym Mostem. Nigdy Cię nie zapomnę!
:: FiGa :: replied to Guffi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na jakiś czas odpuściłam dobie dgm, teraz wracam a tu takie wieści... :( Wiem że żadne słowa tu nic nie zmienią.. Płacz, ogladaj zdjęcia, wspominaj... Azja była cudownym psem, nie.. ona jest nadal cudownym psem, żyje w Tobie, w Twojej pamieci i w nas, choć jej nie znalismy... :( Karolinko pamiętaj że jesteśmy z Tobą i z Azją :calus: Koraduś zaopiekuje się Azją, a wraz z nim reszta naszych kochanych czworonogów.. [`]