Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dueciku przystojniaku :loveu:
  2. Ale się zaokrąglił spryciarz :loveu: To już nie ten sam pies :loveu:
  3. Taaaaki jestem duży :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/ce986e110c33551b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/bbf3021c055c1b7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/06b3e13b3406187e.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ulalaaa to Violeczka trafiła :cool3: Cudnie! Dziękujemy ślicznie za wiadomości od właściciela Violeczki :multi:
  5. Marylasek caaały czas się uśmiechał :loveu:
  6. Kubuś - piesek o cudownym uśmiechu czeka na Ciebie :loveu:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/28794b87b053c05b.jpg[/IMG][/URL] Hop pikna :loveu:
  8. A no wypiękniał :evil_lol: Co nie znaczy że kiedyś piekny nie był :razz: Po prostu wypiękniał bardziej :evil_lol: Finku czyli jednak będziesz jeszcze szczęśliwy :loveu:
  9. Neris kochana :loveu: Tyle dla Sary zrobiłaś, dzięki Tobie ma taki wspanialy domek :calus:
  10. Ale mocno wierzymy w to że już za niedługo tel zadzwoni ponownie i tym razem będzie to prwdziwy domek :razz:
  11. Bo Kubuś :loveu: wcale nie chciał do nowego państwa jechać, on wie że u dogomaniaków najlepiej :evil_lol: Najważniejsze że inny psiak za to domek ma :multi: Bravo :klacz:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/4a7de9839011dfaf.jpg[/IMG][/URL] Dostojniak kochany :loveu:
  13. Mastuś z Honoratką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/2135d157937776ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/9ed118839f2e0eb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/286fe5ac0825a4dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/bb99beaf20cd105d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/b171aa1945588099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/97f1855c99687a92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e0ec578de3f6d0b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/a6a21b2d475db1db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/a84f00bbf6f3fd05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/17ec69399bcdced7.jpg[/IMG][/URL] I Honoratka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/4264db71cd9c1e86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e68f9a65b27048b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e7b334ee486efcc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/561e7825a0531d38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/1c2988741a135c2c.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jak miło słyszeć że Melon staje sie coraz pikniejszy :loveu: Co do tel - b często jest że ktoś przeczyta ogłoszenie i działa pod wpływem chwili a później gdy to przemysli wydaje mu sie to absurdalne - głupio odebrać wtedy tel i powiedzieć "Przepraszam, ale nie możemy Melonka adoptować" lepiej iść na skróty i udawać że nic nie było :shake:
  15. Hop moje kochanie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/689ab30995488c6e.jpg[/IMG][/URL]
  16. Masterku Masterku.. :loveu: Co ty jeszcze robisz w schronisku? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/9ec9b318b1a4830d.jpg[/IMG][/URL] No zostaw mnie już babo :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/7e23433b77bdd93e.jpg[/IMG][/URL] Honoracia cały czas podgryzała bidula :loveu: A on dostawał świrka i biegał jak pokręcony po wybiegu :multi: Cudo nie pies!
  17. A jakie ciocie zachwycone Marylaskiem były :loveu: Gdzie ten domek? Biegnę go poszukac!
  18. Cuda hop! :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/092a02d1251b552b.jpg[/IMG][/URL]
  19. Neris wiem że musi Ci być ciężko, ja miałam psiaka zaledwie miesiąc ale oddanie niemile przezylam :shake: Pocieszający jest fakt że mieszka niedaleko, czesto go odwiedzam, ale to nie jest TO. Nie mogę się do niego przytulić, nie czuje szorstkości jego sierści, nie czuje że jest obok gdy zasypiam... Saruniu duzo szczęścia w nowej rodzinie :loveu: Neris trzymaj sie kochana, wiele dla niej zrobiłaś :loveu:
  20. A ja mam takie niewinne pytanko - Całka ma domek czy jak? :razz: Na stronie schroniska jest jej zdjęcie na psach w nowym domu :razz: [url]http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=37&catid=36[/url]
  21. Czekamy na wieści :kciuki: Oby to były dobre wieści ;)
  22. [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5910/benio51va4.jpg[/IMG] Trudno uwierzyć że ten pies nadal nie ma domu :shake:
  23. A taki był dziś masterek cudny :loveu: [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc04645yYQ0.jpg[/img]
×
×
  • Create New...