-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dueciku przystojniaku :loveu:
-
Ale się zaokrąglił spryciarz :loveu: To już nie ten sam pies :loveu:
-
Taaaaki jestem duży :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/ce986e110c33551b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/bbf3021c055c1b7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/06b3e13b3406187e.jpg[/IMG][/URL]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylasek caaały czas się uśmiechał :loveu: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
:: FiGa :: replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
A no wypiękniał :evil_lol: Co nie znaczy że kiedyś piekny nie był :razz: Po prostu wypiękniał bardziej :evil_lol: Finku czyli jednak będziesz jeszcze szczęśliwy :loveu: -
Ale mocno wierzymy w to że już za niedługo tel zadzwoni ponownie i tym razem będzie to prwdziwy domek :razz:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/4a7de9839011dfaf.jpg[/IMG][/URL] Dostojniak kochany :loveu:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mary :loveu: -
Mastuś z Honoratką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/2135d157937776ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/9ed118839f2e0eb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/286fe5ac0825a4dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/bb99beaf20cd105d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/b171aa1945588099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/97f1855c99687a92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e0ec578de3f6d0b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/a6a21b2d475db1db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/a84f00bbf6f3fd05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/17ec69399bcdced7.jpg[/IMG][/URL] I Honoratka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/4264db71cd9c1e86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e68f9a65b27048b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/e7b334ee486efcc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/561e7825a0531d38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/1c2988741a135c2c.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak miło słyszeć że Melon staje sie coraz pikniejszy :loveu: Co do tel - b często jest że ktoś przeczyta ogłoszenie i działa pod wpływem chwili a później gdy to przemysli wydaje mu sie to absurdalne - głupio odebrać wtedy tel i powiedzieć "Przepraszam, ale nie możemy Melonka adoptować" lepiej iść na skróty i udawać że nic nie było :shake:
-
Hop moje kochanie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/80/689ab30995488c6e.jpg[/IMG][/URL]
-
Masterku Masterku.. :loveu: Co ty jeszcze robisz w schronisku? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/135/9ec9b318b1a4830d.jpg[/IMG][/URL] No zostaw mnie już babo :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/7e23433b77bdd93e.jpg[/IMG][/URL] Honoracia cały czas podgryzała bidula :loveu: A on dostawał świrka i biegał jak pokręcony po wybiegu :multi: Cudo nie pies!
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jakie ciocie zachwycone Marylaskiem były :loveu: Gdzie ten domek? Biegnę go poszukac! -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
:: FiGa :: replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Finuś wypiękniał :loveu: -
Neris wiem że musi Ci być ciężko, ja miałam psiaka zaledwie miesiąc ale oddanie niemile przezylam :shake: Pocieszający jest fakt że mieszka niedaleko, czesto go odwiedzam, ale to nie jest TO. Nie mogę się do niego przytulić, nie czuje szorstkości jego sierści, nie czuje że jest obok gdy zasypiam... Saruniu duzo szczęścia w nowej rodzinie :loveu: Neris trzymaj sie kochana, wiele dla niej zrobiłaś :loveu:
-
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5910/benio51va4.jpg[/IMG] Trudno uwierzyć że ten pies nadal nie ma domu :shake: