-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Bry ;) Ech co ja bym dała by Figowa tak ślicznie pływała jak Aresik :loveu: -
Ja także życże wam wesołych i słonecznych swiąt wielkanocnych, niezapomnianego dyngusa ;)
-
[quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]dziękuję za odwiedzenie nas :) :multi::multi: z tymi imionami na B to nie wiem :) chyba od Brutusa :) dziękujemy za żyzonka :) spóźnione ale szczere:) Mikusie już nic teraz nie boli :( weterynarz powiedział że ona gnije już od srodka:placz: źrebaczek jest zadżebisty:loveu:dziękuję za życzonka świąteczne i na wzajem ;* [/COLOR][/B][/quote]W takim przypadku uśpienie było chyba najlepszym wyjściem :-( Także mam nadzieje że fotek koników będzie więcej? :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Ale za to jakich przystojnych :diabloti:[/quote] Najwięksi mafiozo we wsi :cool1: Figowa ma znajomości :cool1: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/a9466aed87f62cff.jpg[/IMG][/URL] Kibuś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/e1443d71f447aec9.jpg[/IMG][/URL] Czabi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/9ce388dab992ea73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/bd9931d5f30a6110.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/4e5cdd1a39620781.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/58b07c82b0950dcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/959298a8823046f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/77befe2ef8146b1e.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/2f736a47b403ec2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/ebad1156cc302a13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/c026efab5775e763.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/a9061a47cdccb255.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images20.fotosik.pl/188/dd0953268aae22cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/4feca57a0f8db937.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/a4d244262b743aa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/0c9fc7a48c7ffc25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/a1359db2ddb39f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/0bfb4b76d55a0a04.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zabawa psiaków ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/36a933b1b683d828.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem jak wy ale ja protestuję :placz: Figa została zdominowana przez rudzielców :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figusiowa zdecydowanym krokiem zmierza przez pole :evil_lol: [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/772b125a29552e62.jpg[/IMG][/URL][/U] I Kajtuś :loveu: Którego wczoraj a moich oczach potrącił samochód :-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/73dc81016d2381c7.jpg[/IMG][/URL] Na szczęscie nic sie małemu nie stało, utyka tylko na łapkę, ale groźnie to wyglądało :shake: Wzięłam małego i zaniosłam do jego właścicielki, starszej pani która od razu sie nim zajęła. Ta pani ma też córkę w moim wieku i gdy dziś zapytałam jej w sklepie co u Kajtka to powiedziała "To nie mój pies, mówiłam żeby go dobić" :angryy: Gdzie a mieszkam! :placz::placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]ale mogą to zrobić tylko kanary tak??:eviltong: u Ciebie jeszcze chyba nie wklejałam kartki :) [/COLOR][/B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6948/brutiuv2rs2.gif[/IMG][/URL][/quote]Kierowca może zarządać dokumentu :cool3: Dziękujemy za karteczkę :multi::multi::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Kasia to kobieta pracująca i na chwilke przed wyjściem z domu zaglądnęła do Kropkowych Pań aby się ładnie przywitać :p :p[/quote]Łaaał to mamy się czuć zasczycone :evil_lol: :multi: Dziękujemy :cool3: -
Cześć :multi: Pooglądałam fotki, Berta jest piękna :loveu: [[COLOR=LightBlue]co Ty masz z tymi imionami na B[/COLOR] :evil_lol:] Składamy równiez spóźnione :oops: życzonka :buzi: 100 lat [B]Brutusku[/B]! :pepsi: [quote name='Rinuś'] i po wszystkim:placz::placz::placz: Mika odeszla za Tęczowy Most:placz::placz::placz::placz: [*] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2876/zniczsp8hz8.gif[/IMG][/URL] najgorsze jest to że ja nie wiem jak mam pomóc Tomkowi :( nie wiem nawet co mam powiedzieć chociaż śmierć moich psów przeżywałam 2 razy:-(:-(:-([/quote]Biedna Mikunia :( Dlaczego musiała odejść? Tam gdzie jest teraz nie ma juz cierpienia, przymusów, nikt na nią nie szczeka i nie warczy, niczego jej tam nie brakuje, oprócz.. oprócz właściciela, nie może poczuć jego dotyku i pieszczoty :( Piekne źrebaczysko :loveu: Uwielbiam konie :loveu: Szczerze zazdroszczę :cool3: Cudowna karteczka :multi: My również życzymy wesołych świąt, smacznego jajka i niezapomnianego dyngusa :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]dzień doberek :) to nawet jak przypadkowo wsiądziesz do autobusu bo akurat podjechał a Ty się spieszysz to mogą Cię ukarać za brak takowego dokumentu??:crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/B][/quote]Mogą Cie z autobusu ładnie wyprosić :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry :multi: Kasiu co Ty robisz na dogo o 6 rano :crazyeye: Ranny ptaszek :evil_lol: -
I my życzymy smacznego jajka ;) A karteczke wkleiłam w swojej galerii nie chcę mieć bana za spam :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć drażliwa Pysiu :multi: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/wielkaaaaaaaasqe6.jpg[/IMG] Smacznego jajka :loveu: A tak poza tym to spodziewaj sie tego że będę Was częściej molestować [tzn galerię :evil_lol:] od momentu przyjscia na świat maluszków i wodą święconą mnie stąd nie przepędzicie! Nie dam się :diabloti: Branocka ;) -
Smacznego jajka życzymy Wam :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images22.fotosik.pl/43/445582a57bc04a6c.jpg[/IMG] Dobranoc wszystkim :bye: -
To poczekamy jeszcze tydzień z Fidelkiem a w następny piatek będziemy podziwiać Fidelka - pięknisia :loveu: :multi: Super się chłopcy bawili w tym namiociku :cool3: Moje siostry mają coś podobnego tyle że z tunelem do drugiego namiotu :razz:
-
Bo sepy tu już stoja i czekają... :diabloti: